ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

День п’ятий 25 серпня – субота

Здається, що вся Україна дослухалась до нашого запрошення і прибула сьогодні на Національний Сорочинський ярмарок. Яскраве і усміхнене людське море неквапливо рухається алеями, розтікається вулицями та алейками, розглядає товар і купує, купує, купує… Дякувати Богові, ярмаркує і погода, притримавши дощики до наступного тижня, та забезпечивши сонцем і теплом. Традиційно приваблює експозиція посольства Республіки В’єтнам в Україні, яка пропонує великий вибір товарів із цієї екзотичної країни. Користуються попитом товари з Білорусі, Литви, Узбекистану, Грузії.
Завершив свою роботу пленер провідних українських художників, а їх чудові картини, на створення яких надихнула гоголівська земля та Сорочинський ярмарок, виставлені для огляду у прес-центрі.
Радують і дивують своєю творчістю вироби народних майстрів. Серед них є справжні таланти, , неодноразові переможці у номінації «Майстер «Золоті руки»: Забора В.П., Кондратюк В.Д., Свиридюк Н.О., Літус О.В., Задорожний М.В., Терещенко Л.В., Наконечна Н.П. та багато інших. До деяких із них приїздять по кілька років поспіль шанувальники їх таланту.
Насиченою і змістовною є культурно-мистецька програма ярмарку (До речі, вона розміщена на нашому сайті в розділі «Відвідувачам»).
А ввечері на головній сцені ярмарку концерт гурту «MOUNTAIN BREEZE», а також неперевершена, незрівнянна VERKA SERDUCHKA!!!

День третій – 23 серпня – середа

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ


День четвертий – 24 серпня – четвер

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018

В історії кожної держави, а особливо такої молодої, як наша, це особливі дні. Усвідомлення їх особливості приходить не відразу. І саме на ярмарку ми бачимо яскраво і виразно, що для абсолютної більшості українців це вже не просто вихідні, це внутрішня потреба одягти вишиванку, вивісити державний стяг, дати дітям до рук прапорця і усім разом вирушити на прекрасне свято українського народу – Національний Сорочинський ярмарок! І, найважливіше, люди щиро вітають один одного та бажають миру і процвітання.
Середина ярмарку була дуже багатолюдною, насиченою подіями і яскравими враженнями. По алеях не пройти – і це радує. Бо не може не радувати, що не лише гості, але і учасники продовжують їхати на ярмарок. Схоже, немає жодної людини, яка не знайшла для себе щось цікаве чи потрібне, яка б чомусь не пораділа чи не повеселилась. Їдуть і поодинці, і родинами, і організованими великими групами. Особливо цікаво спостерігати, як щиро радіють іноземці шедеврам українських майстрів народної творчості.
Про ярмарок можна розповідати багато, але краще один раз побачити. І у кожного з Вас ще є така можливість, бо попереду два найкращих ярмаркових дні, з прекрасними концертами, з вагомими знижками ( не везти ж товар додому ).
Організатори ярмарку щиро дякують усім своїм партнерам і спонсорам – торговим маркам «Чернігівське», «Грін Дей», «Белая Бяроза», «Живчик», порталу з працевлаштування «Джобс. Ю.ей», генеральному інформаційному партнеру телеканалу «112 Україна», інформаційним партнерам ТЦ Барабашово, 5 каналу, порталу РІА та багатьом іншим. Ми вдячні Вам і високо цінуємо Вашу підтримку і допомогу.
А концерт популярного гурту «КАЗКА» є прекрасним завершення цього чудового святкового дня.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018
Чекаємо Вас на ярмарку!

День другий – 22 серпня – середа

Ярмарок другого дня був таким же теплим, сонячним та привітним, як і день відкриття. Вирував ярмарок, торгували і припрошували, торгувалися і купували. Раділи життю і ярмарку. Товарів – море, покупців – море, сміху, танців і пісень – океан!
Знову завітали іноземні гості – делегації посольств Австралії та Словаччини. Не оминули ярмарок і високоповажні його шанувальники – народні депутати Олександра Кужель та Олег Ляшко, які регулярно відвідують захід протягом багатьох років.
В прес-центрі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сорочинський ярмарок – історична пам’ятка ярмаркування в Україні».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018
Вже традиційно на ярмарку проходять цікаві майстер – класи, грають українське весілля, «Сміються разом з Гоголем», святкують день народження. На садибі Хіврі, за підтримки нашого, уже традиційного смачного партнера – компанії Lauffer Group виготовляється унікальний коровай у вигляді карти України, який присвячено 27-й річниці Незалежності нашої Держави і участь у виготовленні якого можуть взяти усі бажаючі.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018
А ввечері гостей і учасників ярмарку очікував концерт гурту «КЛЕЙ УГРЮМОГО».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018

День перший – 21 серпня – вівторок

Рівно об 11.00. на головній сцені відбулося урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку – 2018! 

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018

Ярмарок відкрили керівник проекту «Сорочинський ярмарок» кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева, яка рівно двадцять років тому розробила проект відродження та послідовно втілювала його в життя. Разом з нею ярмарок привітала заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. До ярмаркувальників звернулися з добрим словом і жартами «сам» Микола Гоголь та герої його творів. Своїм мистецтвом порадували народний ансамбль танцю «Барвінок», український народний хор «Калина». Злетіли у небо синьо-жовті повітряні кульки, як символ України. З цікавість милувалися ярмарком делегації з Грузії, В’єтнаму та Словаччини. Акредитувалось сьогодні на ярмарку 117 журналістів, в т.ч. всі центральні телеканали.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018


Розпочали свою роботу Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» та Фестиваль дитячої творчості «Ярмариночка», які цього року вперше отримали статус Всеукраїнських. На панській садибі стартував Фестиваль українського весілля.
Ввечері на учасників і гостей ярмарку чекають концерти гурту «Онейроїд» з м. Полтави та Сергія Міхалка і оркестру «Ляпіс-98».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ – 2018
Територія ярмарку заповнена як тими, хто привіз свій різноманітний та гарний крам на продаж, так і тими, хто хоче його придбати. Багато і тих, хто приїхав просто погуляти та відпочити. Кожного дня ми будемо інформувати Вас про нове та цікаве на ярмарку, але краще приїхати і все побачити на власні очі, почути на власні вуха і самому отримати задоволення, не заздрити тим, хто зараз на ярмарку.

 
Розробка сайту — СтудіяWebus