Шановні наші учасники та партнери!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» і я, як керівник цього проекту вітаю вас і зичу успіхів і процвітання вам і вашому бізнесу. Щиро дякуємо вам за те, що ви, як і ми, любите Сорочинський ярмарок – цей неймовірний захід, який об’єднує Україну і українців, який прославляє нашу державу, робить її привабливою і зрозумілою світу.
До кінця цього року ще досить багато часу – майже три місяці. Але це особливий період, коли більшість уже може не лише прогнозувати свої успіхи чи досягнення за рік, що минає, але і сміливо будувати плани на рік наступний. Ми були б дуже раді, якщо у ваших планах на 2018 рік належне місце посіла і участь у Національному Сорочинському ярмарку, який пройде з 21 по 26 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Рік, що минає, був вдалим і для нашого товариства. Сорочинський ярмарок пройшов на традиційно високому рівні, одержав безліч схвальних відгуків від своїх численних гостей. В ньому взяли участь понад 2 тис. учасників, в т.ч. 12 іноземних експозицій, 5 тис. учасників Фестивалів «Ярмаринка» та «Ярмариночка», понад 30 кафе і ресторанів з усієї України. Його відвідали понад 800 тис. гостей, 34 дипломати, 210 журналістів. На вечірніх концертах виступали зірки української естради Тіна Кароль, Оля Полякова, Ірина Білик, «Пара Нормальних», DZIDZIO, Олег Винник та молоді, перспективні виконавці.
Наступний ярмарок буде для нас особливим. Адже наступного року проект відродження Сорочинського ярмарку, який має багатовікову історію, відзначатиме своє двадцятиліття. Тому ми вже почали підготовку до цього свята, готуємо його з великим трепетом і повагою до славнозвісної гоголівської спадщини та з великою любов’ю до наших учасників і гостей. Маємо безліч цікавих ідей, про які будемо інформувати вас зі сторінок свого офіційного сайту www.yarmarok.in.ua . Зробимо все, щоб наступний ярмарок став грандіозним святом українських досягнень та культури, щоб запам’ятався, як неймовірна і унікальна подія в житті нашої держави. І для нас дуже важливо, щоб на цьому святі ви знову були поряд з нами, щоб ми мали нагоду розділити з вами нашу радість і наш успіх. Адже, у будь-якій справі немає кращого, ніж мати поруч надійних друзів та партнерів, до числа яких ми, безумовно, зараховуємо і вас. Беручи участь у ярмарку та підтримуючи його, ви даєте нам більше можливостей готувати і проводити унікальне і неповторне свято для людей, ви теж є частинкою нашої дружної команди, команди, якою я особисто дуже пишаюсь.
Буду рада нашій зустрічі і співпраці на Національному Сорочинському ярмарку – 2018!
З повагою 
Керівник проекту  «Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева

 

 

 
Розробка сайту — СтудіяWebus