Умови інформаційного партнерства

УМОВИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПАРТНЕРСТВА
НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ

  Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує електронні та друковані засоби масової інформації України підтримати інформаційно найбільший в Україні та найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід і виступити Партнером ( Спонсором ) Національного Сорочинського ярмарку.
  Від Вас очікуємо:
- Розміщення інформації про ярмарок на Ваших ресурсах , а саме: прес-анонсів та прес-релізів, фотографій, рекламних оголошень, банерів і т.і. У випадку Вашої згоди на інформаційне партнерство, чекаємо листа з підтвердженням цього на нашу електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із зазначенням форматів та розмірів тих рекламних матеріалів, які ми маємо надати для розміщення.
  Від Вас потрібно:
- Посилання на розміщення наших матеріалів на Вашому ресурсі ( підтвердження інфоспонсорства ).
- Для розміщення в офіційному каталозі Національного Сорочинського ярмарку надати рекламний блок повнокольоровий, вертикальний, формат А-6 в corell 11 або 12, або tif .
- Для розміщення на нашій поліграфії та на бордах на території Сорочинського ярмарку - Ваш логотип у тих же форматах.
- Для розміщення на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку - баннер з переходом , розміри 150х130 в jpg або png .
  Для приїзду безпосередньо на ярмарок можна пройти попередню акредитацію. Якщо поїздка здійснюватиметься не громадським, а легковим транспортом, треба попередньо замовити перепустку на автомобіль і вказати точну адресу, на яку його треба надіслати. Все це потрібно надсилати на зазначену електронну адресу відразу після підтвердження Вами інформаційного партнерства. З усіма питаннями та уточненнями стосовно інформаційного партнерства звертайтесь до керівника прес-служби Олешко Ольги за тел. 0675327915 ( +Viber ), 0669469935.


  Прес-служба ТОВ "Сорочинський ярмарок"

 
Розробка сайту — СтудіяWebus