13 Декабрь 2017

Пост-реліз Національного Сорочинського ярмарку


Дорогі друзі і партнери!


Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» і я, як керівник цього проекту, вітаємо вас і зичимо успіхів і процвітання вам і вашій справі. Щиро дякуємо за те, що ви, як і ми, любите Сорочинський ярмарок – цей неймовірний захід, який об’єднує Україну і українців, який прославляє нашу державу, робить її привабливою і зрозумілою світу.
Рік, що минає, був вдалим для нашого товариства. Сорочинський ярмарок-2017 пройшов на традиційно високому рівні, одержав безліч схвальних відгуків від своїх численних гостей. В ньому взяли участь понад 2 тис. учасників, в т.ч. 12 іноземних експозицій, 5 тис. учасників Фестивалів «Ярмаринка» та «Ярмариночка», понад 30 кафе і ресторанів з усієї України. Його відвідали понад 800 тис. гостей, 34 дипломати, 210 журналістів. На вечірніх концертах виступали зірки української естради Тіна Кароль, Оля Полякова, Ірина Білик, «Пара Нормальних», DZIDZIO, Олег Винник та молоді, перспективні виконавці.
Наступний ярмарок буде для нас особливим. Адже в 2018 році проект відродження Сорочинського ярмарку, який має багатовікову історію, відзначатиме своє двадцятиліття. Ми вже почали підготовку до цього свята, з великим натхненням і повагою до славнозвісної гоголівської спадщини та з великою любов’ю до наших учасників і гостей, прагнучи, щоб ярмарок вкотре став грандіозним святом українських досягнень та культури, щоб запам’ятався, як неймовірна і унікальна подія в житті нашої держави. І для нас дуже важливо, щоб на цьому святі ви знову були поряд з нами, щоб ми мали нагоду розділити з вами нашу радість і наш успіх. Підтримуючи ярмарок інформаційно, ви даєте нам більше можливостей готувати і проводити унікальне і неповторне свято для людей, ви теж є частинкою нашої дружної команди, команди, якою я особисто дуже пишаюсь.
Ми вже зараз ведемо підготовку до наступного, ювілейного для нас, Сорочинського ярмарку, який пройде з 21 по 26 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області,щоб зробити його особливим не лише для нас, але і для всіх учасників та гостей. Прийом заявок на участь у ньому розпочнеться 03.01.2018 року. Тому пропонуємо вам розпочати нашу партнерську співпрацю уже з січня-лютого наступного року, відразу після новорічних свят. Ми готові будемо надати вам наш інформаційний блок про ярмарок для друкованих ЗМІ та наш банер з переходом для електронних ЗМІ ( відповідно до Ваших технічних вимог ). Також в цей час буде розіслано та опубліковано на нашому сайті перший прес-реліз. В свою чергу, ми готові відразу розмістити ваш банер з переходом на головній сторінці нашого офіційного сайту www.yarmarok.in.ua ( вимоги до банера: ширина-150, висота-130, в jpg або png).
Буду рада нашій співпраці під час підготовки та проведення Національного Сорочинського ярмарку – 2018! Відповідь просимо надсилати на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .
Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим і нехай Бог береже і благословляє вас і Україну!


З повагою
Керівник проекту
«Сорочинський ярмарок»                                              Світлана Свищева

 

 

 

 
Розробка сайту — СтудіяWebus