20 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

20.08.19    День перший -  Відкриття ярмарку

     Сьогодні нарешті відбулася подія, на яку цілий рік чекала Україна – розпочав свою роботу Національний Сорочинський ярмарок – 2019!

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

     Церемонія урочистого відкриття заходу відбулася об 11.00. на сцені етнографічної садиби Хіврі. Ярмарок відкрили гоголівські герої, сам «Микола Гоголь» та колектив організатора – ТОВ «Сорочинський ярмарок».

      До численних учасників і гостей зі словами привітання звернувся заступник директора ТОВ «Сорочинський ярмарок» Ананенко Андрій. Своє мистецтво подарували та настрій підняли пісенні колективи  Сумської та Донецької областей. Церемонію відкриття знімали вісім центральних та шість регіональних телеканалів. Як то кажуть, слідкуйте за новинами!

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП  ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

   Опісля на головній сцені відкрився Всеукраїнський Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» та Всеукраїнський Фестиваль дитячої творчості «Ярмариночка». А на сценічному майданчику «Млин» іскрометний народний гумор та різноманітні розваги зібрали купу люду.

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

О 16.00. на сцені садиби Хіврі відбулася презентація книги «Жива спадщина», в якій розміщена стаття про Національний Сорочинський ярмарок. Книга видана в Південній Кореї за кошти ЮНЕСКО і презентував її директор Центру розвитку «Демократія через культуру», представник Європейської Асоціації Фестивалів у Європі Олександр Буценко.

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

Хоч ярмарок відкрився лише сьогодні, але жвава торгівля триває від учора. Товарів безліч та за дуже помірними цінами. І про це буде наступна картинка нашого ярмаркового калейдоскопу.

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

А сьогодні ввечері на ярмаркуючих чекає ще один подарунок – концерт відомого шоу-гурту «Бессарабія» з м. Одеси та молодий гурт "MARLEN".

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

Сорочинський ярмарок триватиме до 25 серпня включно. І він чекає на вас!