Новости ярмарки

31 Декабрь 2018

Шановні учасники та шанувальники!

Найкращого в світі ярмарково-виставкового та культурно-мистецького заходу – Національного Сорочинського ярмарку!

     Радо вітаю вас з настанням Нового 2019 року та Різдвом Христовим!

  Щиро бажаю Україні миру і процвітання, а українському народу – злагоди, добробуту, спокою в родинах і в серцях, любові та, звісно ж, міцного здоров’я! Хай Новий Рік принесе не лише надії і сподівання, але і їх здійснення. Щоб навколо кожного з нас було якнайбільше щасливих, усміхнених людей, які займаються улюбленою справою, яких радують діти та онуки, які пишаються своєю країною.
   З нетерпінням чекатиму на нашу зустріч з 20 по 25 серпня 2019 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на ювілейному Національному Сорочинському ярмарку, який пройде під гаслом " 20 років з Україною!".
  Давайте радіти кожній миті життя разом!

Шановні учасники та шанувальники!

26 Август 2018

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Як не шкода, але все хороше рано чи пізно закінчується.  Цілий рік ми його  готували, та не встигли озирнутись, як відгомонів, відторгував, відспівав і відтанцював  цьогорічний ювілейний ярмарок. В ейфорії післяярмаркових клопотів  якось не відразу стало зрозуміло, що він уже належить історії, а нам залишив лише спогади і натхнення на подальшу роботу.

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Люди по-різному міряють роки. Хтось днями народження, хтось новорічними святами, вчителі і викладачі - випусками учнів. А я і моя команда вже двадцять років відміряємо свій час від ярмарку до ярмарку. Ми назавжди проросли у них своїми життями і життями своїх родин, і будь-які особисті чи сімейні події у нашому сприйнятті тісно пов'язані з тим, а який того року був ярмарок, чи була подія до, після, чи під час ярмарку. 

Національний Сорочинський ярмарок - 2018 P.S.

Ярмарок для кожного з нас це жива істота. Бо наповнюєте його життям ви, дорогі наші учасники та гості. Поки ви з нами, поки ми разом, нам нічого не страшно. Дякуємо, що вас і цього року було так багато: понад дві тисячі учасників виставки, понад три тисячі учасників культурно-мистецьких програм, понад п'ятсот тисяч гостей.
Пройшов місяць. Ми зробили звіти, підбили підсумки, проаналізували успіхи і виокремили проблеми. Але, на жаль, у мене і моїх однодумців немає натхнення і ентузіазму розпочинати підготовку до нового ярмарку. Бо, найбільшою нашою проблемою є ставлення до ярмарку нинішньої влади: від простої байдужості до найвідомішого в Україні та за її межами, наулюбленішого серед українців ярмарково-виставкового заходу, до відвертого бажання знищити ярмарок численними судами та перевірками.
Такого не було за двадцять років. Вперше, закривши ярмарок - 2018, я не маю впевненості запросити вас на ярмарок - 2019. Звісно, час покаже і, напевно, розставить усе по своїх місцях. Дай Боже нам сил, здоров'я і терпіння дочекатися цього моменту. А сьогодні ми просто відверто і по-людськи потребуємо вашої підтримки та солідарності у збереженні народного символу України - Національного Сорочинського  ярмарку.
З повагою і любов'ю
Щиро ваша
Керівник проекту "Сорочинський ярмарок"
 Світлана Свищева

21 Август 2018

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

День п’ятий 25 серпня – субота

Здається, що вся Україна дослухалась до нашого запрошення і прибула сьогодні на Національний Сорочинський ярмарок. Яскраве і усміхнене людське море неквапливо рухається алеями, розтікається вулицями та алейками, розглядає товар і купує, купує, купує… Дякувати Богові, ярмаркує і погода, притримавши дощики до наступного тижня, та забезпечивши сонцем і теплом. Традиційно приваблює експозиція посольства Республіки В’єтнам в Україні, яка пропонує великий вибір товарів із цієї екзотичної країни. Користуються попитом товари з Білорусі, Литви, Узбекистану, Грузії.
Завершив свою роботу пленер провідних українських художників, а їх чудові картини, на створення яких надихнула гоголівська земля та Сорочинський ярмарок, виставлені для огляду у прес-центрі.
Радують і дивують своєю творчістю вироби народних майстрів. Серед них є справжні таланти, , неодноразові переможці у номінації «Майстер «Золоті руки»: Забора В.П., Кондратюк В.Д., Свиридюк Н.О., Літус О.В., Задорожний М.В., Терещенко Л.В., Наконечна Н.П. та багато інших. До деяких із них приїздять по кілька років поспіль шанувальники їх таланту.
Насиченою і змістовною є культурно-мистецька програма ярмарку (До речі, вона розміщена на нашому сайті в розділі «Відвідувачам»).
А ввечері на головній сцені ярмарку концерт гурту «MOUNTAIN BREEZE», а також неперевершена, незрівнянна VERKA SERDUCHKA!!!

День третій – 23 серпня – середа

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ


День четвертий – 24 серпня – четвер

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

В історії кожної держави, а особливо такої молодої, як наша, це особливі дні. Усвідомлення їх особливості приходить не відразу. І саме на ярмарку ми бачимо яскраво і виразно, що для абсолютної більшості українців це вже не просто вихідні, це внутрішня потреба одягти вишиванку, вивісити державний стяг, дати дітям до рук прапорця і усім разом вирушити на прекрасне свято українського народу – Національний Сорочинський ярмарок! І, найважливіше, люди щиро вітають один одного та бажають миру і процвітання.
Середина ярмарку була дуже багатолюдною, насиченою подіями і яскравими враженнями. По алеях не пройти – і це радує. Бо не може не радувати, що не лише гості, але і учасники продовжують їхати на ярмарок. Схоже, немає жодної людини, яка не знайшла для себе щось цікаве чи потрібне, яка б чомусь не пораділа чи не повеселилась. Їдуть і поодинці, і родинами, і організованими великими групами. Особливо цікаво спостерігати, як щиро радіють іноземці шедеврам українських майстрів народної творчості.
Про ярмарок можна розповідати багато, але краще один раз побачити. І у кожного з Вас ще є така можливість, бо попереду два найкращих ярмаркових дні, з прекрасними концертами, з вагомими знижками ( не везти ж товар додому ).
Організатори ярмарку щиро дякують усім своїм партнерам і спонсорам – торговим маркам «Чернігівське», «Грін Дей», «Белая Бяроза», «Живчик», порталу з працевлаштування «Джобс. Ю.ей», генеральному інформаційному партнеру телеканалу «112 Україна», інформаційним партнерам ТЦ Барабашово, 5 каналу, порталу РІА та багатьом іншим. Ми вдячні Вам і високо цінуємо Вашу підтримку і допомогу.
А концерт популярного гурту «КАЗКА» є прекрасним завершення цього чудового святкового дня.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
Чекаємо Вас на ярмарку!

День другий – 22 серпня – середа

Ярмарок другого дня був таким же теплим, сонячним та привітним, як і день відкриття. Вирував ярмарок, торгували і припрошували, торгувалися і купували. Раділи життю і ярмарку. Товарів – море, покупців – море, сміху, танців і пісень – океан!
Знову завітали іноземні гості – делегації посольств Австралії та Словаччини. Не оминули ярмарок і високоповажні його шанувальники – народні депутати Олександра Кужель та Олег Ляшко, які регулярно відвідують захід протягом багатьох років.
В прес-центрі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сорочинський ярмарок – історична пам’ятка ярмаркування в Україні».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
Вже традиційно на ярмарку проходять цікаві майстер – класи, грають українське весілля, «Сміються разом з Гоголем», святкують день народження. На садибі Хіврі, за підтримки нашого, уже традиційного смачного партнера – компанії Lauffer Group виготовляється унікальний коровай у вигляді карти України, який присвячено 27-й річниці Незалежності нашої Держави і участь у виготовленні якого можуть взяти усі бажаючі.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
А ввечері гостей і учасників ярмарку очікував концерт гурту «КЛЕЙ УГРЮМОГО».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

День перший – 21 серпня – вівторок

Рівно об 11.00. на головній сцені відбулося урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку – 2018! 

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018

Ярмарок відкрили керівник проекту «Сорочинський ярмарок» кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева, яка рівно двадцять років тому розробила проект відродження та послідовно втілювала його в життя. Разом з нею ярмарок привітала заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. До ярмаркувальників звернулися з добрим словом і жартами «сам» Микола Гоголь та герої його творів. Своїм мистецтвом порадували народний ансамбль танцю «Барвінок», український народний хор «Калина». Злетіли у небо синьо-жовті повітряні кульки, як символ України. З цікавість милувалися ярмарком делегації з Грузії, В’єтнаму та Словаччини. Акредитувалось сьогодні на ярмарку 117 журналістів, в т.ч. всі центральні телеканали.

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018


Розпочали свою роботу Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» та Фестиваль дитячої творчості «Ярмариночка», які цього року вперше отримали статус Всеукраїнських. На панській садибі стартував Фестиваль українського весілля.
Ввечері на учасників і гостей ярмарку чекають концерти гурту «Онейроїд» з м. Полтави та Сергія Міхалка і оркестру «Ляпіс-98».

ЩОДЕННИК НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2018
Територія ярмарку заповнена як тими, хто привіз свій різноманітний та гарний крам на продаж, так і тими, хто хоче його придбати. Багато і тих, хто приїхав просто погуляти та відпочити. Кожного дня ми будемо інформувати Вас про нове та цікаве на ярмарку, але краще приїхати і все побачити на власні очі, почути на власні вуха і самому отримати задоволення, не заздрити тим, хто зараз на ярмарку.

08 Август 2018

До уваги учасників Національного Сорочинського ярмарку -2018!

Організатори розпочали видачу карток учасника та перепусток на транспорт тим учасникам, які оформили та повністю оплатили вартість участі.
Видача документів здійснюється за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 20 ( триватиме до 15.08., а з 18.08. продовжиться в ярмаркомі на території Сорочинського ярмарку в селі Великі Сорочинці ).
З усіх питань одержання документів звертайтесь до менеджерів, відповідальних за напрямки.

З повагою
ТОВ "Сорочинський ярмарок"

31 Июль 2018

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ОКРЕМИХ ЖУРНАЛІСТІВ!

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ОКРЕМИХ 					ЖУРНАЛІСТІВ!

 

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує Вас долучитись до наймасштабнішого і найулюбленішого свята всього українського народу, заходу, який на тиждень стає центром бізнесового і культурного життя України, та відвідати цьогорічний ярмарок з професійною чи особистою метою.
Його офіційне відкриття відбудеться 21 серпня об 11.00.
Просимо представників електронних та друкованих ЗМІ, які планують приїзд з метою висвітлення подій ярмарку, надіслати на нашу електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. заявку на акредитацію з зазначенням назви ЗМІ, дня приїзду, складу групи та вказавши контакти одного із журналістів. Окремо просимо вказати, якщо група, чи окрема особа, приїздить не громадським, а службовим чи іншим окремим транспортом. Для такого автомобіля буде надіслана перепустка на вказану в акредитації точну поштову адресу з індексом. Перепустки на транспорт отримають лише заздалегідь акредитовані журналісти. Усім, хто зареєструвався, також буде надіслано проект Програми культурно-мистецьких заходів та інші матеріали.
Нагадуємо, що для зручності Вашої роботи на ярмарку є комфортабельний прес-центр.
З повагою
Керівник прес-служби ТОВ "Сорочинський ярмарок"
Олешко Ольга 067 532 79 15; 066 946 99 35

 

20 Июль 2018

До уваги туристичних компаній!

Вхід організованих туристичних груп на територію проведення ярмарку можливий лише з дозволу організатора Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" та за умови підписання відповідного Договору.  Для отримання дозволу необхідно звернутися за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. чи телефоном : +38(066)158 02 66; +38(0532) 50-82-11
ТОВ "Сорочинський ярмарок"

 

11 Июль 2018

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Вівіторок 21 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Придбати вхідний квиток на концерт Ви можете за посиланням https://mirgorod.karabas.com/sorochynskyy-yarmarok-21-08

 

Середа 22 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Четвер 23 серпня о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

п'ятниця 24 серпня о 21:00
Вартість входу на концерт 100грн.

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Субота 25 серпня

о 20:00               та                  о 21:00
Вартість входу на концерт 200грн.

Зірки України на Національному Сорочинському ярмаркуЗірки України на Національному Сорочинському ярмарку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Неділя 26 серпня о 21:00

о 20:00               та                  о 21:00

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

Зірки України на Національному Сорочинському ярмарку

 Вхідний квиток на концерт Ви зможете придбати за посиланням  https://mirgorod.karabas.com/sorochynskyy-yarmarok-26-08

 
Розробка сайту — СтудіяWebus