Положення Фестивалю народної творчості "ЯРМАРИНКА" на Національному Сорочинському Ярмарку

Положення  Фестивалю народної творчості

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК – 2017

ПОЛОЖЕННЯ
Фестивалю народної творчості "ЯРМАРИНКА"
на Національному Сорочинському ярмарку


1. Мета і завдання фестивалю
Фестиваль народної творчості "ЯРМАРИНКА" проводиться з метою розвитку професійного та аматорського мистецтва, збереження та популяризації народних пісень та обрядів, розвитку і підтримки культури народних меншин, збагачення духовності народу, пошуку здібних, обдарованих, талановитих особистостей, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

2. 3асновники та організатори фестивалю
ТОВ “Сорочинський ярмарок”.
3. Умови та порядок проведення
Фестиваль народної творчості "ЯРМАРИНКА" на Національному Сорочинському ярмарку проходить у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Фестиваль проводиться щорічно у серпні місяці. Дата проведення Фестивалю визначається кожного року до 1-го червня. Фестиваль проходить протягом роботи Національного Сорочинського ярмарку.
У фестивалі беруть участь - солісти-вокалісти, виконавці авторської пісні, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хорові колективи, фольклорно-етнографічні колективи, троїсті музики, інструментальні ансамблі, хореографічні колективи.

Фестиваль народної творчості "ЯРМАРИНКА" розділяється на конкурсну і концертну програми.
Концертна програма Фестивалю формується відповідно до поданої заявки творчими колективами та окремими виконавцями.
Колективи, що беруть участь у концертній програмі Фестивалю, повинні чітко дотримуватися графіку виступів на концертних майданчиках.
Конкурсна програма Фестивалю формується відповідно до поданої заявки творчими колективами та окремими виконавцями. Порядок виступів учасників конкурсної програми Фестивалю визначається організатором (за узгодженням із учасниками). Програма Фестивалю надається кожному учаснику.
Тривалість виступу у конкурсній програмі Фестивалю - до 10 хвилин (два концертних номера). Музичним супроводом для учасників фестивалю може бути: власний інструментальний супровід, концертмейстер, фонограма (-). Використання фонограми (+) не допускається.
Оцінку виступів учасників конкурсної програми Фестивалю здійснює журі, до складу якого входять провідні митці та діячі культури України, представники керівництва області та закладів культури регіону, представники оргкомітету Національного Сорочинського ярмарку.
Розподіл місць серед учасників конкурсної програми Фестивалю визначається рішенням журі.
Журі фестивалю, за згодою всіх членів, має право прийняти рішення про скорочення конкурсної програми, припинення виступу, який виходить за межі встановленого формату і регламенту.
4. Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА"
Дитячі творчі колективи та окремі виконавці мають можливість взяти участь у Фестивалі дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА". До участі запрошуються: солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, фольклорно-етнографічні колективи, хореографічні колективи.
Порядок виступів учасників фестивалю визначається організатором.
Дата і час проведення фестивалю визначається кожного року до 1-го червня.
Учасники фестивалю нагороджуються, дипломами та подарунками від організатора.

5. Фестиваль гумористів "Сміємося разом з Гоголем"
В рамках Фестивалю проходить фестиваль гумористів "Сміємося разом з Гоголем". До участі запрошуються: професійні гумористи, гумористи-аматори, учасники художньої самодіяльності, студенти ВНЗ, учні мистецьких навчальних закладів, позашкільної освіти та всі бажаючі.
Учасники фестивалю мають представити дві гуморески, або два художніх номера до 10-ти хвилин.
Порядок виступів учасників фестивалю визначається організатором.
Учасники фестивалю нагороджуються, дипломами та подарунками від організатора.
6. Порядок подання документів
Заяви на участь у Фестивалі приймаються згідно встановленої форми і виключно у термін до 1 серпня.
Форма заявки щорічно уточнюється і додається.
7. Фінансові умови
Участь у Фестивалі є платною.
Організаційний внесок за участь у Фестивалі щорічно встановлюється і оприлюднюється у заявці встановленої форми.
Організатори беруть на себе зобов`язання забезпечити:
- зустріч колективів учасників Фестивалю (трансфер Миргород - Великі Сорочинці - Миргород);
- надання концертних майданчиків для виступу колективу та їх технічне забезпечення (звук, світло, технічне обслуговування сценічних майданчиків);
- безкоштовне проживання;
- нагородження грамотами, дипломами, подарунками від організатора.

8. Нагороди та призи
Кращі учасники фестивалю за рішенням журі, будуть нагороджуватись дипломами лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів та Гран-Прі фестивалю з врученням подарунків.
Журі має право присудити учасникам додаткові спеціальні нагороди - дипломи та грамоти.

9. Інформаційне забезпечення фестивалю
Фестиваль буде висвітлюватись у регіональних та державних засобах масової інформації (радіо, телебачення, друковані видання).

 

 
Розробка сайту — СтудіяWebus