ПРОГРАМА

ПРОГРАМА

культурно-мистецьких заходів

на Національному Сорочинському ярмарку

22- 27 серпня 2017року

 

22 СЕРПНЯ (ВІВТОРОК)

 

 

ГОЛОВНИЙ ВХІД

10.45 – ЗУСТРІЧ ВИСОКОПОВАЖНИХ ГОСТЕЙ.

 

ГОЛОВНА СЦЕНА   

11.00 – 12.00 – УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ 2017 року за участю: пісенно-танцювального ансамблю "ПОЛТАВА" Полтавської обласної філармонії, гоголівських героїв та самого Миколи ГОГОЛЯ.

12.00 – 12.20 – Відкриття Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» за участю

                          ансамблю народного танцю "ПРОМЕНАД" м. Миргород, народного фольклорного ансамблю танцю "Канарейка" (Одеська обл.).

12.20 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»   на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 – 16.00 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

16.00 – 16.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг" (Київська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків першого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку - гурт “Клей Угрюмого”.

21.00 – 22.30 – «Зірки Національного Сорочинського ярмарку» -

                           Народна артистка України, неперевершена ТІНА КАРОЛЬ!!!!!

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          DjSaz(м. Полтава).

                         

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

- Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Театр на ходулях;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів фестивалю Новоселівського СБК Полтавського району Полтавської області.

09.30 – 10.30 – Концертна програма колективів Машівського району Полтавської області.

11.30 – 12.30 – Концертна програма колективів Зіньківського району Полтавської області.

12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Степненського СБК Полтавського  району Полтавської області.

13.00 – 14.30 – ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ  ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих. Фестиваль  відкриває сам Микола ГОГОЛЬ та герої його літературних творів.

14.30 – 15.00 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

15.00 – 15.15 – Ансамбль "Мелодія" (Сумська обл.).

15.15 – 15.30 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                          "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.15 – Народний аматорський хор Носівського міського будинку культури

                          (Чернігівська обл.)

17.15 – 17.45  – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

17.45 – 18.15 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Оберіг" (Київська обл.).

18.15 – 18.30 – Тетяна Щербак (м. Київ).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для        всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 22-го серпня.  Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

 САДИБА ХІВРІ 

11.30 – 12.00  – Народнийфольклорний ансамбль «Жива вода» іменіПавла Бакланова.

12.00 – 12.30 – Народний ансамбль української пісні "Веселка" БК КП "ШКЗ" "ІМПУЛЬС"

                          м. Шостка (Сумська обл.).

12.30 – 13.00 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).

13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю Глобинського району Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських

                          героїв та  ансамблю народного танцю "ПРОМЕНАД" м. Миргород.  Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00– 15.15 – Народний аматорський хор "Деснянські зорі" (Київська обл.).

15.15– 15.40 – Народний вокальний ансамбль "Сузір`я", вокальний ансамбль "Бабаївські перлини" (Харківська обл.).

15.40– 16.00 – Віталій Крат (Дніпропетровська обл.).

16.00 – 16.30 – Вокальний ансамбль народного співу "Калинонька" (Дніпропетровська обл.).

16.30 – 17.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).                   

17.00 – 18.00 – "СВЯТО САЛА". Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.30 – Народний фольклорний ансамбль танцю "Канарейка" (Одеська обл.), народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

18.30 – 19.00 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

19.00 – 20.00 – Народний вокальний ансамбль "Сузір`я", вокальний ансамбль "Бабаївські перлини", Вікторія Тішевська, Любов Сердюк, гурт "Сварожичі" (Харківська обл.).

 

23 СЕРПНЯ (СЕРЕДА)

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

10.00 – УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ.

 

ГОЛОВНА СЦЕНА 

10.00 – 12.30 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» - обласний огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв. Народний фольклорний ансамбль танцю "Канарейка" (Одеська обл.).

12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 – 16.00 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).

16.00 – 16.30 – Вокальний ансамбль "Яблунька" (Київська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків другого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Народний фольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку   переможець 4-го сезону Х-фактора -

                          Олександр ПОРЯДИНСЬКИЙ.

21.00 – 22.30 – «Зірки Національного Сорочинського ярмарку» - СУПЕРБЛОНДИНКА –

                          ОЛЯ ПОЛЯКОВА!!!!

22.30 – Обласний огляд-конкурс "Кращий ді-джей Сорочинського ярмарку".

                          Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського  ярмарку.

                                   DjSaz(м. Полтава).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

- Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.

09.30 – 10.30 – Концертна програма колективів Миргородського району Полтавської області.

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Піщанської ОТГ Кременчуцького району Полтавської області.

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів територіального центру Крюківського району

                          м. Кременчука Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Пирятинської ОТГ Полтавської області.

12.00 – 12.30 – Концертна програма колективів  Пирятинського району Полтавської області.

12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Кременчуцького району Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.20 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).

14.20 – 14.50 – Вокальний ансамбль "Яблунька" (Київська обл.).

14.50 – 15.30 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                         "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 17.15 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

17.15 – 17.45  – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).

17.45 – 18.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).

18.00 – 18.30 – Ансамбль "Мрія", Вікторія Тризна, дует "Слобожанка" (Харківська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 23-го серпня. Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 19.40 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

19.40 – 20.00 – Народний театр пісні "Злата" (Донецька обл.).

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.40 – Гурт "Смоляни", Ольга Євченко, Роман Кизюн (Чернігівська обл.).

09.40 – 10.00 – Фольклорний колектив "Нова пісня" Бервицького БК (Київська обл.).

10.00 – 10.30 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль "Молодушки", народний самодіяльний жіночий фольклорний ансамбль "Горлиця" (Луганська обл.).

10.30 – 11.00 – Народний хор "Сумські візерунки" (Сумська обл.).

11.00 – 11.30 – Народнийфольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).

11.30 – 12.00 – Народнийфольклорний ансамбль «Жива вода» іменіПавла Бакланова.

12.00 – 13.00 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.

13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів Шишацької ОТГ Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю

                         гоголівських героїв та народного фольклорного ансамблю танцю "Канарейка" (Одеська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00 – 15.20 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Родина" (Рівненська обл.).

15.20 – 15.30 – Вікторія Филіпенко (Донецька обл.).               

15.30 – 15.45 – Вікторія Васильконова (Донецька обл.).               

15.45 – 16.00 – Народний театр народної пісні "Україночка" (Донецька обл.).               

17.00 – 18.00 – «Дам лиха закаблукам, закаблукам – лиха  дам» - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.10 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

18.10 – 19.30 – Тетяна Щербак (м. Київ).

19.30 – 20.00 – Народний фольклорний ансамбль "Тавричанка" (Запорізька обл.).

 

24 СЕРПНЯ (ЧЕТВЕР)

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.00 – 26 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ. Урочисте привітання від організаторів та гостей ярмарку. Концертна програма за участю лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Володимира Ладивіра та гурту "ЯРИ".

12.00 – 12.30 – Фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" народного творчого аматорського об`єднання "Ветеран" Більмацького районного будинку культури (Запорізька обл.).

12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В.Гоголя та його літературних героїв.

12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 15.40 – Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.).

15.40 16.00 – Творчий колектив "Зоряни" (Київська обл.).

16.00 16.30 – Аматорський вокальний ансамбль "Орлівщиночка" (Дніпропетровська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків третього конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Калинонька" (Київська обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку  - гурт "Шосте Чуття".

21.00 – 22.30 –«Зірки Національного Сорочинського ярмарку» -Народна артистка України,чарівна ІРИНА БІЛИК!!!

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          Dj Saz (м. Полтава).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

- Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Театр на ходулях;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

18.00 – "Сорочинські вечорниці" за участю фольклорних колективів.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.15 – Соліст Олександр Ходак (Дніпропетровська обл.).

09.15 – 09.30 – Народний театр народної пісні "Україночка" (Донецька обл.).

09.30 – 09.40 – Вікторія Филіпенко (Донецька обл.).               

09.40 – 10.00 – Вікторія Васильконова (Донецька обл.).                 

10.00 – 10.30 – Грецький народний ансамбль пісні і танцю "Тайфа" (Донецька обл.).

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.

11.00 – 12.00 – Вистава "Коза-дереза" Полтавського академічного обласного театру ляльок.

12.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ  ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.30 – Вокальний ансамбль народної пісні "Пісенне джерело" (Сумська обл.).

14.30 – 14.45 – Аматорський гурт "Бабоньки" (Сумська обл.).

14.45 – 15.00 – Вокальний дует у складіМарини Губської та Любов Калашник(Київська обл.).

15.00 – 15.30 – «СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО» - розваги від пивного партнера ярмарку.

15.30 – 15.40 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

15.40 – 16.00 – Народний фольклорний колектив "Надвечір`я", тріо "Криниченька", дует "Намисто" (Запорізька обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                          "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.00 – Іван Гончар (Київська обл.).

17.00 – 17.40 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".

17.40 – 18.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.

18.00 – 18.30 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 24-го серпня. Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.15 – Концертна програма “Пісні Сорочинського ярмарку” за участю: Юлії Діхтяр,

                           Олександра Ходака.        

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Народнийфольклорний колектив "Джерело" (Одеська обл.).

09.30 – 10.00 – Народний хоровий колектив "Джерела Кривбасу" (Дніпропетровська обл.).

10.00 – 10.10 – Вокальний дует у складі Людмили Канівець та Дениса Сидоренка (Харківська обл.).

10.10 – 10.40 – Народний фольклорний колектив "Надвечір`я", тріо "Криниченька", дует "Намисто" (Запорізька обл.).

10.40 – 11.00 – Вокальний дует у складіМарини Губської та Любов Калашник(Київська обл.).

11.00 11.30 – Творчий колектив "Зоряни" (Київська обл.).

11.30 – 12.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Калинонька" (Київська обл.).

12.00 – 12.30 – Аматорський вокальний ансамбль "Орлівщиночка" (Дніпропетровська обл.).

12.30 – 12.45 – Жіноче фольклорне тріо Бобровицького РБК (Чернігівська обл.).

12.45– 13.00 – Концертна програма колективів Полтавського району (Чорноглазівський СБК).

13.00 – 14.00 – Вистава "Коза-дереза" Полтавського академічного обласного театру ляльок.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю

                          гоголівських героїв. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

16.00 – 16.40 – Вистава "На перші гулі" (С. Васильченко) - Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей.

16.40 – 17.00 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.             

17.00 – 18.00 – "СВЯТО ГАЛУШКИ". Конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.30 – Фольклорний ансамбль "Цілюще джерело" народного творчого аматорського об`єднання "Ветеран" Більмацького районного будинку культури (Запорізька обл.).

18.30 – 19.00 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

 

25 СЕРПНЯ (П´ЯТНИЦЯ)

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.30 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» – обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.30 – 12.40 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв.

12.40 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 15.50 – Народний ансамбль української пісні "Берегиня" (Миколаївська обл.).

15.50 16.10 – Солістка Аліна Шпілька (Чернігівська обл.).

16.10 16.30 – Народний гурт "Діброва" (Дніпропетровська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків четвертого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 – 17.30 – Хор Ради ветеранів війни та праці "Відродження" ПАТ "ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД" (Дніпропетровська обл.).

17.30 – 18.00 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – рок-гурт "BARAHTA".

21.00 – 22.30 – «Зірки Національного Сорочинського  ярмарку» - гурт "ПАРА НОРМАЛЬНИХ".

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          Dj VasSabi  (м. Харків).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

-Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство. Жіночий вокальний ансамбль "Суляни", народний фольклорний автентичний ансамбль  "Криниця" (Черкаська обл.).

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району  Полтавської обл.

09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Гребінківського району Полтавської області.

10.00 – 10.30 – Концертна програма колективів Машівського району Полтавської області.

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Карлівського району Полтавської області.

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Чутівського району Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Шишацького району Полтавської області.

12.00 – 12.30 – Концертна програма колективів м. Миргодода Полтавської області.

12.30 – 13.00 – Концертна програма колективів Степнянського СБК  Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.30 – Ансамбль "Калиновий гай" ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" м. Київ.

14.30 – 14.40 – Вокальний гурт "Водограй" (Харківська обл.).

14.40 – 15.00 – Ліна Царук (м. Київ).

15.00 – 15.20 – Жіночий вокальний ансамбль "Суляни" (Черкаська обл.).

15.20 – 15.40 – Народний фольклорний автентичний ансамбль "Криниця" (Черкаська обл.).

15.40 – 16.00 – Аматорський вокальний ансамбль "Світлиця" (Дніпропетровська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                          "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.00 – Фольклорний колектив "Киселяночка" (Харківська обл.).

17.00 – 17.15 – "Народний аматорський колектив" фольклорний ансамбль "Кегичівські піснярки" Кегичівського РБК (Харківська обл.).

17.15 – 17.45 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".

17.45 – 18.00  – Народний фольклорно-автентичний колектив "Родовід" (Черкаська обл.).

18.00 – 18.15 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

18.15 – 18.30 – Вокальний дует у складі Антоніни Крюкової та Катерини Курілової (Дніпропетровська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма   для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 25-го серпня. Подарунки,  призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Народний ансамбль української пісні "Злагода" (Дніпропетровська обл.).

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.20 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю.

09.20 – 10.00 – Ансамбль української пісні "Бортничанка" Громадської організації "Київ - європейська столиця".

10.00 – 11.00 – Концертна програма колективів Гадяцького району Полтавської області.

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Заводського МБК №1 Лохвицького району  Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Заводського МБК №2 Лохвицького району  Полтавської області.

12.00 – 12.45 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.

12.45 – 13.15 – Концертна програма колективів Оржицького району Полтавської області.

13.15 – 14.00 – Концертна програма колективів Решетилівського району Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських

                          героїв. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.).  Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00 – 15.30 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний вокальний ансамбль "Любава", народне вокальне тріо "Лілея" (Дніпропетровська обл.).

16.00 – 16.30 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

16.30 – 17.00 – Ансамбль народних інструментів "Музики" (Харківська обл.).

17.00 – 18.00 – "Дівоча коса - врода і краса" - конкурсно-ігрова програма. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.20 – Солістка Аліна Шпілька (Чернігівська обл.).

18.20 – 18.50 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

18.50 – 19.00 – Солістка Галина Бондаренко (Харківська обл.).

19.00 – 19.30 – Чоловічий квартет "Слобожанські козаки" (Харківська обл.).

19.30 – 20.00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

 

26СЕРПНЯ (СУБОТА)

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.00 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.00 – 12.10 – Привітання учасників Фестивалю народної творчості від М.В. Гоголя та його літературних героїв.

12.10 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 16.00 – Народний ветеранський хор "Наддніпряночка" (Київська обл.).

16.00 16.30 – Народний фольклорний ансамбль "Золоте зерно"  (Київська обл.).

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків п`ятого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку гурт "Евшан-Zillya"(м. Харків).

21.00 – 22.30 –«Зірки Національного Сорочинського ярмарку» -

                          НАЙЯСКРАВІШИЙ ГУРТ УКРАЇНИ – «DZIDZIO(«ДЗІДЗЬО»).

22.30 – Ярмаркова дискотека від організаторів Національного Сорочинського ярмарку.

                          Dj Saz (м. Полтава).

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

-Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

13.00 - 16.00 - III Міжнародний чемпіонат STRONGMAN.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство. Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”

09.00 – 09.20 – Народний ансамбль української пісні "Берегиня" (Миколаївська обл.).

09.20 – 09.50 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

09.50 – 10.05 – Аматорський вокальний ансамбль "Світлиця" (Дніпропетровська обл.).

10.05 10.20 – Народний гурт "Діброва" (Дніпропетровська обл.).

10.20 – 10.40 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).

10.40 – 11.00 – Вокальний колектив "Едельвейс", Марина Животкова (Харківська обл.).

11.00 – 11.30 – Концертна програма колективів Новосанжарського району Полтавської області.

11.30 – 12.00 – Концертна програма колективів Кременчуцького району Полтавської області.

12.00 – 13.00 – Концертна програма колективів Карлівського району Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.20 – Аматорський вокальний ансамбль "Душі криниця" (Дніпропетровська обл.).

14.20 – 14.30 – Народний аматорський вокальний ансамбль "Надія" (Дніпропетровська обл.).

14.30 – 15.00 – Народний фольклорний ансамбль "Журавочка"  (Дніпропетровська обл.).

15.00 – 15.30 – Народний ансамбль народної пісні "Джерело", народний ансамбль української пісні "Колос" (Дніпропетровська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.00 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).

17.00 – 17.15 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).

17.15 – 17.30 – Народний фольклорний колектив "Рушничок" (Луганська обл.).

17.30 – 17.45 – Ансамбль "Барви" (Дніпропетровська обл.).

17.45 – 18.00 – Дитяче тріо "Щасливі діти" (Дніпропетровська обл.).

18.00 – 18.30 – Тріо "Смерека" (Дніпропетровська обл.).

18.30 – 19.30  – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 26-го серпня.

                          Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Вокальний ансамбль "Струни серця", вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Концертна програма колективів Великобагачанського району Полтавської обл.

09.30 – 10.00 – Концертна програма колективів Диканського району Полтавської області.

10.00 – 10.30 – Концертна програма колективів Семенівського району Полтавської області.

10.30 – 11.00 – Концертна програма колективів Хорольського району Полтавської області.

11.00 – 11.15 – Вокальний дует у складі Антоніни Крюкової та Катерини Курілової (Дніпропетровська обл.).

11.15 – 11.45 – Народний ансамбль української пісні "Злагода" (Дніпропетровська обл.).

11.45 – 12.15 – Ансамбль "Калиновий гай" ДП "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" (м. Київ).

12.15 – 12.25 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).

12.25 – 12.40 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).

12.40 – 13.00 – Ліна Царук (м. Київ).

13.00 – 14.00 –  "СВЯТО МОРОЗИВА" від торгової марки "Белая Бяроза".

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв, народного  ансамблю української пісні "Сусідка" Малопавлівського СБК (Сумська обл.).Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

16.00 – 16.30 – Дитячий фольклорний колектив "Калинята" (Черкаська обл.).

16.30 – 17.00 – Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.), колектив народного спортивного танцю "Дивосвіт" (Одеська обл.).

17.00 – 18.00 – "СВЯТО САЛА". Конкурсно-ігрова програма. Народний художній колектив ансамбль танцю "Сувенір" (Миколаївська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 18.30 – Вокальний ансамбль "Водограй" Мереф`янського МБК (Харківська обл.).

18.00 – 18.45 – Гурт "Резонанс" (Полтавська обл.).

18.45 – 19.00 – Народний аматорський ансамбль народної пісні "Криниченька" (Рівненська обл.).

19.00 – 19.30 – Вокальний ансамбль"Черешеньки" (Харківська обл.).

19.30 – 20.00 – Театр мініатюр "Браво" КУ "Вільнянський районний будинок культури та дозвілля" (Харківська обл.).

 

27 СЕРПНЯ (НЕДІЛЯ)

 

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 12.00 – «ЧИСТА КРИНИЦЯ» – обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів.

12.00 – 13.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.

13.30 – 15.30 – Конкурсна програма Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА»  на Національному Сорочинському ярмарку.

15.30 16.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків шостого конкурсного дня Фестивалю, нагородження.

17.00 17.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" на Національному Сорочинському ярмарку - 2017 за участю творчих дитячих колективів та окремих виконавців з Полтавщини та України.

20.00 – 21.00 – Гості Сорочинського ярмарку – шоу-гурт "БЕССАРАБІЯ" (м. Одеса).

21.00 – ОФІЦІЙНЕ ЗАКРИТТЯ НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ.

                          «Зірки Національного Сорочинського ярмарку» - ОЛЕГ  ВИННИК!!!!

 

ЯРМАРКОВІ РОЗВАГИ

-Ярмаркові воли та гоголівські герої;

- Театр на ходулях;

- Ярмарковий стовп з призами;

- Ярмаркові розваги - перетягування канату, біг в мішках;

- Українські народні забави та гуляння;

- Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

 

ПАНСЬКА САДИБА

12.00 – НАРОДНЕ ВЕСІЛЛЯ – обрядове дійство.

 

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  „МЛИН”.

09.00 – 09.10 – Вокальний колектив "Дмитрівчанка" (Полтавська обл.).

09.10 – 09.20 – Тріо "Мальви" (Полтавська обл.).

09.20 – 09.40 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".Дитячий фольклорний колектив "Калинята" (Черкаська обл.).

09.40 – 10.00 – Вокальний ансамбль "Червона калина" (Харківська обл.).

10.00 10.30 – Народний ветеранський хор "Наддніпряночка" (Київська обл.).

10.30 11.00 – Народний фольклорний ансамбль "Золоте зерно" (Київська обл.).

11.00 – 13.00 – Концертна програма колективів-учасників фестивалю з Полтавської області.

13.00 – 14.00 – ФЕСТИВАЛЬ  ГУМОРУ „СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ” за участю гумористів України та  всіх бажаючих.

14.00 – 14.30 – Жіночий вокальний ансамбль "Мальви", солістка Аліна Шершень (Харківська обл.).

14.30 – 15.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" - ансамбль "Співаночка", ансамбль "Flovers" та окремі виконавці (Київська обл.).

15.00 – 15.30 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА" - дитячий фольклорний гурт

                          "Калита", Катерина Волотка, Марина Цимбал, Аліна Єлагіна (Харківська обл.).

15.30 – 16.00 – Народний фольклорний колектив "Рушничок" (Луганська обл.).

16.00 – 16.45 – "Караоке у Сорочинцях" - конкурсно-ігрова програма. Призи від ТОВ

                         "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

16.45 – 17.30 – Фольклорний ансамбль "Берегиня", Вікторія Розторгуєва-Безпала, Вокальний дует "Перлина", Вокальний дует "Червоні маки", Інна Дегтяренко, вокальне тріо фольклорного ансамблю "Берегиня" (Харківська обл.).

17.30 – 18.00 – Вокальний ансамбль "Зоряни" (Донецька обл.).

18.00 – 18.30 – Вокальний ансамбль "Струни серця" (Донецька обл.).

18.30 – 19.30 – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» - розважальна програма    для  всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 27-го серпня. Подарунки, призи від організаторів ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів.

19.30 – 20.00 –Народний вокальний ансамбль "Квітка" (Харківська обл.). 

 

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Народний вокальний ансамбль "Бунчук" (Запорізька обл.).

09.30 – 10.00 – Народний ансамбль народної пісні "Джерело", народний ансамбль української пісні "Колос" (Дніпропетровська обл.).

10.00 – 10.45 – Концертна програма колективів Решетилівського району Полтавської області.

10.45 – 11.15 – Концертна програма колективів Лубенського району Полтавської області.

11.15 – 11.45 – Концертна програма колективів Кобеляцького району Полтавської області.

11.45 – 12.00 – Концертна програма колективів СтепнянськогоСБК Полтавського району Полтавської області.

12.00 – 12.20 –Вокальний колектив "Едельвейс", Марина Животкова (Харківська обл.).

12.20 – 13.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".

13.00 – 14.00 – Концертна програма колективів Лохвицького району Полтавської області.

14.00 – 15.00 – "Ярмарок розваг" - українські народні ігри та забави за участю гоголівських героїв. Колектив народного спортивного танцю "Дивосвіт" (Одеська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

15.00 – 17.00 – Фестиваль дитячої творчості "ЯРМАРИНОЧКА".Концертна програма продюсерського центру "СОНЯШНИК - SUNFLOWER"Благодійного фонду "Фенікс" Харківської області.

17.00 – 18.00 –"СВЯТО ГАРБУЗА" – конкурсно-ігрова програма за участю народного вокального ансамблю "Квітка" (Харківська обл.). Призи від ТОВ "Сорочинський ярмарок" та спонсорів. 

18.00 – 20.00 – Урочистості з нагоди завершення роботи Національного Сорочинського ярмарку - 2017 та Фестивалю народної творчості за участю Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, фольклорного гурту "СТРИБОЖІ ВНУЦІ" м. Полтава.

                                   Вручення дипломів, подяк, подарунків від керівництва області, Миргородського району, а також організаторів Національного Сорочинського ярмарку  - ТОВ «Сорочинський ярмарок».

                                   Слова подяки та прощання від Миколи Гоголя та його літературних героїв. 

Поселення та харчування

Нижче знаходиться контактна інформація готелів та інших закладів розміщення поблизу Сорочинського ярмарку.

с. Великі Сорочинці
Інформацію з питань індивідуального та групового розміщення у приватних сільських садибах с. В. Сорочинці надає уповноважена особа 

Тверда Зінаїда Олексіївна за телефоном: тел.: +38 (066) 33-00-071


Контактна інформація найближчих готелей 

 Поселення та харчування

Адреса: вул. Легейди, 7
Тел.: +38 (050) 242-70-13
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: www.gogol-hotel.com.ua

 м. Миргород

 Поселення та харчування

Курорт «Миргород» об'єднує
Санаторій "Миргород", тел.: +380 (5355) 5-31-48
Санаторій "Полтава", тел.: +380 (5355) 5-50-54
Санаторій "Березовий гай", тел.: +380 (5355) 5-21-24
Санаторій "Хорол", тел.: +380 (5355) 5-21-87
Сайт: www. mirgorodkurort.com.ua

 

2632.png — 30.11 Kб

Адреса: вул. Гоголя, 102
Готель - 066-602-46-05
Ресторан - 099-512-77-05
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: www.hotelmirgorod.com.ua
Бронювання місць на сайті готелю.

 

Поселення та харчування

Адреса: вул. Гоголя, 112-а
Тел.: +38 (05355) 5-24-29
Сайт: www.radujniy.pl.ua

 

Готельно – ресторанний комплекс «Гоголь»

Адреса: вул. Якова Усика, 18
Тел.: +38 (05355) 5-68-37
Сайт: www.gogol.com.ua

 

Готель “Вілла “Діамант

Адреса: вул. Троїцька, 1-б
Тел.: +38 (05355) 486-23
Моб.тел: +38 (095) 736-16-87
Сайт: www.vdiamant.com

 

Медичний реабілітаційний центр "Миргород" МВС України

Адреса: вул. Українська, 60
Тел.: +38(05355) 4-66-07
Сайт: www.mrcmirgorod.com.ua

 

с.м.т. Велика Багачка

 Санаторій "Псьол" 

Адреса: вул. Ж. Революции, 76
Тел.: +38 05345) 9-16-90
Сайт: www. psel.net.ua

 З іншою інформацією щодо розміщення Ви можете ознайомитись за наступними посиланнями:

Бронювання готелів он-лайн у м. Полтаві
та Полтавській області www.booking.com

Подобова аренда квартир у м. Миргород:

Поселення та харчування

Поселення та харчування

Поселення та харчування

 

Поселення та харчування

 

Поселення та харчування

 

Поселення та харчування

Комерційна пропозиція групових відвідувань Національного Сорочинського ярмарку – 2017 22 – 27 серпня 2017 р.

Офіційне відкриття 22 серпня 2017 р. об 11:00

 

Стандартний пакет

5 осіб

10 осіб

15 осіб

20 осіб

30осіб

 

 

 

 

 Хлібосольна зустріч «Гоголь вітає!»(Зустріч та фотографування з Гоголівськими героями, чарочка + канапка)
Екскурсія по ярмарку (містечко Майстрів, етнотериторія (2 садиби – музеї), територія учасників інших країн світу, територія промислових експозицій, ярмаркові воли)
Смачний перекус (комплексний обід згідно замовлення (перша, друга страви, салат, напій)

         

 

Вартість пакету/грн.

1200

1800

2550

3400

5100

Додатково Ви зможете замовити:
    Участь у театралізованих етнодійствах (Сорочинське весілля: костюмоване переодягання, музики, сватки, частування молодих, коровай, сувеніри на згадку, тривалість 1-1,5 год.).
    Екскурсіі:
-    Літературно-меморіальний музей ім.. М.В.Гоголя.
-    Спасо-Преображенська церква.
    Майстер-класи у різноманітних майстрів. Майстри працюють с особистим матеріалом. Результати вашої майстерності залишаються з Вами на згадку.
    Вечірні концерти зірок.
Додаткова інформація за тел.. (0532) 69-70-20, 69-70-21,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

ТОВ «Сорочинський ярмарок-тур» приймає замовлення

ТОВ «Сорочинський ярмарок-тур» приймає попередні замовлення на:

  • організовані поїздки автобусом на Сорочинський ярмарок (з Полтави);
  • організоване харчування на полі Сорочинського ярмарку (для туристичних груп);
  • екскурсії територією Сорочинського ярмарку та селом Великі Сорочинці;
  • екскурсії по гоголівських місцях Полтавщини (с. Гоголеве Шишацького району, с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області).

Протягом року на території Сорочинського ярмарку:

  • святкування днів народження;
  • святкування весіль;
  • проведення святкових корпоративів;
  • проведення конференцій, семінарів, презентацій та інших заходів ділового характеру (як під час ярмарку, так і протягом року)

Скачати заявку: Заявка на туристичні послуги від Сорочин-Тур

Перейти на сайт: Сорочинскький Ярмарок – Тур

 
Розробка сайту — СтудіяWebus