30 травня 2018

На свято з подарунком!

На свято з подарунком!

На свято з подарунком!

Останні дзвінок у школі – свято особливе, радісне для учнів, які дочекалися канікул, підсумкове для вчителів, адже потрібно підвести риску, що зроблено і над чим потрібно попрацювати. А найбільш особливе свято для випускників, яким відкривається дорога у доросле життя.
Кожен випускник, мабуть вже визначився, в якій галузі спробувати свої можливості, і потрібно не лише бажання, а і наполегливість, щоб дійти до мети – стати бездоганним спеціалістом своєї справи.
А ще, найважливіше, отримавши освіту і досвід – повернутися до свого села, до своєї батьківської хати, і всі свої сили і уміння спрямувати на розвиток рідної громади. Бо хто, як не ми і наші діти повинні бути господарями на цій благословенній землі.
ТОВ «Сорочинський ярмарок» приєдналося до святкувань, і внесло свою частку привітань і побажань для учнів села Великі Сорочинці, для всіх діточок Великосорочинської громади, подарувавши дитячий майданчик, який вже майже рік чекає гомінкого, щирого дитячого галасу і приємних емоцій.
Від імені керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлани Свищевої подарунок вручили заступник директора ТОВ «Сорочинський ярмарок» Андрій Ананенко та головний режисер Олександр Князь, які висловили щирі побажання малечі, сил і здоров`я випускникам, а вчителям і жителям села – натхнення і впевненості у прийдешньому дні.
ТОВ «Сорочинський ярмарок»

 
Розробка сайту — СтудіяWebus