Слово керівника проекту

Слово керівника проекту, Світлана Свищева

Вітаю друзів та шанувальників Національного Сорочинського ярмарку на нашому сайті!

Ви пам’ятаєте, як ми разом святкували двадцять років проекту відродження ярмарку та проводили двадцятий ярмарок силами нас, як організаторів. Це були двадцять років непростої роботи. Але, разом із тим, це було двадцять років успіху. Ярмарок став найвідомішою подією в державі, найпопулярнішим і найулюбленішим ярмарково-виставковим заходом, сучасним народним символом і окрасою України. Ми немало зробили для того, щоб він був цікавим із року в рік, щороку додаючи щось нове, зберігаючи традиції.

Відлік третього десятку років нашої творчості теж почнемо з оновлення. І якщо про новації і сюрпризи цьогорічного ярмарку говорити ще зарано, то про новий сайт, вже третій за останні роки – якраз наразі. Саме оновлений сайт і започатковує оновлення нашої роботи, нові сучасні підходи до підготовки і проведення Національного Сорочинського ярмарку, до участі у заході, до формування культурно-мистецької програми, до використання ярмаркової території. Але, поза сумнівом, ми збережемо і вікові ярмаркові традиції, і національний та культурний колорит.

Звісно, про всі новації обов’язково повідомлятимемо на сторінках цього сайту. Сподіваємося, що він буде для вас більш зручним та цікавим. Будемо вдячні за конструктивні зауваження і пропозиції від усіх йог небайдужих відвідувачів.

Ми любимо вас і працюємо заради вас, тому завжди раді зворотньому зв’язку.

 

З повагою, Керівник проекту «Сорочинський ярмарок»
Світлана Свищева