ПРЕС - РЕЛІЗ НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ - 2021 РОКУ

Національний Сорочинський ярмарок 2021 року проходить з 17 по 22 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині генія світової літератури Миколи Гоголя, який і увічнив його у повісті "Сорочинський ярмарок" із циклу повістей "Вечори на хуторі біля Диканьки". Захід присвячено 30-й річниці Незалежності України.
Офіційне відкриття 17 серпня об 11.00. Прес-конференція високоповажних гостей, організаторів та партнерів 17.08. о 13.00. Офіційне закриття та вручення нагород 22.08. о 17.30.
Організатор заходу - ТОВ "Сорочинський ярмарок". Керівник проекту "Сорочинський ярмарок", кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева.
Національний Сорочинський ярмарок-2021 проходить при підтримці Українського Культурного Фонду та за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації.
З особливим хвилюванням, після річної перерви, готуючись до цьогорічного заходу, організатори прагнули як зберегти, усталені за більш ніж 20 попередніх років нашої роботи, кращі традиції ярмаркування, так і запровадити нові, готували безліч сюрпризів і подарунків. Щоб ярмарок був цікавим і захоплюючим не лише для тих, хто відвідав його вперше, але і для тих, хто приїздить сюди із року в рік. Будуть представлені кращі українські виробники вина та меду. Знову приїдуть із білоруського Гомеля виробники трикотажу та натуральних тканин із льону. Втретє на ярмарку пройде пленер художників з усієї України, які, надихнувшись ярмарком, будуть малювати картини на гоголівську тематику. Традиційно відбудеться фестиваль-конкурс українського весілля, а кожен бажаючий матиме змогу не лише побачити, а і особисто взяти участь у найдавніших традиційних народних дійствах. Пройдуть як улюблені багатьма розваги, такі, як Свято сала, галушки, меду чи пива, День іменинника, різноманітні народні розваги, так і нові: «Теща чи свекруха – голова сімейної науки», «Посиденьки у Тимоша і Феньки», «Спасівка», «Котилася торба з високого горба», «Гарбузове роздолля» та інші. Вперше цього року на Сорочинському ярмарку щодня, на головній сцені, о 22.00. відбуватиметься кавер-шоу «Диско 90-х». 17.08. відбудеться Всеукраїнський фестиваль талантів «Ярмаркова феєрія», 19.08. на ярмарку пройде дружня зустріч байкерів, нас відвідають залізні козаки на залізних конях. 20.08. вибагливих модниць порадує вишукана колекція лляного одягу «Феєрія льону» ( Олена Гопей, Юрій Матвєєв ). На ярмарковій площі 21.08. з 15.00. до 17.00. відбудеться Відкритий турнір з богатирський ігор «STRONGMAN ATLANT», а 22.08. з 10.00. до 14.00. пройде Відкритий обласний турнір з вільної боротьби на Національному Сорочинському ярмарку. Тут же щодня кожен бажаючий зможе долучитись до загальнонаціонального проєкту «Вінок єдності».
Вдруге на Сорочинському ярмарку пройде Міжнародна науково-практична конференція «Ярмарковий рух в Україні: історія, традиції, культурна практика» ( 18.08. з 12.00. до 14.00. в приміщенні прес-центру ).
Хорошою традицією стало проведення на Національному Сорочинському ярмарку Фестивалю народної творчості "Ярмаринка" та Фестивалю дитячої творчості "Ярмариночка", які отримали статус Всеукраїнських. В рамках Фестивалів виступатимуть сотні колективів та окремих виконавців, в тому числі і представники національних меншин, з усіх областей України, загалом понад три тисячі осіб. Найкращі з них братимуть участь у церемонії офіційного відкриття. І щодня усіх ярмаркуючих вітає "сам" Микола Гоголь та герої його творів.

На цьогорічному Сорочинському ярмарку знову буде масштабна програма вечірніх концертів та програм. Своє мистецтво подарують такі колективи і виконавці:
17.08. о 20.00.- Аня Жуліна
о 21.00. – Олег КІНЗОВ
18..08. о 21.00. – «Євшан Zillia»
19.08. о 20.00. - Рок-гурт «Комора» м. Одеса
21.00.- Сергій Міхалок та гурт «ЛЯПІС-98»
20.08. о 21.00. – Заслужена артистка України Наталія МАЙ
21.08. о 20.00. - Заслужена артистка України Альона Карат
21.00. – ОЛЯ ПОЛЯКОВА

Окрасою Національного Сорочинського ярмарку, як завжди, є майстри усіх видів народних промислів з усіх областей України. Їх цього року близько 400. Серед них є справжні таланти, які неодноразово перемагали у номінації "Майстер "Золоті руки": Забора В.П. ( вишивка), Свиридюк Н.О. ( лялькарство ), Літус О.В. ( живопис ), Задорожний М.В. ( опішнянська кераміка), Терещенко Л.В. ( вироби з дерева), Наконечна Н.П. ( вироби зі шкіри ). Ми, як організатори, пишаємося нашими багаторічними учасниками, які і цього року не зрадили своїй любові до ярмарку, а саме: Слижук М.В. ( вироби з дерева ), Козаковський О.С., Петрова А.Я. ( вишивка ), Пренко О.І. ( лялькарство ), Мазур В.Б. ( живопис ) та багато інших. Милують око вироби майстрів Чиж С.П., Коваль О.М. ( вироби з кераміки ), Варзарук М.М. ( вироби з дерева ), Курило Н.В. (вироби у техніці «декупаж»), Журавльов С.М. ( вишивка ), Гойда Г.Б. (полтавська вишивка), Денисова С.В. ( соломоплетіння ).
Як завжди у ярмарку беруть участь підприємства - виробники, які представляють усі галузі вітчизняної промисловості. ФОП Федоров С.Д., ТОВ "Укрекспо-процес", Харківпродмаш, ТОВ "Інтерполітекс", Аверс - Агро, ПП ВКП "АЛЬФАТЕКС, ТОВ Спецлісмаш, ТМ «Дніпро-М», ТОВ «Земмаштехніка», ТОВ «ТК Екоресурс», ТОВ «ВАРЗ», ТОВ «ТД БІОЛ», ТМ «Прем’єр Сокс”, ТМ «Пікколо», ТМ «Ткацький двір», ТМ «ВІЛІНІ», ТМ «СІТКА ЗАХІД», ТМ «Сафарі» та інші. Якісні продукти харчування пропонують, ТМ "Київський пряник", ТМ "Світанок", ТОВ «ТД «РИГА ХЛІБ», ТОВ «Веселий КолобоК», ДП «Артемсіль», ТОВ «Майстерня вражень», ФГ «ПРІМА», ФГ «ЕКО-КРАЙ», ТОВ «Проденерго», ТОВ НВФ «Екофарм» та інші. Як завжди, безліч пропозицій товарів легкої промисловості на усі смаки. Знову буде, уже вподобана постійними відвідувачами, експозиція в'єтнамських товарів, традиційно представлена посольством Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні.
З 1999 року Сорочинський ярмарок відвідали офіційні делегації, дипломати, мистецькі колективи та учасники з 45 країн світу. Свій візит на Національний Сорочинський ярмарок-2021 підтвердили дипломати до 10 посольств, акредитованих в Україні.
Організатори ярмарку висловлюють щиру вдячність спонсорам заходу - ТМ Чернігівське, ТМ Белая Бяроза, ТМ "Живчик", ТМ "Лайкамобал", ТМ «Рута», друкованим і електронним ЗМІ, які рекламували і висвітлювали улюблений захід протягом усього періоду його підготовки.
Прес-служба ТОВ "Сорочинський ярмарок"

ПРЕС - АНОНС ІІ

Національного  Сорочинського  ярмарку -  2021!            

    Національний Сорочинський ярмарок  2021 року пройде з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на площі в 16 га під відкритим небом. Офіційне відкриття 17 серпня об 11.00. Ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України. Захід відбудеться за підтримки Полтавської облдержадміністрації

            Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок». Керівник проекту Світлана Свищева. Офіційний Спонсор – ТМ «Чернігівське», Спонсори – ТМ Рута», Lycamobile, ТМ «Белая Бяроза», інфопартнери – журнал «Фокус» та ще 102 видання.

            Триває прийом заявок від усіх категорій учасників. У Національному Сорочинському ярмарку беруть  участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування, організатори колективних експозицій, пісенні, танцювальні та музичні колективи, окремі виконавці, організатори  зон відпочинку та розваг. 

            Завершується формування культурно-мистецької програми та програми вечірніх концертів. Цього року численних гостей та учасників Національного Сорочинського ярмарку своєю творчістю порадують:

 • 17.08. – Олег Кензов
 • 19.08. – Сергій Міхалок  Ляпіс 98
 •     рок-гурт «Комора» та дружня зустріч байкерів
 • 20.08. – Заслужена артистка України Наталія Май
 • 21.08. – Оля Полякова

           Умови участі  та інша інформація – на сайті www.yarmarok.in.ua

Тел: (0532) 50-82-11; +38-095-723-20-41, 

           електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

             Запрошуємо до співпраці спонсорів та інформаційних партнерів. 

             Акредитація ЗМІ - заявка довільної форми на нашу електронну адресу.

          Примітка: Підготовка та проведення ярмарку здійснюватиметься з урахуванням усіх протиепідемічних  правил, запроваджених МОЗ і пов'язаних з COVID - 19,  та з дотриманням необхідних санітарних вимог.

Прес-служба ТОВ «Сорочинський ярмарок»

ПРЕС - АНОНС

ПРЕС  -  АНОНС

Національного  Сорочинського  ярмарку -  2021!

             Наймасштабніший  і найвідоміший в Україні та за  її межами, найулюбленіший українцями ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок  розпочав підготовку цьогорічного дійства!

           Національний Сорочинський ярмарок  2021 року  відбудеться з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на площі в 16 га під відкритим небом. Офіційне відкриття 17 серпня об 11.00.

Ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України.

            Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок». Керівник проекту Світлана Свищева.

            З 19 травня  2021 року  розпочався прийом заявок від усіх категорій учасників.

            У Національному Сорочинському ярмарку беруть  участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування, організатори колективних експозицій, пісенні, танцювальні та музичні колективи, окремі виконавці, організатори  зон відпочинку та  розваг.

           Умови участі  та інша інформація – на сайті www.yarmarok.in.ua

         Тел: (0532) 50-82-11; +38-095-723-20-41,

           електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

             Запрошуємо до співпраці спонсорів та інформаційних партнерів.

             Акредитація ЗМІ - заявка довільної форми на нашу електронну адресу.

 

          Примітка: Підготовка та проведення ярмарку здійснюватиметься з урахуванням усіх протиепідемічних  правил, запроваджених МОЗ і пов'язаних з COVID - 19,  та з дотриманням необхідних санітарних вимог.

 

                                                                            Прес-служба

                                                                            ТОВ «Сорочинський ярмарок»

                                                                            Прес-служба

                                                                            ТОВ «Сорочинський ярмарок»

ЗМІ

УМОВИ  ІНФОРМАЦІЙНОГО  ПАРТНЕРСТВА

НАЦІОНАЛЬНОГО   СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує електронні та друковані засоби масової інформації України підтримати інформаційно найбільший в Україні та найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід  і виступити інформаційним Партнером ( Спонсором ) Національного Сорочинського ярмарку. Від Вас очікуємо:

- Розміщення інформації про ярмарок на Ваших ресурсах , а саме: прес-анонсів та прес-релізів, фотографій, рекламних оголошень, банерів і т.і. У випадку Вашої згоди на інформаційне партнерство, чекаємо листа з підтвердженням цього на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   із зазначенням  форматів та розмірів тих рекламних матеріалів, які ми маємо надати для розміщення.

Від Вас потрібно:

- Посилання на розміщення наших матеріалів на Вашому ресурсі           ( підтвердження інфоспонсорства ).

- Для розміщення в офіційному каталозі Національного Сорочинського ярмарку надати рекламний блок повнокольоровий, вертикальний, формат А-6 в corell 11 або 12, або  tif .

- Для розміщення на нашій поліграфії та на бордах на території Сорочинського ярмарку - Ваш логотип у тих же форматах.

- Для розміщення на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку - баннер з переходом , розміри 238х238 в jpg  або png .

Для приїзду безпосередньо на ярмарок  можна пройти попередню акредитацію. Якщо поїздка здійснюватиметься не громадським, а легковим транспортом, треба попередньо замовити перепустку на автомобіль і вказати точну адресу, на яку його треба надіслати. Все це потрібно надсилати на зазначену електронну адресу відразу після підтвердження Вами інформаційного партнерства. З усіма питаннями  та уточненнями стосовно інформаційного партнерства звертайтесь до керівника прес-служби Олешко Ольги  за тел. 0675327915 ( +Viber ),  0669469935.

Прес-служба ТОВ "Сорочинський ярмарок"

Прес-центр

Оренда прес-центру

Шановні учасники!


Детальніше...

Вашій увазі пропонується приміщення (капітальна споруда, обладнана в національному стилі), розташоване в центрі етнографічної зони на території (16,1 га) Сорочинського ярмарку:

 Площа прес-центру – до 150 м2;

кількість посадочних місць – 150;

тип розміщення - «Театр»,  «Круглий стіл»  (кількість та розстановка здійснюється згідно потреб замовника).

Детальніше...

Заходи:

прес-конференції, брифінги, інтернет - конференції, презентації та інш.

Технічне забезпечення:

мікшерний пульт

колонки

мікрофони

радіо мікрофон

комп'ютер

DVD- програвач

цифровий фотоапарат

екран та проектор для демонстрації фільмів, презентацій, слайд-шоу

безкоштовний доступ до інтернету за технологією WI-FI

плазмовий телевізор та зчитувальні пристрої для будь- яких носіїв.

Детальніше...

Вартість оренди прес-центра - 2000грн/год.

Додаткові послуги (за умови попереднього замовлення):

фотозйомка

музичний супровід (етнічна музика, дискотека)

проведення екскурсій територією села Великі Сорочинці (музей М.В. Гоголя, історичний музей, Спасо-Преображенський храм XVI I стол.)

участь у майстер-класах

придбання сувенірів

кава-брейк

вечеря з традиційними українськими стравами

реклама на сайті Національного Сорочинського ярмарку

реклама в каталозі «Сорочинський ярмарок - 2020»

Будемо вдячні за Ваш вибір провести свої заплановані заходи в прес-центрі Сорочинського ярмарку в будь який час, в тому числі, під час проведення Національного Сорочинського ярмарку - 2020 року.

Атмосфера пронизана історією, традицією, українською культурою - сприятиме вашому успіху! 

Відповідальна особа: Олешко Ольга

контактний телефон: 0532 69-70-20,

мобільний телефон: 067 532 79 15

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Рекламні послуги

Рекламно-презентаційні послуги

 

Назва послуг, що замовляються

Ціна, грн.  в т.ч. ПДВ  

Оренда прес-центру
(Площа прес-центру – до 150 кв.м;

кількість  місць – 150;  повне технічне забезпечення)


2000 грн/год

Реклама в Офіційному каталозі Національного Сорочинського ярмарку (повнокольоровий, тираж 10 000екз)

Розміщення рекламного блоку А-6 та логотипу 

2 400

Заочна участь у ярмарку (розміщення стандартної інформації про підприємство у каталозі)

600

Розповсюдження рекламних проспектів/листівок

(на території ярмарку)

500 примірників

1200 гривень

Зовнішня реклама

Розтяжка 5х1 м

Щит 6х3 м

Розміщення фотозони

Банер біля головного входу 5*1

Нестандартні місця

Банер на паркані біля головної сцени (висота 1,6 м, ширина 2,5  м)

Банер на паркані навколо головної сцени 2,5х5,0 (довжина кратна 2,5 м)

Розміщення логотипу (банера) з переходом на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку

3600 грн.

4200 грн.

2 500 грн.

2400 грн.

від 1200 грн.

6 000 грн. шт.

 

3 600 грн. шт.

 

5 000 грн. на місяць

Презентаційні заходи

(презентації, дегустації, promo-акції)

Розробка сценарію

Проведення на місці експозиції замовника

Проведення на обладнаних майданчиках ярмарку (за винятком головної сцени)

Акредитація промоутерів (група до 5 чол.)

 

 

від 3600 грн.*

від  1800 грн./год.*

 

від 4200 грн./год.*

2400 грн

*остаточна ціна залежить від наповнення презентаційної програми

Розміщення інформації про рекламні заходи

в програмі культурно-розважальних заходів

в діловій програмі ярмарку

3600 грн.

 

2400 грн.

Реклама на ярмарковому радіо

ролик тривалістю до 20 сек.

ролик тривалістю до 30 сек.

ролик тривалістю понад 30 сек.

120 грн. -  1 вихід

180 грн. -  1 вихід

240 грн. -  1 вихід

 

 

 

 

Партнери та спонсори

Вельмишановні  панове!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» запрошує Вас виступити у якості Спонсора чи Партнера Національного Сорочинського ярмарку – 2020 року.

Ви отримаєте унікальні комунікативні можливості. Вибір одного зі спонсорських пакетів – це найкращий спосіб реалізувати маркетингову стратегію Вашої компанії, продемонструвати своє вагоме становище на ринку товарів чи послуг, розширити контакти, залучити ефективних партнерів. Ми  пропонуємо Вам варіанти стандартного, або розробку індивідуального спонсорського пакету, що найбільше відповідає Вашим актуальним цілям стратегії розвитку.

Мета нашого заходу: Збереження і  сучасний розвиток кращих українських народних традицій ярмаркування, унікальне поєднання з сучасним бізнесовим та культурно-мистецьким життям України. На сьогодні це найпопулярніший в Україні та найвідоміший за її межами національний ярмарково-виставковий захід.

Цільові групи заходу:

 • Підприємства більшості галузей легкої,важкої ( в т. ч. виготовлення енергозберігаючої продукції),  харчової та переробної   промисловості
 • Підприємства АПК ( сільгосптехніка, тваринництво, птахівництво та ін.)
 • Приватні підприємці
 • Майстри народних промислів
 • Заклади громадського харчування та розваг
 • Учасники культурно-мистецьких заходів ( до 5 тис.)
 • Відвідувачі ярмарку ( від 500 тис. до 1 млн. )

Строки і місце проведення заходу:

Національний Сорочинський ярмарок 2020 року відбудеться з 18 по 23 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на площі  в 16 га. 

Цього року виповнюється 190  років від початку літературної творчості генія світової літератури Миколи Гоголя, який увічнив славетний Сорочинський ярмарок у однойменній повісті , що  є окрасою циклу творів "Вечори на хуторі біля Диканьки".

Повна інформація на офіційному сайті: www.yarmarok.in.ua 

Особливості рекламної кампанії саме на Національному Сорочинському ярмарку:

 • Сучасність – Ви стаєте учасником широкомасштабної рекламної кампанії на наймасовішому заході України, розробленої з урахуванням найсучасніших і відпрацьованих на практиці технологій. Виходячи із багаторічного досвіду наші фахівці підберуть найбільш ефективний варіант рекламної стратегії.
 • Престижність – Ярмарок є одним із найпрестижніших заходів в Україні. Щороку його відвідують вищі посадові особи, представники дипломатичного корпусу і іноземні делегації, зірки української естради,  сотні журналістів центральних та регіональних електронних та друкованих ЗМІ, йде щоденне висвітлення ярмарку всіма центральними телеканалами.

- Масштабність – протягом шести днів ярмарку його відвідують від 500 тис. до 1 млн. позитивно налаштованих  гостей , що значно підвищує  ефективність рекламної кампанії. Рекламна кампанія Спонсора чи Партнера розпочинається від  моменту підписання Договору.

Рекламно-іміджева, інформаційна та PR-кампанія Спонсорів і Партнерів Національного Сорочинського ярмарку-2020 року

                                   Генеральний   Головний   Офіційний   Спонсор

                                         Спонсор           Спонсор     Спонсор       Партнер

Ексклюзивні послуги

Позиція Спонсора в усіх

рекламних проявах                        1                         2                   3                    4

Представлення під час рекламної кампанії до початку ярмарку:

Відеоролик 30 сек.                         5 сек.                  -                   -                     -

Радіоролик 30 сек.                          5 сек.                3 сек.             -                     -

Присутність в рекламному

макеті в друк. ЗМІ                          +                        +                    +                    -

Банер на головній

стор. сайту ярмарку                        +                        +                    +                    +

Рекламний

флаєр                                                +                       +                    +                     +

Білл-борди по Україні                     +                       -                     -                      -

Згадування в прес-релізах               +                       +                    +                     +

Представлення в друкованих матеріалах ярмарку:

Офіційний каталог:

Сторінка                                           2 шт.                 1 шт.              1шт.              0.5шт

Лого на карті                                     +                       +                       -                     -

Програма культурно-мистецьких заходів:

Сторінка                                             +                        +                      -                      -

Лого  зі статусом                               -                        -                       +                     +

Флаєр для роздачі на ярмарку:

Лого зі статусом                                 +                       +                      -                     -

Інші друковані матеріали:

Лого  зі статусом Спонсора                  +                        +                      +                     +

Присутність Спонсора під час проведення  ярмарку:

Надання виставкової

(торговельної) площі кв.м                     100                 50                     24                 18

Включення в план маршруту

офіційних делегацій                                 +                     +                      -                  -

Зовнішня реклама:

Білл-борди                                                 4                     2                       1                   -

Розтяжки                                                   10                    5                       2                   1

Бокові портали біля

головної сцени                                           1                    -                         -                    -

Банери на паркані навколо

головної сцени                                            5                     3                       2                   1

Брендування закладів

громадського харчування                           +                    +                        -                  -

Розташування надувних

конструкцій                                                +                    -                         -                   -

Розташування фотозон                              +                    +                        -                   -

Рекламно-презентаційні заходи:

Проведення презентацій та ін.

з використ. сцен ярмарку (год/день)          3                    1                       1                0,5

Проведення власних івент-заходів             +                    +                       -                  -

Робота промоутерів                                     +                     +                        +                +

Розповс. рекламної продукції                    +                     +                        +                 +

Оголошення зі сцен                                     +                     +                        -                -

Ярмаркове радіо:

Рекламний ролик на радіо                           +                     +                        -                --

Оголошення по радіо                                  +                       +                        +               +

Згадування в прес-релізах                          +                        +                       +               +

Згадування в щоденних новостійних 

інформаціях на сайті                                   +                       +                       +                +

         

Участь представників Спонсора у :

Церемонії відкриття                                     +                      +                        +              +

Прес-конференції                                         +                       +                       -                -

Церемонії закриття                                      +                       +                        +              +

Відзначення на церемонії

закриття                                                        +                       +                        +              +

Підготовка звіту та фото звіту

для Спонсора                                                +                      +                     +                +

 

Вартість пакету (грн.)                            1 млн.          500 тис.       300 тис.    150 тис.

 

 

З повагою

Директор

ТОВ «Сорочинський ярмарок»                            О.В.Веклич

Пошук по сайту...

Мови сайту