УВАГА, ШАХРАЇ!

УВАГА,  ШАХРАЇ!

Якщо хтось щось робить краще за інших, завжди знайдуться бажаючі це вкрасти. Чи прямо, чи опосередковано, але заздрісно та нахабно. Протягом 2016 та 2017 років нам доводилося захищати свою інтелектуальну власність від зазіхань з боку Полтавської організації Європейської молодіжної ліги на чолі з одіозним Віталієм Нечитайлом, які під маркою всесвітньо відомого та всенародно улюбленого заходу - Національного Сорочинського ярмарку, під час його проведення та ніби від його імені, проводили свій "фестиваль", як правило, на задвірках села, але збираючи при цьому з його учасників вагомі кошти. Ми зверталися з цього приводу до правоохоронних органів і на наше звернення було навіть відкрито кримінальне провадження.
Думаєте, допомогло? Ми теж так вважали, поки не побачили запрошення на "Сорочинські гуляння" в місто Миргород. Здавалося б, уже не в селі Великі Сорочинці, та і організатори інші - Міжнародний ArtFest-Portal, але знову ж, дивним чином, і час проведення "фестивалю" співпадає з часом ярмарку, і назва, хоч і у Миргороді, але чомусь "Сорочинські гуляння" ( напевне, бояться, що на "Миргородські" ніхто не приїде, бо хто їх знає, а Сорочинці - бренд розкручений), та і умови участі, і особи організаторів, і журі з народним артистом України Германом Юрченком - уже знайомі, хіба що ціни зросли. Та нахабство цих суб'єктів усе ж не має меж! Адже для своєї рекламної розсилки вони не лише використали взяті з нашого сайту фотографії нашої арки, нашого Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" та зірок, які виступали на ярмарку ( бо свого ж показати абсолютно нічого, там же одна убогість ), але і, запрошуючи на свій цьогорічний "фестиваль", обіцяють концерти тих зірок, до яких вони не мають жодного стосунку і яких запрошувало ТОВ "Сорочинський ярмарок"!
Дорогі шанувальники Сорочинського ярмарку і його культурно-мистецьких заходів! Не ведіться на цю чергову дурню і кустарщину! Не платіть гроші шахраям, які ні створити свого не здатні, ні вкрадене не можуть належним чином провести. На нашому ярмарку будуть проходити два Всеукраїнських Фестивалі "Ярмаринка" та "Ярмариночка" ( дитячий). І концерти зірок будуть лише на Сорочинському ярмарку! А все інше, як то кажуть, лише невдала підробка, до якої ми не маємо жодного стосунку! Та знову змушені будемо звернутися до правоохоронних органів та у прокуратуру.
З повагою ТОВ "Сорочинський ярмарок"

 
Розробка сайту — СтудіяWebus