Новини ярмарку

07 серпня 2019

В очікуванні свята

       Ярмаркове поле не може дочекатися своїх улюблених друзів - учасників та гостей. Воно чепуриться, відбудовується, облаштовується. Роботи киплять, адже треба встигнути. Через десять днів заїдуть найперші, а вже 20 серпня - відкриття! 
В очікуванні свята
       Не може не радувати той факт, що щодня продовжують надходити заявки від усіх категорій учасників: підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг. 
В очікуванні свята
       Активно формується культурно-мистецька програма ярмарку. Обіцяємо, що вона буде такою ж яскравою і насиченою, як у попередні роки. Запрошуємо аматорські колективи та окремих виконавців України прикрасити ярмарок своїм мистецтвом.
В очікуванні свята
       Дякуємо всім засобам масової інформації України, які надавали і надають нам інформаційну підтримку. Нагадуємо, що перепустки на автомобіль для знімальних груп та окремих журналістів надсилаються за умови попередньої акредитації.
       Зробимо все, щоб дух славетного Миколи Гоголя, 210 річницю якого ми відзначаємо цього року, пишався нами і пишався Національним Сорочинським ярмарком!     
В очікуванні свята
 З повагою, ТОВ "Сорочинський ярмарок"
 
Розробка сайту — СтудіяWebus