Новини ярмарку

28 November 2019

Оголошуємо прийом заявок на участь!

ШАНОВНІ НАШІ УЧАСНИКИ!

З радістю інформуємо Вас, що прийом заявок на участь у Національному Сорочинському ярмарку - 2020, який відбудеться з 18 по 23 серпня, традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, розпочнеться 28 квітня 2020 року.
Заявки від усіх категорій учасників можна буде надсилати в електронному вигляді на нашу адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ( умови участі по кожній категорії розміщені на нашому сайті в розділі "Учасникам").
Вартість участі залишилась на рівні 2019 року.

Ми інформуємо Вас про це заздалегідь, аби Ви мали достатньо часу для того, щоб обміркувати свою участь у ярмарку та визначитись з нею, спланувати цю участь у своєму бюджеті на наступний рік, якісно підготувати експозицію, щоб гідно представити своє виробництво чи свою продукцію.
Просимо врахувати, що нами будуть прийняті до розгляду лише ті електронні заявки, які будуть надіслані не раніше дня початку прийому заявок.
Запрошуємо до співпраці спонсорів та партнерів.

З повагою ТОВ "Сорочинський ярмарок"

25 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

День шостий, останній – Прощаємося на рік

     Сьогодні ярмарковий День Подяки.
     Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» дякує учасникам цьогорічного заходу, сотням тисяч гостей, які його відвідали, численним журналістам електронних та друкованих ЗМІ, які доносили свої позитивні і яскраві враження від ярмарку глядачам та читачам.
     Ми дякуємо всім, хто допомагав нам готувати і проводити ярмарок.
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

     Особлива подяка і низький уклін нашим Спонсорам та Партнерам. Багато років поспіль ми отримуємо підтримку та допомогу від ТМ «Чернігівське»
                               ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
та ТМ «Бєлая Бяроза».
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
Це перевірені часом справжні і надійні друзі. Щиро дякуємо Спонсорам – ТМ «Котнар», ТМ «Живчик», міжнародному мобільному оператору Лайкамобайл.
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

     Вагому інформаційну підтримку надав Генеральний медіапартнер – телеканал НАШ Максі ТВ.
     Під час урочистостей з нагоди закриття ярмарку, які відбудуться ввечері, буде сказано багато теплих слів та вручено подарунків.
     Подарунком для всього ярмарку стане чудовий вечірній концерт. На головній сцені виступатиме Альона Карат – заслужена артистка естрадного мистецтва України та запрошені зірки – гурт «ЛЕПРИКОНСЫ» з Республіки Білорусь.
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Все хороше закінчується швидко. Але залишається надія на зустріч на Національному Сорочинському ярмарку – 2020!

24 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

День п’ятий – День Незалежності України

     З Днем Народження, Україно! Прекрасна, незалежна, вільна та, у мріях усіх, процвітаюча! Ми любимо тебе і щиро бажаємо тобі і нам миру, добробуту та щастя! Національний Сорочинський ярмарок, разом з усією Україною, святкує День Незалежності. На святковому столі сонце, усмішки, гарний настрій, безліч товарів, та велика кількість розваг.
     Центр України на шість днів перемістився у село Великі Сорочинці, на гамірну і веселу ярмаркову площу.
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
З найяскравіших вражень сьогоднішнього дня: арт-проект українського народного костюму «З прадавньої бабусиної скрині»;
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
«Свято морозива»;
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
конкурсно-ігрова програма «Одруження вареника з галушкою» ( а завтра буде «Свято гарбуза» ).
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
Ну і, звичайно, гоголівські герої, що пересуваються по полю на єдиних в Україні справжніх волах. Особливе захоплення гостей ярмарку, зокрема іноземців, викликають виступи самодіяльних народних колективів з усіх областей України. Ярмарок не лише багатобарвний, але і багатогранний. Так Представництво Європейського Союзу відкрило на Сорочинському ярмарку Креативну Територію ЄС, яка буде діяти 24-25 серпня. Сьогодні захід також відвідали журналісти з Туреччини, які знімали передачу на зразок нашої «Орла і Рєшки». До слова,  ярмарком гуляла Леся Нікітюк.
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
А ввечері на ярмаркувальників чекає особлива подія – концерт надзвичайно талановитого гурту «Шосте чуття» зі Львова та зустріч зі справжньою зіркою – пісенною душею грузинського народу, справжнім другом України ВАХТАНГОМ КІКАБІДЗЕ!
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     А для тих, хто ще роздумовує, їхати на Сорочинський ярмарок, чи ні, є хороша новина. Завтра на ярмарку розпочинається «аукціон небаченої щедрості»! Все, що раптом не встигли продати, віддається з півціни, чи майже даром ( не везти ж назад ). 
ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Приїздіть, не пошкодуєте!

23 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

День четвертий – День Державного Прапора України

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» вітає учасників та гостей з Днем Державного Прапора України. А всіх харків’ян та кременчужан – ще і з Днем міста!

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Сьогоднішній ярмарковий день був традиційно гамірним та спекотним. Самотня хмарка спробувала натякнути на дощ, але, гадаємо, вона просто задивилася на веселе ярмаркове дійство, помилувалась, та і попрямувала далі.
     А подивитись і справді є на що. Яскраві шедеври народних майстрів, вироби з глини, дерева, шкіри, картини, різноманітні вишиванки, прикраси та інше не залишать байдужим. З містечка майстрів ніхто не виходить без подарунку собі, родині, друзям. А кому і цього мало, може спробувати свої сили і талант на численних майстер-класах.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Цікавою і привабливою є експозиція товарів з В’єтнаму, представлених посольством цієї країни в Україні. Адже жодного із представлених там виробів не можна придбати деінде, а лише на Сорочинському ярмарку.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП                                                  ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Та і розваги - одна краща за іншу. Традиційні гоголівські герої, свято іменинників, Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля», змагання на кращу косу, козацькі забави, розваги від пивного партнера – ТМ Чернігівське. Були і більш серйозні заходи. Зокрема, в прес-центрі відбулася координаційна зустріч у форматі Networking із лідерами громадських організацій, представниками малого та середнього бізнесу, жінками-підприємницями, партнерськими організаціями з різних регіонів України.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Вечірній концерт буде зірковим. На головній сцені ярмарку виступить майбутня зірка Еміль Вілонджа, учасник проекту «Голос країни» та справжні зірки – гурт «БЕZ ОБМЕІІІЕНЬ».

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

22 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

22.08.2019 р. День третій – Сорочинський ярмарок – центр народної дипломатії

     Особливість Сорочинського ярмарку в тому, що він є цікавим та привабливим не лише для українців, але і для іноземних гостей – як офіційних делегацій, так і приватних осіб. Учора гуляли ярмарком гості з Білорусі, Бразилії, Аргентини, Чилі, Канади, Польщі, США. Можливо, були і інші, але не всі ж вони повідомляли про свою присутність.
     Сьогодні ж на ярмарку побували дипломатичні делегації чотирьох країн: Соціалістичної Республіки В’єтнам ( очолював Надзвичайний та Повноважний Посол пан Нгуєн Ань Туан ), Королівства Іспанія ( очолював Тимчасовий Повірений у Справах пан Пабло Ган ), Словацької Республіки ( очолювала економічна дипломатка пані Соня Крайчова ), Республіки Словенія ( очолював Надзвичайний та Повноважний Посол пан Томаж Менцін ).

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

  Родзинкою стала присутність на ярмарку дуже неординарного пана зі Сполучених Штатів Америки, Ренді Сантела, який називає себе «Світовий поїдач», мандрує світом та встановлює рекорди з поїдання страв національної кухні. Він уже побував у 34 країн світу та провів 777 змагань з поїдання. На ярмарку це було вже 778-ме і «приговорив» пан ні багато, ні мало: літр борщу, кілограм вареників, великий стакан узвару та велику пампушку. Зробив він це швидко і, як видно було з виразу обличчя, отримував від споживання українських страв, приготованих на Сорочинському ярмарку, невимовне задоволення. Запрошуємо усіх повторити його «подвиг»!

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

                               ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Не зважаючи на робочий день, ярмарок вирує повним ходом: купують і продають, співають і танцюють, рікою ллється пиво від ТМ Чернігівське, тонами поїдаються полтавські галушки.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Яскравим завершенням ярмаркового дня стане концерт оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади та кавер-гурту «Даггер».

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

 

21 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

21.08.2019 р.  День другий – Ярмарок набирає обертів

     Щиро дякуємо засобам масової інформації, які вчора поширили усією Україною радісну звістку про те, що у селі Великі Сорочинці на Полтавщині відкрився Національний Сорочинський ярмарок!

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     І тому, вже зранку, майже за Гоголем, вервечкою з усіх усюд на ярмарок тягнуться люди. І, що цікаво, не лише ті, хто хочуть скупитися чи погуляти, але і ті, що в останню мить вирішили поторгувати.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     А пропозицій і справді на кожен смак та гаманець. Особливим попитом користуються товари шкільного асортименту. Бо хоч «охрана, отмєна» і проспівала про те, що «синочка все має до школи», але, в дійсності, більшість чекає саме ярмарку, бо тут і дешевше, і вибір більший. Взагалі то, пропозиція товарів легкої і харчової промисловості велика і різноманітна. М’ясні та молочні делікатеси, солодощі, чай та кава, борошняні вироби – для гурманів, модні та доступні по ціні одяг, взуття і товари для дому – для гарних господинь.
     Ні на хвилину не замовкають ярмаркові сцени. Окрім виступів народних колективів – учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «Ярмаринка» своє мистецтво гостям ярмарку подарували іноземні колективи – ансамбль українського народного танцю «Черемош» м. Венгожево з Польщі та два колективи з Канади: ансамбль української пісні і танцю «Верховина» та танцювальний колектив «Дунай» м. Едмонтон.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП      

     Традиційно на ярмарку проходять різноманітні розваги, вітають іменинників дня, сміються з Гоголем та співають у караоке.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП
     Вечірній концерт дає запальний і драйвовий етно-джаз гурт «Євшан Zillya» з м. Харків.

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

20 August 2019

ЯРМАРКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП

20.08.19    День перший -  Відкриття ярмарку

     Сьогодні нарешті відбулася подія, на яку цілий рік чекала Україна – розпочав свою роботу Національний Сорочинський ярмарок – 2019!

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

     Церемонія урочистого відкриття заходу відбулася об 11.00. на сцені етнографічної садиби Хіврі. Ярмарок відкрили гоголівські герої, сам «Микола Гоголь» та колектив організатора – ТОВ «Сорочинський ярмарок».

      До численних учасників і гостей зі словами привітання звернувся заступник директора ТОВ «Сорочинський ярмарок» Ананенко Андрій. Своє мистецтво подарували та настрій підняли пісенні колективи  Сумської та Донецької областей. Церемонію відкриття знімали вісім центральних та шість регіональних телеканалів. Як то кажуть, слідкуйте за новинами!

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП  ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

   Опісля на головній сцені відкрився Всеукраїнський Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» та Всеукраїнський Фестиваль дитячої творчості «Ярмариночка». А на сценічному майданчику «Млин» іскрометний народний гумор та різноманітні розваги зібрали купу люду.

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

О 16.00. на сцені садиби Хіврі відбулася презентація книги «Жива спадщина», в якій розміщена стаття про Національний Сорочинський ярмарок. Книга видана в Південній Кореї за кошти ЮНЕСКО і презентував її директор Центру розвитку «Демократія через культуру», представник Європейської Асоціації Фестивалів у Європі Олександр Буценко.

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

Хоч ярмарок відкрився лише сьогодні, але жвава торгівля триває від учора. Товарів безліч та за дуже помірними цінами. І про це буде наступна картинка нашого ярмаркового калейдоскопу.

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

А сьогодні ввечері на ярмаркуючих чекає ще один подарунок – концерт відомого шоу-гурту «Бессарабія» з м. Одеси та молодий гурт "MARLEN".

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

ЯРМАРКОВИЙ  КАЛЕЙДОСКОП

Сорочинський ярмарок триватиме до 25 серпня включно. І він чекає на вас!