Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Як не шкода, але все хороше рано чи пізно закінчується.  Цілий рік ми його  готували, та не встигли озирнутись, як відгомонів, відторгував, відспівав і відтанцював  цьогорічний ювілейний ярмарок. В ейфорії післяярмаркових клопотів  якось не відразу стало зрозуміло, що він уже належить історії, а нам залишив лише спогади і натхнення на подальшу роботу.

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Люди по-різному міряють роки. Хтось днями народження, хтось новорічними святами, вчителі і викладачі - випусками учнів. А я і моя команда вже двадцять років відміряємо свій час від ярмарку до ярмарку. Ми назавжди проросли у них своїми життями і життями своїх родин, і будь-які особисті чи сімейні події у нашому сприйнятті тісно пов'язані з тим, а який того року був ярмарок, чи була подія до, після, чи під час ярмарку. 

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Ярмарок для кожного з нас це жива істота. Бо наповнюєте його життям ви, дорогі наші учасники та гості. Поки ви з нами, поки ми разом, нам нічого не страшно. Дякуємо, що вас і цього року було так багато: понад дві тисячі учасників виставки, понад три тисячі учасників культурно-мистецьких програм, понад п'ятсот тисяч гостей.
Пройшов місяць. Ми зробили звіти, підбили підсумки, проаналізували успіхи і виокремили проблеми. Але, на жаль, у мене і моїх однодумців немає натхнення і ентузіазму розпочинати підготовку до нового ярмарку. Бо, найбільшою нашою проблемою є ставлення до ярмарку нинішньої влади: від простої байдужості до найвідомішого в Україні та за її межами, наулюбленішого серед українців ярмарково-виставкового заходу, до відвертого бажання знищити ярмарок численними судами та перевірками.
Такого не було за двадцять років. Вперше, закривши ярмарок - 2018, я не маю впевненості запросити вас на ярмарок - 2019. Звісно, час покаже і, напевно, розставить усе по своїх місцях. Дай Боже нам сил, здоров'я і терпіння дочекатися цього моменту. А сьогодні ми просто відверто і по-людськи потребуємо вашої підтримки та солідарності у збереженні народного символу України - Національного Сорочинського  ярмарку.
З повагою і любов'ю
Щиро ваша
Керівник проекту "Сорочинський ярмарок"
 Світлана Свищева

 
Розробка сайту — СтудіяWebus