Новости ярмарки

21 Сентябрь 2017

Шановні наші учасники та партнери!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» і я, як керівник цього проекту вітаю вас і зичу успіхів і процвітання вам і вашому бізнесу. Щиро дякуємо вам за те, що ви, як і ми, любите Сорочинський ярмарок – цей неймовірний захід, який об’єднує Україну і українців, який прославляє нашу державу, робить її привабливою і зрозумілою світу.
До кінця цього року ще досить багато часу – майже три місяці. Але це особливий період, коли більшість уже може не лише прогнозувати свої успіхи чи досягнення за рік, що минає, але і сміливо будувати плани на рік наступний. Ми були б дуже раді, якщо у ваших планах на 2018 рік належне місце посіла і участь у Національному Сорочинському ярмарку, який пройде з 21 по 26 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Рік, що минає, був вдалим і для нашого товариства. Сорочинський ярмарок пройшов на традиційно високому рівні, одержав безліч схвальних відгуків від своїх численних гостей. В ньому взяли участь понад 2 тис. учасників, в т.ч. 12 іноземних експозицій, 5 тис. учасників Фестивалів «Ярмаринка» та «Ярмариночка», понад 30 кафе і ресторанів з усієї України. Його відвідали понад 800 тис. гостей, 34 дипломати, 210 журналістів. На вечірніх концертах виступали зірки української естради Тіна Кароль, Оля Полякова, Ірина Білик, «Пара Нормальних», DZIDZIO, Олег Винник та молоді, перспективні виконавці.
Наступний ярмарок буде для нас особливим. Адже наступного року проект відродження Сорочинського ярмарку, який має багатовікову історію, відзначатиме своє двадцятиліття. Тому ми вже почали підготовку до цього свята, готуємо його з великим трепетом і повагою до славнозвісної гоголівської спадщини та з великою любов’ю до наших учасників і гостей. Маємо безліч цікавих ідей, про які будемо інформувати вас зі сторінок свого офіційного сайту www.yarmarok.in.ua . Зробимо все, щоб наступний ярмарок став грандіозним святом українських досягнень та культури, щоб запам’ятався, як неймовірна і унікальна подія в житті нашої держави. І для нас дуже важливо, щоб на цьому святі ви знову були поряд з нами, щоб ми мали нагоду розділити з вами нашу радість і наш успіх. Адже, у будь-якій справі немає кращого, ніж мати поруч надійних друзів та партнерів, до числа яких ми, безумовно, зараховуємо і вас. Беручи участь у ярмарку та підтримуючи його, ви даєте нам більше можливостей готувати і проводити унікальне і неповторне свято для людей, ви теж є частинкою нашої дружної команди, команди, якою я особисто дуже пишаюсь.
Буду рада нашій зустрічі і співпраці на Національному Сорочинському ярмарку – 2018!
З повагою 
Керівник проекту  «Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева

 

 

27 Август 2017

фотозвіт концерту за 26 серпня

фотозвіт концерту за 26 серпня

фотозвіт концерту за 26 серпня

фотозвіт концерту за 26 серпня

фотозвіт концерту за 26 серпня

27 Август 2017

фотозвіт концерту за 25 серпня

фотозвіт концерту за 25 серпня

фотозвіт концерту за 25 серпня

фотозвіт концерту за 25 серпня

27 Август 2017

26.08. 2017 р. - ДЕНЬ П'ЯТИЙ

Сьогодні вже з самого ранку на Сорочинському ярмарку тепло, сонячно та дуже багатолюдно. Адже третій день вихідних, перероблені всі домашні справи, і саме час подарувати собі відпочинок і свято - відвідати ярмарок, тим більше, що пора подбати і про підготовку дітей до школи, і про обновки до осінньо-зимового сезону, і про подарунки собі та близьким. Все це є на ярмарку, на будь-який смак і гаманець. Тому, вже через годину кожен ярмаркуючий несе один пакет, ще через годину - другий, і так далі, скільки вистачить сил і коштів. А втомившись, сідає в кафе чи ресторані, або на лаві, або, по простому, на травичці, смакуючи наїдки та напої, яких тут більше, ніж досить, і все смачне та якісне.
На жаль, завтра ярмарок триватиме останній день. Це розуміють і продавці, які вже потихеньку почали знижувати ціни на свій товар ( не везти ж назад). Про це знає багато постійних відвідувачів, тому планують поїздку саме на суботу і неділю, тоді дешевше. Деякі учасники вже майже спродались, а деякі не встигають підвозити та поповнювати запаси. І всі, і наші співвітчизники, і численні іноземці, визнають - українські товари з кожним роком стають все кращі та якісніші, не поступаються іноземним аналогам, але значно дешевші.
На ярмарок не проблема добратися. Добре ходить громадський транспорт з Києва, Миргорода, Полтави, а вже як туди доїхати, знає кожен. Цікавою та насиченою залишається культурно-мистецька програма. Але лише сьогодні, з 13.00. до 16.00. відбувся ІІІ Міжнародний чемпіонат STRONGMAN26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ

, пройшло Свято морозива від ТМ "Белая Бяроза" 26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ

26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙта вдруге - Свято сала. Сьогодні особливо багато родин з дітками. Швидко поширилась інформація про те, що серед робіт видатного грузинського художника Таріела Чекурішвілі ( чеканені картини та ікони ), які експонуються в прес-центрі, є одна, що чудесним образом зцілює та виконує бажання. Тому і тягнуться сюди люди, а заодно і долучаються до високого мистецтва.
А ввечері знову грандіозна концертна програма. Гості Сорочинського ярмарку - гурт"Евшан-Zillya" та вибух справжнього драйву і емоцій - найяскравіший гурт України - "DZIDZIO"!!!

26 Август 2017

фотозвіт концерту за 24 серпня

фотозвіт концерту за 24 серпня

фотозвіт концерту за 24 серпня

фотозвіт концерту за 24 серпня

 

26 Август 2017

25.08.2017 р. - ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

Ярмарок пройшов свій екватор. Четвертий день - розпал торгівлі, розпал розваг, розпал найкращого в світі народного свята під назвою Національний Сорочинський ярмарок!
Триває невимовно яскраве і мальовниче дійство, що захоплює своєю нестримністю і справжніми народними талантами - Фестиваль народної творчості "Ярмаринка", обласний огляд-конкурс "Чиста криниця". На сценах виступають колективи практично з усіх областей України. Їх спів, музика, танці, яскраві українські костюми нікого не залишають байдужими. Люди зупиняються, щоб подивитись, та забувають, куди йшли. Найпопулярнішою народною розвагою залишається обрядове дійство - "Народне весілля", ну, а для парубків та чоловіків - стовп з подарунками.
А ми продовжимо нашу подорож ярмарком і сьогодні розповімо про сектор майстрів народних промислів - найкраще, що є на ярмарку. Тут можна ходити годинами, днями, як у музеї, розглядати справжні шедеври народного декоративно-прикладного мистецтва, фотографувати і ледве стримувати у собі бажання придбати майже все. Ну, як можна пройти спокійно повз традиційні керамічні вироби М. Задорожного, чи сучасну кераміку А. Лісовець та Н. Дентель. Картини художника В. Мазура можуть прикрасити будь-яке житло чи офіс. Узори вишивки В. Забори несуть в собі глибокий сакральний зміст. Зберігають тепло майстра вироби з дерева М. Романка та Л. Терещенка, діамантами виблискують вироби зі скла Кім Ченбау. Оберегами та найкращими подарунками стануть авторські ляльки Н. Свиридюк та О. Пренко, а вироби зі шкіри Н. Наконечної гідні найвідоміших подіумів світу. І, дуже добре, що люди вже навчилися відрізняти справжні шедеври від китайського ширвжитку і розуміти, що такі роботи не можуть коштувати дешево. Їх купують і передають у спадок дітям. Саме тому вироби наших майстрів користуються попитом у іноземців, які віддають перевагу справжньому над штучним.
На ярмарку сонячно, сухо і помірно тепло. Тому ніщо не зашкодить молоді відірватись на вечірній програмі за участі рок-гурту "Barahta" та гурту "Пара Нормальних"

24 Август 2017

24.08.2017 р. - ДЕНЬ ТРЕТІЙ

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТЕБЕ, МОЯ УЛЮБЛЕНА БАТЬКІВЩИНО - УКРАЇНО!

24.08.2017 р. - ДЕНЬ   ТРЕТІЙ


Відразу помітно, що саме сьогодні розпочалися тривалі серпневі вихідні - люди йдуть і їдуть на Національний Сорочинський ярмарок! Яскрава та різнобарвна, весела і гомінка людська ріка прямує сьогодні в одному напрямку, тому, навіть ті, хто ніколи не був на ярмарку, не загубляться. Прекрасна погода, лагідне та не пекуче сонечко, музика та спів, які лунають зі сцен, все це безумовно сприяє хорошому настрою, який, в свою чергу - купівельному апетиту та апетиту до смачнючих українських страв і напоїв.
А ми продовжимо прогулянку центральною алеєю, зокрема її лівою стороною. Тут розташовано теж дуже багато підприємств - виробників, зокрема і з Полтавщини. А в центрі сектору - презентаційні експозиції майже усіх районів області з характерною саме для них продукцією. Але учасники тут теж з усієї України. Ви з задоволенням посмакуєте молочною продукцією ТМ Гармонія", кондитерськими виробами ПрАТ "Полтавакондитер", ПП "Слов'янська кондитерська фабрика "ВАЛЄНСІЯ", "Майстерні карамелі", смачнющою ковбаскою від ТМ "Віват Провінція". Цього року на ярмарку багато техніки - автомобілі, сільськогосподарська, опалювальна та садова техніка. Є також інструменти, посуд, комбікорми, меблі - і все це якісне, сучасне та за розумною ціною.
Традиційно на ярмаркових сценах співають, танцюють, грають, вітають іменинників, "сміються разом з Гоголем", співають у караоке, беруть участь у різноманітних конкурсах та виграють призи. І майже всі дорослі з задоволенням куштують та купують продукцію від спонсорів заходу - ТМ "Nemiroff" та ТМ "Чернігівське". Бо знають, що вона від виробника і точно не фальсифікована. Ну а діткам - морозиво "Белая Бяроза", ну як же влітку без нього.
А ввечері знову триває зорепад на Сорочинському ярмарку. Його відкриває гурт "Шосте чуття". Своє мистецтво і свій незрівнянний голос подарує шанувальникам чарівна та екстравагантна Ірина Білик.

 
Розробка сайту — СтудіяWebus