26.08. 2017 р. - ДЕНЬ П'ЯТИЙ

Сьогодні вже з самого ранку на Сорочинському ярмарку тепло, сонячно та дуже багатолюдно. Адже третій день вихідних, перероблені всі домашні справи, і саме час подарувати собі відпочинок і свято - відвідати ярмарок, тим більше, що пора подбати і про підготовку дітей до школи, і про обновки до осінньо-зимового сезону, і про подарунки собі та близьким. Все це є на ярмарку, на будь-який смак і гаманець. Тому, вже через годину кожен ярмаркуючий несе один пакет, ще через годину - другий, і так далі, скільки вистачить сил і коштів. А втомившись, сідає в кафе чи ресторані, або на лаві, або, по простому, на травичці, смакуючи наїдки та напої, яких тут більше, ніж досить, і все смачне та якісне.
На жаль, завтра ярмарок триватиме останній день. Це розуміють і продавці, які вже потихеньку почали знижувати ціни на свій товар ( не везти ж назад). Про це знає багато постійних відвідувачів, тому планують поїздку саме на суботу і неділю, тоді дешевше. Деякі учасники вже майже спродались, а деякі не встигають підвозити та поповнювати запаси. І всі, і наші співвітчизники, і численні іноземці, визнають - українські товари з кожним роком стають все кращі та якісніші, не поступаються іноземним аналогам, але значно дешевші.
На ярмарок не проблема добратися. Добре ходить громадський транспорт з Києва, Миргорода, Полтави, а вже як туди доїхати, знає кожен. Цікавою та насиченою залишається культурно-мистецька програма. Але лише сьогодні, з 13.00. до 16.00. відбувся ІІІ Міжнародний чемпіонат STRONGMAN26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ

, пройшло Свято морозива від ТМ "Белая Бяроза" 26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ

26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙ26.08. 2017 р. - ДЕНЬ  П'ЯТИЙта вдруге - Свято сала. Сьогодні особливо багато родин з дітками. Швидко поширилась інформація про те, що серед робіт видатного грузинського художника Таріела Чекурішвілі ( чеканені картини та ікони ), які експонуються в прес-центрі, є одна, що чудесним образом зцілює та виконує бажання. Тому і тягнуться сюди люди, а заодно і долучаються до високого мистецтва.
А ввечері знову грандіозна концертна програма. Гості Сорочинського ярмарку - гурт"Евшан-Zillya" та вибух справжнього драйву і емоцій - найяскравіший гурт України - "DZIDZIO"!!!

 
Розробка сайту — СтудіяWebus