24.08.2017 р. - ДЕНЬ ТРЕТІЙ

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТЕБЕ, МОЯ УЛЮБЛЕНА БАТЬКІВЩИНО - УКРАЇНО!

24.08.2017 р. - ДЕНЬ   ТРЕТІЙ


Відразу помітно, що саме сьогодні розпочалися тривалі серпневі вихідні - люди йдуть і їдуть на Національний Сорочинський ярмарок! Яскрава та різнобарвна, весела і гомінка людська ріка прямує сьогодні в одному напрямку, тому, навіть ті, хто ніколи не був на ярмарку, не загубляться. Прекрасна погода, лагідне та не пекуче сонечко, музика та спів, які лунають зі сцен, все це безумовно сприяє хорошому настрою, який, в свою чергу - купівельному апетиту та апетиту до смачнючих українських страв і напоїв.
А ми продовжимо прогулянку центральною алеєю, зокрема її лівою стороною. Тут розташовано теж дуже багато підприємств - виробників, зокрема і з Полтавщини. А в центрі сектору - презентаційні експозиції майже усіх районів області з характерною саме для них продукцією. Але учасники тут теж з усієї України. Ви з задоволенням посмакуєте молочною продукцією ТМ Гармонія", кондитерськими виробами ПрАТ "Полтавакондитер", ПП "Слов'янська кондитерська фабрика "ВАЛЄНСІЯ", "Майстерні карамелі", смачнющою ковбаскою від ТМ "Віват Провінція". Цього року на ярмарку багато техніки - автомобілі, сільськогосподарська, опалювальна та садова техніка. Є також інструменти, посуд, комбікорми, меблі - і все це якісне, сучасне та за розумною ціною.
Традиційно на ярмаркових сценах співають, танцюють, грають, вітають іменинників, "сміються разом з Гоголем", співають у караоке, беруть участь у різноманітних конкурсах та виграють призи. І майже всі дорослі з задоволенням куштують та купують продукцію від спонсорів заходу - ТМ "Nemiroff" та ТМ "Чернігівське". Бо знають, що вона від виробника і точно не фальсифікована. Ну а діткам - морозиво "Белая Бяроза", ну як же влітку без нього.
А ввечері знову триває зорепад на Сорочинському ярмарку. Його відкриває гурт "Шосте чуття". Своє мистецтво і свій незрівнянний голос подарує шанувальникам чарівна та екстравагантна Ірина Білик.

 
Розробка сайту — СтудіяWebus