30 листопада -0001

ПРОГРАМА

ПРОГРАМА

культурно-мистецьких заходів

на Національному Сорочинському ярмарку

22- 27 серпня 2017року

 

22 СЕРПНЯ (ВІВТОРОК)

 

 

ГОЛОВНИЙ ВХІД

10.45 – ЗУСТРІЧ ВИСОКОПОВАЖНИХ ГОСТЕЙ.

 

ГОЛОВНА СЦЕНА   

11.00 – 12.00 – УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ 2017 року за участю: пісенно-танцювального ансамблю "ПОЛТАВА" Полтавської обласної філармонії, гоголівських героїв та самого Миколи ГОГОЛЯ.

12.00 – 12.20 – Відкриття Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» за участю

                          ансамблю народного танцю "ПРОМЕНАД" м. Миргород, народного фольклорного ансамблю танцю "Канарейка" (Одеська обл.).

12.20 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»   на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 – 16.00 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

16.00 – 16.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг" (Київська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків першого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку - гурт “Клей Угрюмого”.

21.00 – 22.30 – «Зірки Національного Сорочинського ярмарку» -

                           Народна артистка України, неперевершена ТІНА КАРОЛЬ!!!!!

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          DjSaz(м. Полтава).

                         

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

- Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Театр на ходулях;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів фестивалю Новоселівського СБК Полтавського району Полтавської області.

09.30 – 10.30 – Концертна програма колективів Машівського району Полтавської області.

11.30 – 12.30 – Концертна програма колективів Зіньківського району Полтавської області.

12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Степненського СБК Полтавського  району Полтавської області.

13.00 – 14.30 – ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ  ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих. Фестиваль  відкриває сам Микола ГОГОЛЬ та герої його літературних творів.

14.30 – 15.00 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

15.00 – 15.15 – Ансамбль "Мелодія" (Сумська обл.).

15.15 – 15.30 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                          "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.15 – Народний аматорський хор Носівського міського будинку культури

                          (Чернігівська обл.)

17.15 – 17.45  – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

17.45 – 18.15 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг" (Київська обл.).

18.15 – 18.30 – Тетяна Щербак (м. Київ).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для        всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 22-го серпня.  Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

 САДИБА ХІВРІ 

11.30 – 12.00  – Народнийфольклорний ансамбль «Жива вода» іменіПавла Бакланова.

12.00 – 12.30 – Народний ансамбль української пісні "Веселка" БК КП "ШКЗ" "ІМПУЛЬС"

                          м. Шостка (Сумська обл.).

12.30 – 13.00 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).

13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю Глобинського району Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських

                          героїв та  ансамблю народного танцю "ПРОМЕНАД" м. Миргород.  Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00– 15.15 – Народний аматорський хор "Деснянські зорі" (Київська обл.).

15.15– 15.40 – Народний вокальний ансамбль "Сузір`я", вокальний ансамбль "Бабаївські перлини" (Харківська обл.).

15.40– 16.00 – Віталій Крат (Дніпропетровська обл.).

16.00 – 16.30 – Вокальний ансамбль народного співу "Калинонька" (Дніпропетровська обл.).

16.30 – 17.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).                   

17.00 – 18.00 – "СВЯТО САЛА". Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.30 – Народний фольклорний ансамбль танцю "Канарейка" (Одеська обл.), народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

18.30 – 19.00 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

19.00 – 20.00 – Народний вокальний ансамбль "Сузір`я", вокальний ансамбль "Бабаївські перлини", Вікторія Тішевська, Любов Сердюк, гурт "Сварожичі" (Харківська обл.).

 

23 СЕРПНЯ (СЕРЕДА)

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

10.00 – УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ.

 

ГОЛОВНА СЦЕНА 

10.00 – 12.30 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» - обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв. Народний фольклорний ансамбль танцю "Канарейка" (Одеська обл.).

12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 – 16.00 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).

16.00 – 16.30 – Вокальний ансамбль "Яблунька" (Київська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків другого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Народний фольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку   переможець 4-го сезону Х-фактора -

                          Олександр ПОРЯДИНСЬКИЙ.

21.00 – 22.30 – «Зірки Національного Сорочинського ярмарку» - СУПЕРБЛОНДИНКА –

                          ОЛЯ ПОЛЯКОВА!!!!

22.30 – Обласний огляд-конкурс "Кращий ді-джей Сорочинського ярмарку".

                          Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського  ярмарку.

                                   DjSaz(м. Полтава).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

- Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.

09.30 – 10.30 – Концертна програма колективів Миргородського району Полтавської області.

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Піщанської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області.

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів територіального центру Крюківського району

                          м. Кременчука Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Пирятинської ОТГ Полтавської області.

12.00 – 12.30 – Концертна програма колективів  Пирятинського району Полтавської області.

12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Кременчуцького району Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.20 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).

14.20 – 14.50 – Вокальний ансамбль "Яблунька" (Київська обл.).

14.50 – 15.30 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                         "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 17.15 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

17.15 – 17.45  – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).

17.45 – 18.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).

18.00 – 18.30 – Ансамбль "Мрія", Вікторія Тризна, дует "Слобожанка" (Харківська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 23-го серпня. Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 19.40 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

19.40 – 20.00 – Народний театр пісні "Злата" (Донецька обл.).

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.40 – Гурт "Смоляни", Ольга Євченко, Роман Кизюн (Чернігівська обл.).

09.40 – 10.00 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).

10.00 – 10.30 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

10.30 – 11.00 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

11.00 – 11.30 – Народнийфольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).

11.30 – 12.00 – Народнийфольклорний ансамбль «Жива вода» іменіПавла Бакланова.

12.00 – 13.00 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.

13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів Шишацької ОТГ Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю

                         гоголівських героїв та народного фольклорного ансамблю танцю "Канарейка" (Одеська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00 – 15.20 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).

15.20 – 15.30 – Вікторія Филіпенко (Донецька обл.).               

15.30 – 15.45 – Вікторія Васильконова (Донецька обл.).               

15.45 – 16.00 – Народний театр народної пісні "Україночка" (Донецька обл.).               

17.00 – 18.00 – «Дам лиха закаблукам, закаблукам – лиха  дам» - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.10 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

18.10 – 19.30 – Тетяна Щербак (м. Київ).

19.30 – 20.00 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

 

24 СЕРПНЯ (ЧЕТВЕР)

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.00 – 26 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ. Урочисте привітання від організаторів та гостей ярмарку. Концертна програма за участю лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Володимира Ладивіра та гурту "ЯРИ".

12.00 – 12.30 – Фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" народного творчого аматорського об`єднання "Ветеран" Більмацького районного будинку культури (Запорізька обл.).

12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В.Гоголя та його літературних героїв.

12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 15.40 – Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.).

15.40 16.00 – Творчий колектив "Зоряни" (Київська обл.).

16.00 16.30 – Аматорський вокальний ансамбль "Орлівщиночка" (Дніпропетровська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків третього конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Калинонька" (Київська обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку  - гурт "Шосте Чуття".

21.00 – 22.30 –«Зірки Національного Сорочинського ярмарку» -Народна артистка України,чарівна ІРИНА БІЛИК!!!

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          Dj Saz (м. Полтава).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

- Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Театр на ходулях;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

18.00 – "Сорочинські вечорниці" за участю фольклорних колективів.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.15 – Соліст Олександр Ходак (Дніпропетровська обл.).

09.15 – 09.30 – Народний театр народної пісні "Україночка" (Донецька обл.).

09.30 – 09.40 – Вікторія Филіпенко (Донецька обл.).               

09.40 – 10.00 – Вікторія Васильконова (Донецька обл.).                 

10.00 – 10.30 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.

11.00 – 12.00 – Вистава "Коза-дереза" Полтавського академічного обласного театру ляльок.

12.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ  ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.30 – Вокальний ансамбль народної пісні "Пісенне джерело" (Сумська обл.).

14.30 – 14.45 – Аматорський гурт "Бабоньки" (Сумська обл.).

14.45 – 15.00 – Вокальний дует у складіМарини Губської та Любов Калашник(Київська обл.).

15.00 – 15.30 – «СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО» - розваги від пивного партнера ярмарку.

15.30 – 15.40 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

15.40 – 16.00 – Народний фольклорний колектив "Надвечір`я", тріо "Криниченька", дует "Намисто" (Запорізька обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                          "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.00 – Іван Гончар (Київська обл.).

17.00 – 17.40 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".

17.40 – 18.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.

18.00 – 18.30 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 24-го серпня. Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.15 – Концертна програма “Пісні Сорочинського ярмарку” за участю: Юлії Діхтяр,

                           Олександра Ходака.        

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Народнийфольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).

09.30 – 10.00 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).

10.00 – 10.10 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

10.10 – 10.40 – Народний фольклорний колектив "Надвечір`я", тріо "Криниченька", дует "Намисто" (Запорізька обл.).

10.40 – 11.00 – Вокальний дует у складіМарини Губської та Любов Калашник(Київська обл.).

11.00 11.30 – Творчий колектив "Зоряни" (Київська обл.).

11.30 – 12.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Калинонька" (Київська обл.).

12.00 – 12.30 – Аматорський вокальний ансамбль "Орлівщиночка" (Дніпропетровська обл.).

12.30 – 12.45 – Жіноче фольклорне тріо Бобровицького РБК (Чернігівська обл.).

12.45– 13.00 – Концертна програма колективів Полтавського району (Чорноглазівський СБК).

13.00 – 14.00 – Вистава "Коза-дереза" Полтавського академічного обласного театру ляльок.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю

                          гоголівських героїв. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

16.00 – 16.40 – Вистава "На перші гулі" (С. Васильченко) - Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей.

16.40 – 17.00 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.             

17.00 – 18.00 – "СВЯТО ГАЛУШКИ". Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.30 – Фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" народного творчого аматорського об`єднання "Ветеран" Більмацького районного будинку культури (Запорізька обл.).

18.30 – 19.00 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

 

25 СЕРПНЯ (П´ЯТНИЦЯ)

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.30 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» – обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв.

12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 15.50 – Народний ансамбль української пісні "Берегиня" (Миколаївська обл.).

15.50 16.10 – Солістка Аліна Шпілька (Чернігівська обл.).

16.10 16.30 – Народний гурт "Діброва" (Дніпропетровська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків четвертого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Хор Ради ветеранів війни та праці "Відродження" ПАТ "ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД" (Дніпропетровська обл.).

17.30 – 18.00 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – рок-гурт "BARAHTA".

21.00 – 22.30 – «Зірки Національного Сорочинського  ярмарку» - гурт "ПАРА НОРМАЛЬНИХ".

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          Dj VasSabi  (м. Харків).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

-Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство. Жіночий вокальний ансамбль "Суляни", народний фольклорний автентичний ансамбль  "Криниця" (Черкаська обл.).

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району  Полтавської обл.

09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Гребінківського району Полтавської області.

10.00 – 10.30 – Концертна програма колективів Машівського району Полтавської області.

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Карлівського району Полтавської області.

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Чутівського району Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Шишацького району Полтавської області.

12.00 – 12.30 – Концертна програма колективів м. Миргодода Полтавської області.

12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Степнянського СБК  Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.30 – Ансамбль "Калиновий гай" ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" м. Київ.

14.30 – 14.40 – Вокальний гурт "Водограй" (Харківська обл.).

14.40 – 15.00 – Ліна Царук (м. Київ).

15.00 – 15.20 – Жіночий вокальний ансамбль "Суляни" (Черкаська обл.).

15.20 – 15.40 – Народний фольклорний автентичний ансамбль "Криниця" (Черкаська обл.).

15.40 – 16.00 – Аматорський вокальний ансамбль "Світлиця" (Дніпропетровська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                          "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.00 – Фольклорний колектив "Киселяночка" (Харківська обл.).

17.00 – 17.15 – "Народний аматорський колектив" фольклорний ансамбль "Кегичівські піснярки" Кегичівського РБК (Харківська обл.).

17.15 – 17.45 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".

17.45 – 18.00  – Народний фольклорно-автентичний колектив "Родовід" (Черкаська обл.).

18.00 – 18.15 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

18.15 – 18.30 – Вокальний дует у складі Антоніни Крюкової та Катерини Курілової (Дніпропетровська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 25-го серпня. Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Народний ансамбль української пісні "Злагода" (Дніпропетровська обл.).

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.20 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.

09.20 – 10.00 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".

10.00 – 11.00 – Концертна програма колективів Гадяцького району Полтавської області.

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Заводського МБК №1 Лохвицького району  Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Заводського МБК №2 Лохвицького району  Полтавської області.

12.00 – 12.45 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.

12.45 – 13.15 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.

13.15 – 14.00 – Концертна програма колективів Решетилівського району Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських

                          героїв. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.).  Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00 – 15.30 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний вокальний ансамбль "Любава", народне вокальне тріо "Лілея" (Дніпропетровська обл.).

16.00 – 16.30 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

16.30 – 17.00 – Ансамбль народних інструментів "Музики" (Харківська обл.).

17.00 – 18.00 – "Дівоча коса - врода і краса" - конкурсно-ігрова програма. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.20 – Солістка Аліна Шпілька (Чернігівська обл.).

18.20 – 18.50 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

18.50 – 19.00 – Солістка Галина Бондаренко (Харківська обл.).

19.00 – 19.30 – Чоловічий квартет "Слобожанські козаки" (Харківська обл.).

19.30 – 20.00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

 

26СЕРПНЯ (СУБОТА)

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.00 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.00 – 12.10 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв.

12.10 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 16.00 – Народний ветеранський хор "Наддніпряночка" (Київська обл.).

16.00 16.30 – Народний фольклорний ансамбль "Золоте зерно"  (Київська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків п`ятого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку гурт "Евшан-Zillya"(м. Харків).

21.00 – 22.30 –«Зірки Національного Сорочинського ярмарку» -

                          НАЙЯСКРАВІШИЙ ГУРТ УКРАЇНИ – «DZIDZIO(«ДЗІДЗЬО»).

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          Dj Saz (м. Полтава).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

-Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

13.00 - 16.00 - III Міжнародний чемпіонат STRONGMAN.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство. Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.20 – Народний ансамбль української пісні "Берегиня" (Миколаївська обл.).

09.20 – 09.50 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

09.50 – 10.05 – Аматорський вокальний ансамбль "Світлиця" (Дніпропетровська обл.).

10.05 10.20 – Народний гурт "Діброва" (Дніпропетровська обл.).

10.20 – 10.40 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).

10.40 – 11.00 – Вокальний колектив "Едельвейс", Марина Животкова (Харківська обл.).

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Новосанжарського району Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Кременчуцького району Полтавської області.

12.00 – 13.00 – Концертна програма колективів Карлівського району Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.20 – Аматорський вокальний ансамбль "Душі криниця" (Дніпропетровська обл.).

14.20 – 14.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Надія" (Дніпропетровська обл.).

14.30 – 15.00 – Народний фольклорний ансамбль "Журавочка"  (Дніпропетровська обл.).

15.00 – 15.30 – Народний ансамбль народної пісні "Джерело", народний ансамбль української пісні "Колос" (Дніпропетровська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.00 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).

17.00 – 17.15 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).

17.15 – 17.30 – Народний фольклорний колектив "Рушничок" (Луганська обл.).

17.30 – 17.45 – Ансамбль "Барви" (Дніпропетровська обл.).

17.45 – 18.00 – Дитяче тріо "Щасливі діти" (Дніпропетровська обл.).

18.00 – 18.30 – Тріо "Смерека" (Дніпропетровська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 26-го серпня.

                          Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.

09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Диканського району Полтавської області.

10.00 – 10.30 – Концертна програма колективів Семенівського району Полтавської області.

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Хорольського району Полтавської області.

11.00 – 11.15 – Вокальний дует у складі Антоніни Крюкової та Катерини Курілової (Дніпропетровська обл.).

11.15 – 11.45 – Народний ансамбль української пісні "Злагода" (Дніпропетровська обл.).

11.45 – 12.15 – Ансамбль "Калиновий гай" ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" (м. Київ).

12.15 – 12.25 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).

12.25 – 12.40 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).

12.40 – 13.00 – Ліна Царук (м. Київ).

13.00 – 14.00 –  "СВЯТО МОРОЗИВА" від торгової марки "Белая Бяроза".

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв, народного  ансамблю української пісні "Сусідка" Малопавлівського СБК (Сумська обл.).Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

16.00 – 16.30 – Дитячий фольклорний колектив "Калинята" (Черкаська обл.).

16.30 – 17.00 – Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.), колектив народного спортивного танцю "Дивосвіт" (Одеська обл.).

17.00 – 18.00 – "СВЯТО САЛА". Конкурсно-ігрова програма. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.30 – Вокальний ансамбль "Водограй" Мереф`янського МБК (Харківська обл.).

18.00 – 18.45 – Гурт "Резонанс" (Полтавська обл.).

18.45 – 19.00 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

19.00 – 19.30 – Вокальний ансамбль"Черешеньки" (Харківська обл.).

19.30 – 20.00 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

 

27 СЕРПНЯ (НЕДІЛЯ)

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.00 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» – обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.00 – 13.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.

13.30 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 16.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків шостого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 17.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – шоу-гурт "БЕССАРАБІЯ" (м. Одеса).

21.00 – ОФІЦІЙНЕ ЗАКРИТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ.

                          «Зірки Національного Сорочинського ярмарку» - ОЛЕГ  ВИННИК!!!!

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

-Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Театр на ходулях;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”.

09.00 – 09.10 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).

09.10 – 09.20 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).

09.20 – 09.40 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".Дитячий фольклорний колектив "Калинята" (Черкаська обл.).

09.40 – 10.00 – Вокальний ансамбль "Червона калина" (Харківська обл.).

10.00 10.30 – Народний ветеранський хор "Наддніпряночка" (Київська обл.).

10.30 11.00 – Народний фольклорний ансамбль "Золоте зерно" (Київська обл.).

11.00 – 13.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю з Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ  ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.30 – Жіночий вокальний ансамбль "Мальви", солістка Аліна Шершень (Харківська обл.).

14.30 – 15.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" - ансамбль "Співаночка", ансамбль "Flovers" та окремі виконавці (Київська обл.).

15.00 – 15.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" - дитячий фольклорний гурт

                          "Калита", Катерина Волотка, Марина Цимбал, Аліна Єлагіна (Харківська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний фольклорний колектив "Рушничок" (Луганська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                         "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.30 – Фольклорний ансамбль "Берегиня", Вікторія Розторгуєва-Безпала, Вокальний дует "Перлина", Вокальний дует "Червоні маки", Інна Дегтяренко, вокальне тріо фольклорного ансамблю "Берегиня" (Харківська обл.).

17.30 – 18.00 – Вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

18.00 – 18.30 – Вокальний ансамбль "Струни серця" (Донецька обл.).

18.30 – 19.30 – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма    для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 27-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.00 –Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.). 

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).

09.30 – 10.00 – Народний ансамбль народної пісні "Джерело", народний ансамбль української пісні "Колос" (Дніпропетровська обл.).

10.00 – 10.45 – Концертна програма колективів Решетилівського району Полтавської області.

10.45 – 11.15 – Концертна програма колективів Лубенського району Полтавської області.

11.15 – 11.45 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.

11.45 – 12.00 – Концертна програма колективів СтепнянськогоСБК Полтавського району Полтавської області.

12.00 – 12.20 –Вокальний колектив "Едельвейс", Марина Животкова (Харківська обл.).

12.20 – 13.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".

13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів Лохвицького району Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Колектив народного спортивного танцю "Дивосвіт" (Одеська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00 – 17.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".Концертна програма продюсерського центру "СОНЯШНИК - SUNFLOWER"Благодійного фонду "Фенікс" Харківської області.

17.00 – 18.00 –"СВЯТО ГАРБУЗА" – конкурсно-ігрова програма за участю народного вокального ансамблю "Квітка" (Харківська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 20.00 – Урочистості з нагоди завершення роботи Національного Сорочинського ярмарку - 2017 та Фестивалю народної творчості за участю Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, фольклорного гурту "СТРИБОЖІ ВНУЦІ" м. Полтава.

                                   Вручення дипломів, подяк, подарунків від керівництва області, Миргородського району, а також організаторів Національного Сорочинського ярмарку  - ТОВ «Сорочинський ярмарок».

                                   Слова подяки та прощання від Миколи Гоголя та його літературних героїв. 

 
Розробка сайту — СтудіяWebus