11 липня 2017

УВАГА, ШАХРАЇ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!!!

 

Минулого року нам уже доводилось застерігати українців від дій шахраїв, які від імені МГО «Європейська молодіжна ліга» та особисто Віталія Нечитайла запрошували мистецькі колективи та окремих виконавців взяти участь у мистецькому фестивалі «Стежками Гоголя» за досить значні кошти, які збирались на особисту банківську карту, при цьому підкреслювалось, що фестиваль буде проходити на Сорочинському ярмарку. Ми неодноразово на нашому сайті наголошували, що не маємо жодного стосунку до цього, у нас проходить свій Фестиваль. Ми навіть не знаємо, де проходили ці «Стежки». Адже в листі Великосорочинського сільського голови П.В.Полєкова від 19.10.2016 року № 1001/02-28 зазначено, що жодного дозволу на проведення цього заходу сільська рада не надавала.
В цьому році пан Нечитайло з командою знову запрошують митців на фестиваль «Стежками Гоголя» в с. Великі Сорочинці 22-23 серпня, саме під час Національного Сорочинського ярмарку. На наше звернення до сільського голови Полєкова П.В. з приводу надання дозволу на проведення саме цього фестивалю п.Нечитайлом, листом від 04.07.2017 р. № 902/02-28 ми отримали відповідь, що дозволу на проведення фестивалю «Стежками Гоголя» на території Великосорочинської сільської ради організаторам цього заходу, зокрема Віталію Нечитайлу, керівництво села не надавало.
Тому, знову наголошуємо на тому, що на ярмарку буде проходити лише один Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» і його умови розміщені на нашому сайті!
З повагою ТОВ «Сорочинський ярмарок»

 
Розробка сайту — СтудіяWebus