Соціальне обличчя Сорочинського ярмарку

Національний Сорочинський ярмарок – захід, який пишається не лише своєю мегапопулярністю, але і вагомими соціальними проектами. Найважливіший з них – це допомога селу Великі Сорочинці та Великосорочинській сільській раді.

Кошти виділялись на будівництво і ремонт системи водовідведення та водопостачання, електроінструменти та  оплату електроенергії, придбання оргтехніки, ремонт будинку культури, пам’ятника, розробку проектної документації на полігон твердих побутових відходів. Надається допомога сільській загальноосвітній школі, лікарні, музею М.В. Гоголя та Спасо – Преображенському храму, футбольній команді с. Великі Сорочинці та на проведення свят і культурних заходів для мешканців села. 

Для учасників ярмарку передбачені такі пільги та преференції, як надання безкоштовної виставкової площі для майстрів народних промислів, які мають посвідчення Народного майстра України, інвалідам та організаціям інвалідів, профтехучилищам. Підприємствам Полтавської області надається знижка 10% від вартості експозиційної площі. Полтавській обласній держадміністрації, було надано безкоштовну площу для презентації 25 районів області. 

Щорічно випускається та безкоштовно поширюється серед учасників та гостей офіційний каталог ярмарку ( 10 тис. екз.) та газета «Національний Сорочинський ярмарок» ( 10 тис. екз.), книги, буклети, програми, флаєри та інша поліграфія. Безкоштовно здійснюється акредитація преси та поселення учасників Фестивалю народної творчості.

Кожен рік надається благодійна допомога обласному фонду «Правопорядок» та благодійному фонду «Ветеран». За кошти товариства відбулася презентація Сорочинського ярмарку в Естонії та у липні 2013 року офіційна поїздка делегації села Великі Сорочинці та ТОВ «Сорочинський ярмарок» до Словаччини і Польщі у складі 26 чол.

На соціальні проекти ТОВ «Сорочинський ярмарок» витрачає щороку понад один мільйон гривень.

 
Розробка сайту — СтудіяWebus