Новини ярмарку

31 December 2018

Шановні учасники та шанувальники!

Найкращого в світі ярмарково-виставкового та культурно-мистецького заходу – Національного Сорочинського ярмарку!

     Радо вітаю вас з настанням Нового 2019 року та Різдвом Христовим!

  Щиро бажаю Україні миру і процвітання, а українському народу – злагоди, добробуту, спокою в родинах і в серцях, любові та, звісно ж, міцного здоров’я! Хай Новий Рік принесе не лише надії і сподівання, але і їх здійснення. Щоб навколо кожного з нас було якнайбільше щасливих, усміхнених людей, які займаються улюбленою справою, яких радують діти та онуки, які пишаються своєю країною.
   З нетерпінням чекатиму на нашу зустріч з 20 по 25 серпня 2019 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на ювілейному Національному Сорочинському ярмарку, який пройде під гаслом " 20 років з Україною!".
  Давайте радіти кожній миті життя разом!

Шановні учасники та шанувальники!

26 August 2018

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Як не шкода, але все хороше рано чи пізно закінчується.  Цілий рік ми його  готували, та не встигли озирнутись, як відгомонів, відторгував, відспівав і відтанцював  цьогорічний ювілейний ярмарок. В ейфорії післяярмаркових клопотів  якось не відразу стало зрозуміло, що він уже належить історії, а нам залишив лише спогади і натхнення на подальшу роботу.

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Люди по-різному міряють роки. Хтось днями народження, хтось новорічними святами, вчителі і викладачі - випусками учнів. А я і моя команда вже двадцять років відміряємо свій час від ярмарку до ярмарку. Ми назавжди проросли у них своїми життями і життями своїх родин, і будь-які особисті чи сімейні події у нашому сприйнятті тісно пов'язані з тим, а який того року був ярмарок, чи була подія до, після, чи під час ярмарку. 

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Ярмарок для кожного з нас це жива істота. Бо наповнюєте його життям ви, дорогі наші учасники та гості. Поки ви з нами, поки ми разом, нам нічого не страшно. Дякуємо, що вас і цього року було так багато: понад дві тисячі учасників виставки, понад три тисячі учасників культурно-мистецьких програм, понад п'ятсот тисяч гостей.
Пройшов місяць. Ми зробили звіти, підбили підсумки, проаналізували успіхи і виокремили проблеми. Але, на жаль, у мене і моїх однодумців немає натхнення і ентузіазму розпочинати підготовку до нового ярмарку. Бо, найбільшою нашою проблемою є ставлення до ярмарку нинішньої влади: від простої байдужості до найвідомішого в Україні та за її межами, наулюбленішого серед українців ярмарково-виставкового заходу, до відвертого бажання знищити ярмарок численними судами та перевірками.
Такого не було за двадцять років. Вперше, закривши ярмарок - 2018, я не маю впевненості запросити вас на ярмарок - 2019. Звісно, час покаже і, напевно, розставить усе по своїх місцях. Дай Боже нам сил, здоров'я і терпіння дочекатися цього моменту. А сьогодні ми просто відверто і по-людськи потребуємо вашої підтримки та солідарності у збереженні народного символу України - Національного Сорочинського  ярмарку.
З повагою і любов'ю
Щиро ваша
Керівник проекту "Сорочинський ярмарок"
 Світлана Свищева

21 August 2018

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

День п’ятий 25 серпня – субота

Здається, що вся Україна дослухалась до нашого запрошення і прибула сьогодні на Національний Сорочинський ярмарок. Яскраве і усміхнене людське море неквапливо рухається алеями, розтікається вулицями та алейками, розглядає товар і купує, купує, купує… Дякувати Богові, ярмаркує і погода, притримавши дощики до наступного тижня, та забезпечивши сонцем і теплом. Традиційно приваблює експозиція посольства Республіки В’єтнам в Україні, яка пропонує великий вибір товарів із цієї екзотичної країни. Користуються попитом товари з Білорусі, Литви, Узбекистану, Грузії.
Завершив свою роботу пленер провідних українських художників, а їх чудові картини, на створення яких надихнула гоголівська земля та Сорочинський ярмарок, виставлені для огляду у прес-центрі.
Радують і дивують своєю творчістю вироби народних майстрів. Серед них є справжні таланти, , неодноразові переможці у номінації «Майстер «Золоті руки»: Забора В.П., Кондратюк В.Д., Свиридюк Н.О., Літус О.В., Задорожний М.В., Терещенко Л.В., Наконечна Н.П. та багато інших. До деяких із них приїздять по кілька років поспіль шанувальники їх таланту.
Насиченою і змістовною є культурно-мистецька програма ярмарку (До речі, вона розміщена на нашому сайті в розділі «Відвідувачам»).
А ввечері на головній сцені ярмарку концерт гурту «MOUNTAIN BREEZE», а також неперевершена, незрівнянна VERKA SERDUCHKA!!!

День третій – 23 серпня – середа

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ


День четвертий – 24 серпня – четвер

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

В історії кожної держави, а особливо такої молодої, як наша, це особливі дні. Усвідомлення їх особливості приходить не відразу. І саме на ярмарку ми бачимо яскраво і виразно, що для абсолютної більшості українців це вже не просто вихідні, це внутрішня потреба одягти вишиванку, вивісити державний стяг, дати дітям до рук прапорця і усім разом вирушити на прекрасне свято українського народу – Національний Сорочинський ярмарок! І, найважливіше, люди щиро вітають один одного та бажають миру і процвітання.
Середина ярмарку була дуже багатолюдною, насиченою подіями і яскравими враженнями. По алеях не пройти – і це радує. Бо не може не радувати, що не лише гості, але і учасники продовжують їхати на ярмарок. Схоже, немає жодної людини, яка не знайшла для себе щось цікаве чи потрібне, яка б чомусь не пораділа чи не повеселилась. Їдуть і поодинці, і родинами, і організованими великими групами. Особливо цікаво спостерігати, як щиро радіють іноземці шедеврам українських майстрів народної творчості.
Про ярмарок можна розповідати багато, але краще один раз побачити. І у кожного з Вас ще є така можливість, бо попереду два найкращих ярмаркових дні, з прекрасними концертами, з вагомими знижками ( не везти ж товар додому ).
Організатори ярмарку щиро дякують усім своїм партнерам і спонсорам – торговим маркам «Чернігівське», «Грін Дей», «Белая Бяроза», «Живчик», порталу з працевлаштування «Джобс. Ю.ей», генеральному інформаційному партнеру телеканалу «112 Україна», інформаційним партнерам ТЦ Барабашово, 5 каналу, порталу РІА та багатьом іншим. Ми вдячні Вам і високо цінуємо Вашу підтримку і допомогу.
А концерт популярного гурту «КАЗКА» є прекрасним завершення цього чудового святкового дня.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
Чекаємо Вас на ярмарку!

День другий – 22 серпня – середа

Ярмарок другого дня був таким же теплим, сонячним та привітним, як і день відкриття. Вирував ярмарок, торгували і припрошували, торгувалися і купували. Раділи життю і ярмарку. Товарів – море, покупців – море, сміху, танців і пісень – океан!
Знову завітали іноземні гості – делегації посольств Австралії та Словаччини. Не оминули ярмарок і високоповажні його шанувальники – народні депутати Олександра Кужель та Олег Ляшко, які регулярно відвідують захід протягом багатьох років.
В прес-центрі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сорочинський ярмарок – історична пам’ятка ярмаркування в Україні».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
Вже традиційно на ярмарку проходять цікаві майстер – класи, грають українське весілля, «Сміються разом з Гоголем», святкують день народження. На садибі Хіврі, за підтримки нашого, уже традиційного смачного партнера – компанії Lauffer Group виготовляється унікальний коровай у вигляді карти України, який присвячено 27-й річниці Незалежності нашої Держави і участь у виготовленні якого можуть взяти усі бажаючі.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
А ввечері гостей і учасників ярмарку очікував концерт гурту «КЛЕЙ УГРЮМОГО».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

День перший – 21 серпня – вівторок

Рівно об 11.00. на головній сцені відбулося урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку – 2018! 

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

Ярмарок відкрили керівник проекту «Сорочинський ярмарок» кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева, яка рівно двадцять років тому розробила проект відродження та послідовно втілювала його в життя. Разом з нею ярмарок привітала заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. До ярмаркувальників звернулися з добрим словом і жартами «сам» Микола Гоголь та герої його творів. Своїм мистецтвом порадували народний ансамбль танцю «Барвінок», український народний хор «Калина». Злетіли у небо синьо-жовті повітряні кульки, як символ України. З цікавість милувалися ярмарком делегації з Грузії, В’єтнаму та Словаччини. Акредитувалось сьогодні на ярмарку 117 журналістів, в т.ч. всі центральні телеканали.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018


Розпочали свою роботу Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» та Фестиваль дитячої творчості «Ярмариночка», які цього року вперше отримали статус Всеукраїнських. На панській садибі стартував Фестиваль українського весілля.
Ввечері на учасників і гостей ярмарку чекають концерти гурту «Онейроїд» з м. Полтави та Сергія Міхалка і оркестру «Ляпіс-98».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
Територія ярмарку заповнена як тими, хто привіз свій різноманітний та гарний крам на продаж, так і тими, хто хоче його придбати. Багато і тих, хто приїхав просто погуляти та відпочити. Кожного дня ми будемо інформувати Вас про нове та цікаве на ярмарку, але краще приїхати і все побачити на власні очі, почути на власні вуха і самому отримати задоволення, не заздрити тим, хто зараз на ярмарку.

08 August 2018

До уваги учасників Національного Сорочинського ярмарку -2018!

Організатори розпочали видачу карток учасника та перепусток на транспорт тим учасникам, які оформили та повністю оплатили вартість участі.
Видача документів здійснюється за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 20 ( триватиме до 15.08., а з 18.08. продовжиться в ярмаркомі на території Сорочинського ярмарку в селі Великі Сорочинці ).
З усіх питань одержання документів звертайтесь до менеджерів, відповідальних за напрямки.

З повагою
ТОВ "Сорочинський ярмарок"

31 July 2018

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ОКРЕМИХ ЖУРНАЛІСТІВ!

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ОКРЕМИХ 					ЖУРНАЛІСТІВ!

 

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує Вас долучитись до наймасштабнішого і найулюбленішого свята всього українського народу, заходу, який на тиждень стає центром бізнесового і культурного життя України, та відвідати цьогорічний ярмарок з професійною чи особистою метою.
Його офіційне відкриття відбудеться 21 серпня об 11.00.
Просимо представників електронних та друкованих ЗМІ, які планують приїзд з метою висвітлення подій ярмарку, надіслати на нашу електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. заявку на акредитацію з зазначенням назви ЗМІ, дня приїзду, складу групи та вказавши контакти одного із журналістів. Окремо просимо вказати, якщо група, чи окрема особа, приїздить не громадським, а службовим чи іншим окремим транспортом. Для такого автомобіля буде надіслана перепустка на вказану в акредитації точну поштову адресу з індексом. Перепустки на транспорт отримають лише заздалегідь акредитовані журналісти. Усім, хто зареєструвався, також буде надіслано проект Програми культурно-мистецьких заходів та інші матеріали.
Нагадуємо, що для зручності Вашої роботи на ярмарку є комфортабельний прес-центр.
З повагою
Керівник прес-служби ТОВ "Сорочинський ярмарок"
Олешко Ольга 067 532 79 15; 066 946 99 35

 

20 July 2018

До уваги туристичних компаній!

Вхід організованих туристичних груп на територію проведення ярмарку можливий лише з дозволу організатора Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" та за умови підписання відповідного Договору.  Для отримання дозволу необхідно звернутися за електронною адресою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. чи телефоном : +38(066)158 02 66; +38(0532) 50-82-11
ТОВ "Сорочинський ярмарок"

 

11 July 2018

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Вівіторок 21 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Придбати вхідний квиток на концерт Ви можете за посиланням https://mirgorod.karabas.com/sorochynskyy-yarmarok-21-08

 

Середа 22 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Четвер 23 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

п'ятниця 24 серпня о 21:00
Вартість входу на концерт 100грн.

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Субота 25 серпня

о 20:00               та                  о 21:00
Вартість входу на концерт 200грн.

Зірки України на Національному Сорочинському ярмаркуЗірки України на Національному Сорочинському ярмарку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Неділя 26 серпня о 21:00

о 20:00               та                  о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

 Вхідний квиток на концерт Ви зможете придбати за посиланням  https://mirgorod.karabas.com/sorochynskyy-yarmarok-26-08