Прес - реліз

Прес - реліз

ПРЕС - РЕЛІЗ

 

НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2017


Національний Сорочинський ярмарок – 2017 року розпочав свою роботу і триватиме з 22 по 27 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя, на ярмарковій площі в 16 га під відкритим небом. Офіційне відкриття 22 серпня об 11.00, за участі гоголівських героїв, «самого» письменника, які пересуватимуться по полю на справжніх, єдиних в Україні волах . Офіційне закриття 27 серпня о 21.00. на головній сцені ярмарку.
Організатором Національного Сорочинського ярмарку дев’ятнадцятий рік поспіль є ТОВ «Сорочинський ярмарок», керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева. Режисер культурно-мистецьких програм – Олександр Князь.
Більш активними, порівняно з минулим роком, стали вітчизняні підприємства усіх галузей промисловості, майстри народних промислів та заклади громадського харчування. Сільгосптехніку від виробника пропонують ТОВ «Гарден імпорт», ПФ «АГРА», ТОВ «ХЗЗО», ТОВ «Укрсільгоспмаш», ФОП Данилюк М.П. ТМ «АгроСМАП», ТОВ «Лаврін», деревообробну техніку пропонує ПрАТ «Спецлісмаш», автомобілі – ПрАТ «АвтоКраз», АФ «Юніверсал Моторз Груп», ПрАТ «Полтава-Авто», ваги – ТОВ «Укрвесторг». Смачною водичкою втамує спрагу ТМ «Оболонь», цукерки «Сорочинський ярмарок» пропонує ПАТ «Полтавакондитер». Серед учасників ТОВ «БІОЛ», ТОВ «Завод столових приборів – ДСС», ДП «Артемсіль», ТОВ СП «ГАЛКА ЛТД». Від усіх недуг вилікує продукція ТОВ «ЛНТ» - ТМ «Бішофіт» та ТМ «VetBalzam eco». Як завжди смачним та якісним пивом порадує ТМ «Чернігівське» - багаторічний спонсор ярмарку. Спонсором заходу є ТМ «Nemiroff», партнерами - ТМ «Белая Бяроза», ТМ «Геркулес». Актуальною в наш час буде продукція ТОВ «Револ» - твердопаливні котли. На ярмарку представлені харківські підприємства: ТОВ " ВКФ Електробритва - Харків " офіційний дилер - ТОВ " ТД Електролідер", ТОВ «Продлогістика», ТОВ «Промелектро-Харків», ТОВ «Т ПРЕСТИЖ», ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат», Ольхівський та Куп’янський м’ясокомбінати, МК «М’ясний», ТОВ «Золотий Урожай». З Донецької області бере участь ПП «Славянська кондитерська фабрика «Валенсія», ФОП Зубрицький – «Краса і мода». А, взагалі то, на ярмарку можна придбати все, що душа забажає, на будь-який смак і гаманець.
На ярмарку можна буде придбати із перших рук і товари іноземного виробництва, зокрема із Азербайджану, Білорусі, В’єтнаму, Індії, Китаю, Польщі. Так, із Білорусі компанія ТОВ «БЕЛЕНЗИМ» є виробником біологічних добавок в комбікормах. Уже не перший рік користуються великим попитом товари із В’єтнаму, азербайджанські чаї та інші екзотичні товари.
Традиційно радують гостей ярмарку унікальні вироби народних майстрів. Родина майстрів Куриліних привезла на ярмарок кераміку на тему українських героїв, Задорожний Михайло Васильович презентує опішнянську кераміку, Кулеш Т.В.- керамічні сувеніри національної тематики, а вишивки від Забори Віри Петрівни – це справжні шедеври народного мистецтва. Вражають своєю красою вітражі та скляна продукція Кім Ч.В., просяться до рук ткані авторські ляльки, гобелени та килимочки Пренко О.І. І, як завжди, в численних кафе і ресторанах можна насолодитись стравами української кухні та кухонь народів світу.
Регулярно проводяться презентації ярмарку в різних країнах, зокрема в Естонії, Франції, Польщі, Словаччині та інших, а в 2005 році в Парижі він отримав престижну міжнародну нагороду – Золоту Премію П’яти Континентів за Якість та Найвищу Майстерність.
У 2013 році, за ініціативи ТОВ „Сорочинський ярмарок” підписана Угода про дружбу і співробітництво між селом Великі Сорочинці та селищем Габури зі Словаччини і гміною Команча із Польщі. Кожного року ярмарок приймає дорогих гостей зі Словаччини та Польщі та традиційно гостинно зустрічає численних представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.
Історичні садиби гоголівських часів гостинно запрошують на свої обійстя. Крім звичних майстер-класів, з’явилися нові, а також проводиться значне розмаїття етнографічних свят та обрядових дійств, таких, як українське весілля, Свято Сала, Свято Гарбуза, Свято Галушки. Повертається традиційна ярмаркова розвага – ярмарковий стовп з подарунками. Зростає число організованих туристичних груп.
На ярмаркових сценах за шість днів виступатимуть понад три тисячі самодіяльних митців з усіх областей України, дорослих та дітей, а ввечері – зірки української естради. 22.08. відбудеться концерт гурту «Клей Угрюмого» та Тіни Кароль, 23.08. – Олександра Порядинського та Олі Полякової, 24.08. –гурту «BARAHTA» та Ірини Білик, 25.08. - концерт гурту «Шосте Чуття» та виступ «Пара Нормальних», 26.08. - концерт етно-гурту «Евшан-Zillya» та DZIDZIO, 27.08. – виступають гурт «Бессарабія» та Олег Винник.
Організатори ярмарку прагнули зробити його насиченим емоціями, новими проектами та цікавинками. Ми працюємо для людей і заради людей і найкраща для нас нагорода – їх усміхнені очі та вдячність за організоване нами свято.
Постійні учасники та гості Національного Сорочинського ярмарку добре знають, що ярмарок розвивається і кращає із року в рік. І вже зараз організатори з задоволенням анонсують проведення в наступному році, крім традиційного Сорочинського ярмарку в серпні, ще і вперше Національний ярмарок ПИВА в червні.
Про свою зацікавленість і бажання взяти участь у цьому заході заявили ряд провідних виробників пива з України, а організатори німецьких пивних фестивалів погодились поділитися власним досвідом проведення таких заходів.

Прес-служба ТОВ «Сорочинський ярмарок»

 

 

 
Розробка сайту — СтудіяWebus