23.08.2017 р. - ДЕНЬ ДРУГИЙ

Сьогодні на ярмарку, як і по всій нашій великій Батьківщині - День Державного Прапора України, який почався з урочистого підняття жовто-синього стягу в центрі ярмаркової площі. Більшість ярмаркувальників у вишиванках, з прапорцями в руках, або з прикрасами у кольорах, таких милих серцю кожного українця.23.08.2017 р.  -  ДЕНЬ  ДРУГИЙ
Не зважаючи на те, що сьогодні робочий день, на алеях досить багатолюдно. Бо приїхали не лише бажаючі щось придбати, але і палкі шанувальники творчості суперблондинки Олі Полякової та переможця 4-го сезону Х-фактора Олександра Порядинського, концерт яких відбудеться ввечері на головній сцені ярмарку.
А поки триває денна програма - Фестиваль народної творчості "Ярмаринка" та обласний огляд-конкурс "Чиста криниця". Але ми, як і обіцяли, проведемо вам заочну екскурсію центральною алеєю сектору підприємств. Вона починається відразу за центральною аркою. І для тих, хто роздумовує, їхати, чи ні, буде потрібний товар, чи ні, радимо - їхати обов'язково, бо на ярмарку є майже все. По праву сторону : смачні та корисні для здоров'я товари пропонують ТМ "Київський пряник", ТОВ "ЛНТ" та ПП "ЕКОБІЗ", фабрика "Кондитер Т Престиж", ТОВ "Продлогістика", ТМ "Щит", ТОВ "Хлібзавод Салтівський", ТМ "Щедрий Дар", ТОВ СП "Галка ЛТД", ТМ "Ферма". Величезний вибір азербайджанських та цейлонських чаїв, натурального мила. Милують око картини та інші вироби з бурштину, доброзичливі посмішки викликають дитячі майданчики. Неймовірно величезний вибір білизни, одягу, взуття - жіночого, чоловічого, дитячого, на всі сезони. Для дітей - шкільні товари, для жінок - таке бажане хутро. Є меблі, різна техніка, в т.ч. сільськогосподарська.23.08.2017 р.  -  ДЕНЬ  ДРУГИЙ
Про те, що знадиться на правій стороні, ми розповімо вам завтра. Бо сьогодні на цій території гуляла, шукала матеріал для чергової передачі та розважала гостей ярмарку команда одіозної телепрограми "Ревізор. Магазини".
Попереду чотири вихідних. Переконані, що кожен, хто хоча б один із цих днів присвятить відвідуванню ярмарку, жодної хвилини не пожалкує про це. Ми чекаємо на вас. Подаруйте собі свято!

 
Розробка сайту — СтудіяWebus