ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

21.08.2019 р.  День другий – Ярмарок набирає обертів

     Щиро дякуємо засобам масової інформації, які вчора поширили усією Україною радісну звістку про те, що у селі Великі Сорочинці на Полтавщині відкрився Національний Сорочинський ярмарок!

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     І тому, вже зранку, майже за Гоголем, вервечкою з усіх усюд на ярмарок тягнуться люди. І, що цікаво, не лише ті, хто хочуть скупитися чи погуляти, але і ті, що в останню мить вирішили поторгувати.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     А пропозицій і справді на кожен смак та гаманець. Особливим попитом користуються товари шкільного асортименту. Бо хоч «охрана, отмєна» і проспівала про те, що «синочка все має до школи», але, в дійсності, більшість чекає саме ярмарку, бо тут і дешевше, і вибір більший. Взагалі то, пропозиція товарів легкої і харчової промисловості велика і різноманітна. М’ясні та молочні делікатеси, солодощі, чай та кава, борошняні вироби – для гурманів, модні та доступні по ціні одяг, взуття і товари для дому – для гарних господинь.
     Ні на хвилину не замовкають ярмаркові сцени. Окрім виступів народних колективів – учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» своє мистецтво гостям ярмарку подарували іноземні колективи – ансамбль українського народного танцю «Черемош» м. Венгожево з Польщі та два колективи з Канади: ансамбль української пісні і танцю «Верховина» та танцювальний колектив «Дунай» м. Едмонтон.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП      

     Традиційно на ярмарку проходять різноманітні розваги, вітають іменинників дня, сміються з Гоголем та співають у караоке.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Вечірній концерт дає запальний і драйвовий етно-джаз гурт «Євшан Zillya» з м. Харків.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

 
Розробка сайту — СтудіяWebus