26 серпня 2017

25.08.2017 р. - ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

Ярмарок пройшов свій екватор. Четвертий день - розпал торгівлі, розпал розваг, розпал найкращого в світі народного свята під назвою Національний Сорочинський ярмарок!
Триває невимовно яскраве і мальовниче дійство, що захоплює своєю нестримністю і справжніми народними талантами - Фестиваль народної творчості "Ярмаринка", обласний огляд-конкурс "Чиста криниця". На сценах виступають колективи практично з усіх областей України. Їх спів, музика, танці, яскраві українські костюми нікого не залишають байдужими. Люди зупиняються, щоб подивитись, та забувають, куди йшли. Найпопулярнішою народною розвагою залишається обрядове дійство - "Народне весілля", ну, а для парубків та чоловіків - стовп з подарунками.
А ми продовжимо нашу подорож ярмарком і сьогодні розповімо про сектор майстрів народних промислів - найкраще, що є на ярмарку. Тут можна ходити годинами, днями, як у музеї, розглядати справжні шедеври народного декоративно-прикладного мистецтва, фотографувати і ледве стримувати у собі бажання придбати майже все. Ну, як можна пройти спокійно повз традиційні керамічні вироби М. Задорожного, чи сучасну кераміку А. Лісовець та Н. Дентель. Картини художника В. Мазура можуть прикрасити будь-яке житло чи офіс. Узори вишивки В. Забори несуть в собі глибокий сакральний зміст. Зберігають тепло майстра вироби з дерева М. Романка та Л. Терещенка, діамантами виблискують вироби зі скла Кім Ченбау. Оберегами та найкращими подарунками стануть авторські ляльки Н. Свиридюк та О. Пренко, а вироби зі шкіри Н. Наконечної гідні найвідоміших подіумів світу. І, дуже добре, що люди вже навчилися відрізняти справжні шедеври від китайського ширвжитку і розуміти, що такі роботи не можуть коштувати дешево. Їх купують і передають у спадок дітям. Саме тому вироби наших майстрів користуються попитом у іноземців, які віддають перевагу справжньому над штучним.
На ярмарку сонячно, сухо і помірно тепло. Тому ніщо не зашкодить молоді відірватись на вечірній програмі за участі рок-гурту "Barahta" та гурту "Пара Нормальних"

 
Розробка сайту — СтудіяWebus