Новости ярмарки

08 Август 2018

До уваги учасників Національного Сорочинського ярмарку -2018!

Організатори розпочали видачу карток учасника та перепусток на транспорт тим учасникам, які оформили та повністю оплатили вартість участі.
Видача документів здійснюється за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 20 ( триватиме до 15.08., а з 18.08. продовжиться в ярмаркомі на території Сорочинського ярмарку в селі Великі Сорочинці ).
З усіх питань одержання документів звертайтесь до менеджерів, відповідальних за напрямки.

З повагою
ТОВ "Сорочинський ярмарок"

31 Июль 2018

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ОКРЕМИХ ЖУРНАЛІСТІВ!

ДО  УВАГИ  ЗАСОБІВ МАСОВОЇ  ІНФОРМАЦІЇ  ТА  ОКРЕМИХ 					ЖУРНАЛІСТІВ!

 

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує Вас долучитись до наймасштабнішого і найулюбленішого свята всього українського народу, заходу, який на тиждень стає центром бізнесового і культурного життя України, та відвідати цьогорічний ярмарок з професійною чи особистою метою.
Його офіційне відкриття відбудеться 21 серпня об 11.00.
Просимо представників електронних та друкованих ЗМІ, які планують приїзд з метою висвітлення подій ярмарку, надіслати на нашу електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. заявку на акредитацію з зазначенням назви ЗМІ, дня приїзду, складу групи та вказавши контакти одного із журналістів. Окремо просимо вказати, якщо група, чи окрема особа, приїздить не громадським, а службовим чи іншим окремим транспортом. Для такого автомобіля буде надіслана перепустка на вказану в акредитації точну поштову адресу з індексом. Перепустки на транспорт отримають лише заздалегідь акредитовані журналісти. Усім, хто зареєструвався, також буде надіслано проект Програми культурно-мистецьких заходів та інші матеріали.
Нагадуємо, що для зручності Вашої роботи на ярмарку є комфортабельний прес-центр.
З повагою
Керівник прес-служби ТОВ "Сорочинський ярмарок"
Олешко Ольга 067 532 79 15; 066 946 99 35

 

20 Июль 2018

До уваги туристичних компаній!

Вхід організованих туристичних груп на територію проведення ярмарку можливий лише з дозволу організатора Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" та за умови підписання відповідного Договору.  Для отримання дозволу необхідно звернутися за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. чи телефоном : +38(066)158 02 66; +38(0532) 50-82-11
ТОВ "Сорочинський ярмарок"

 

11 Июль 2018

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Вівіторок 21 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Придбати вхідний квиток на концерт Ви можете за посиланням https://mirgorod.karabas.com/sorochynskyy-yarmarok-21-08

 

Середа 22 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Четвер 23 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

п'ятниця 24 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Субота 25 серпня

о 20:00               та                  о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмаркуЗірки України на Національному Сорочинському ярмарку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Неділя 26 серпня о 21:00

о 20:00               та                  о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

 Вхідний квиток на концерт Ви зможете придбати за посиланням  https://mirgorod.karabas.com/sorochynskyy-yarmarok-26-08

09 Июль 2018

УВАГА, ШАХРАЇ!

УВАГА,  ШАХРАЇ!

Якщо хтось щось робить краще за інших, завжди знайдуться бажаючі це вкрасти. Чи прямо, чи опосередковано, але заздрісно та нахабно. Протягом 2016 та 2017 років нам доводилося захищати свою інтелектуальну власність від зазіхань з боку Полтавської організації Європейської молодіжної ліги на чолі з одіозним Віталієм Нечитайлом, які під маркою всесвітньо відомого та всенародно улюбленого заходу - Національного Сорочинського ярмарку, під час його проведення та ніби від його імені, проводили свій "фестиваль", як правило, на задвірках села, але збираючи при цьому з його учасників вагомі кошти. Ми зверталися з цього приводу до правоохоронних органів і на наше звернення було навіть відкрито кримінальне провадження.
Думаєте, допомогло? Ми теж так вважали, поки не побачили запрошення на "Сорочинські гуляння" в місто Миргород. Здавалося б, уже не в селі Великі Сорочинці, та і організатори інші - Міжнародний ArtFest-Portal, але знову ж, дивним чином, і час проведення "фестивалю" співпадає з часом ярмарку, і назва, хоч і у Миргороді, але чомусь "Сорочинські гуляння" ( напевне, бояться, що на "Миргородські" ніхто не приїде, бо хто їх знає, а Сорочинці - бренд розкручений), та і умови участі, і особи організаторів, і журі з народним артистом України Германом Юрченком - уже знайомі, хіба що ціни зросли. Та нахабство цих суб'єктів усе ж не має меж! Адже для своєї рекламної розсилки вони не лише використали взяті з нашого сайту фотографії нашої арки, нашого Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" та зірок, які виступали на ярмарку ( бо свого ж показати абсолютно нічого, там же одна убогість ), але і, запрошуючи на свій цьогорічний "фестиваль", обіцяють концерти тих зірок, до яких вони не мають жодного стосунку і яких запрошувало ТОВ "Сорочинський ярмарок"!
Дорогі шанувальники Сорочинського ярмарку і його культурно-мистецьких заходів! Не ведіться на цю чергову дурню і кустарщину! Не платіть гроші шахраям, які ні створити свого не здатні, ні вкрадене не можуть належним чином провести. На нашому ярмарку будуть проходити два Всеукраїнських Фестивалі "Ярмаринка" та "Ярмариночка" ( дитячий). І концерти зірок будуть лише на Сорочинському ярмарку! А все інше, як то кажуть, лише невдала підробка, до якої ми не маємо жодного стосунку! Та знову змушені будемо звернутися до правоохоронних органів та у прокуратуру.
З повагою ТОВ "Сорочинський ярмарок"

30 Май 2018

На свято з подарунком!

На свято з подарунком!

На свято з подарунком!

Останні дзвінок у школі – свято особливе, радісне для учнів, які дочекалися канікул, підсумкове для вчителів, адже потрібно підвести риску, що зроблено і над чим потрібно попрацювати. А найбільш особливе свято для випускників, яким відкривається дорога у доросле життя.
Кожен випускник, мабуть вже визначився, в якій галузі спробувати свої можливості, і потрібно не лише бажання, а і наполегливість, щоб дійти до мети – стати бездоганним спеціалістом своєї справи.
А ще, найважливіше, отримавши освіту і досвід – повернутися до свого села, до своєї батьківської хати, і всі свої сили і уміння спрямувати на розвиток рідної громади. Бо хто, як не ми і наші діти повинні бути господарями на цій благословенній землі.
ТОВ «Сорочинський ярмарок» приєдналося до святкувань, і внесло свою частку привітань і побажань для учнів села Великі Сорочинці, для всіх діточок Великосорочинської громади, подарувавши дитячий майданчик, який вже майже рік чекає гомінкого, щирого дитячого галасу і приємних емоцій.
Від імені керівника проекту «Сорочинський ярмарок» Світлани Свищевої подарунок вручили заступник директора ТОВ «Сорочинський ярмарок» Андрій Ананенко та головний режисер Олександр Князь, які висловили щирі побажання малечі, сил і здоров`я випускникам, а вчителям і жителям села – натхнення і впевненості у прийдешньому дні.
ТОВ «Сорочинський ярмарок»

 
Розробка сайту — СтудіяWebus