Previous Next

Художні роботи учасників Всеукраїнського художньо-мистецького пленеру на Національному Сорочинському ярмарку - 2021(2)

Художні роботи учасників Всеукраїнського художньо-мистецького пленеру на Національному Сорочинському ярмарку - 2021
#запідтримкиУКФ
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
 
 
Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ «Сорочинський ярмарок»
Керівник проєкту - Світлана Свищева
Previous Next

Художні роботи учасників Всеукраїнського художньо-мистецького пленеру на Національному Сорочинському ярмарку - 2021

Художні роботи учасників Всеукраїнського художньо-мистецького пленеру на Національному Сорочинському ярмарку - 2021
#запідтримкиУКФ
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
Детальніше...
 
Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ «Сорочинський ярмарок»
Керівник проєкту - Світлана Свищева

СОЦІАЛЬНЕ ОБЛИЧЧЯ СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ-2021

Детальніше...

Відгомонів, відпрацював, відспівав та відтанцював Національний Сорочинський ярмарок – 2021! Погода та епідемічна обстановка дозволили нам його провести спокійно, результативно та, як завжди, на високому рівні. Ми, як організатори, дякуємо всім, хто повірив у нас, у нашу відповідальність і взяв участь у ярмарку, чи відвідав його у якості гостя.

Вперше цьогорічний ярмарок пройшов за підтримки Українського Культурного Фонду та  сприяння Полтавської облдержадміністрації, за що ми безмежно вдячні. Адже, у ці складні для нас, як і для всіх часи,  така допомога особливо важлива та відчутна.

ТОВ «Сорочинський ярмарок», як організатор Національного Сорочинського ярмарку з 1999 року, теж має власний досвід та вагомі результати у цільовій підтримці освіти, медицини та культури Великосорочинської громади. І цього року нами надана допомога Великосорочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів у придбанні п’яти одиниць спортивних тренажерів для облаштування спортивного класу на загальну суму  91, 5 тис.грн. та Великосорочинському ліцею  Полтавської обласної ради  у придбанні оргтехніки, газонокосилки та посудомийної машини на суму 84 тис.грн. Також була надана разова матеріальна допомога окремим жителям села Великі Сорочинці.

Ми, як організатори Національного Сорочинського ярмарку, завжди допомагали, допомагаємо і будемо допомагати тим, хто цього справді потребує.

Previous Next

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК-2021 ДЕНЬ САЛА!

День сьогодні був надзвичайно насиченим на події, враження, розмаїття товарів та розваг. І, найголовніше, ярмаркове поле заполонила величезна кількість відвідувачів. Людське море з такою радістю і таким захопленням ярмаркувало, бо чекало цього аж два роки.
Ті, хто вчора не встиг скуштувати смачнющих полтавських галушок, сьогодні мали нагоду долучитися до священного продукту кожного українця - сала! П'ятий ярмарковий день був присвячений традиціям споживання та застосування цього дійсно унікального смаколика.
Напевно поважають салі і справжні українські богатирі, які демонстрували свою силу і майстерність на відкритому турнірі з богатирських ігор "STRONGMAN ATLANT", який проходив на ярмарковій площі Сорочинського ярмарку".
А ввечері на головній сцені знову запалювали зірки. Виступала заслужена артистка України Альона Карат. Її ніжні пісні надихнули юнака, який вийшов на сцену, щоб зробити пропозицію коханій дівчині і отримав таке омріяне "так".
Увесь ярмарок танцював під запальну музику та підспівував незрівнянній "королеві ночі" Олі Поляковій!
Завтра останній ярмарковий день. І його особливістю є те, що багато товарів можна придбати зі значними знижками. Тому, запрошуємо всіх поспішити поярмаркувати в останній день.
Церемонія офіційного закриття ярмарку відбудеться о 18.00.

Previous Next

НА НАЦІОНАЛЬНОМУ СОРОЧИНСЬКОМУ ЯРМАРКУ - 2021 ДЕНЬ ГАЛУШКИ!

Галушки, галушечки, галушеньки - саме це слово найчастіше сьогодні чулося на полі. Адже на Сорочинському ярмарку сьогодні головна дійова особа саме ця традиційна українська, та, особливо, полтавська, страва. Адже, зазвичай, гарну дівку називають полтавською галушкою. Кожна господиня має власний рецепт цієї смачної та поживної страви. А для тих, хто ще цього не вміє, організували майстер-класи. Доповнили смачні враження під час розважально-ігрової програми "Сорочинська галушка" та "Галушка-Фест".
Але, галушки варто запивати смачним пивом. Саме таке варить Офіційний спонсор Сорочинського ярмарку - ТМ "Чернігівське". І, тому, кожного вечора на сценічному майданчику "Млин" "Смачне пиво робить диво".
Та, не хлібом єдиним... Гості ярмарку мали нагоду помилуватись презентацією лляного одягу "Феєрія льону" з колекції Олени Гопей та Юрія Матвєєва.
А ввечері відбувся неймовірної краси концертна програма Наталії МАЙ та її надзвичайно талановитої родини.
Запрошуємо всіх українців на Національний Сорочинський ярмарок! Попереду ще два яскравих і насичених дні.

Previous Next

ВІТАЄМО З ЯБЛУНЕВИМ СПАСОМ!

Сьогодні третій день Національного Сорочинського ярмарку-2021. Як і два попередніх, насичений цікавими подіями та позитивними емоціями. Не припиняє дивувати культурно-мистецька програма. Окрім безпосередньо фестивальних та конкурсних заходів, були і новації. А саме: квест "Червона свитка", розважально-ігрова програма "Спасова торбина запрошує на гостину!", арт-проект українського народного костюму "З прадавньої бабусиної скрині", інтерактивна ігрова програма "Гоголь-моголь". Традиційно користувались увагою гостей і вже звичні "Караоке в Сорочинцях" та "День народження в Сорочинцях", кіно на садибі Хіврі. Ну і, звісно ж, незрівнянні та самобутні гоголівські герої і сам М.В.Гоголь.
Для любителів іпорозваг - катання на конях, а для шанувальників залізних "коней" - дружня зустріч байкерів.
Вразив яскравістю барв та витонченістю виконання відкритий регіональний огляд-конкурс творів майстрів народного мистецтва вишивки "Вишивана краса Полтавщини", який проходив у прес-центрі ярмарку.
Вечірню програму розпочав рок-гурт "Комора" з м. Одеса, а продовжили Сергій Міхалок та гурт "ЛЯПІС-98".
В торгових рядах особливою популярністю користуються промислові та продовольчі товари українських виробників та унікальні товари з В'єтнаму і Білорусі. Приваблює покупців і можливість за розумні кошти повністю зібрати дітей до школи та порадувати їх смаколиками і розвагами. Сорочинський ярмарок - це унікальна можливість і скупитись, і відпочити водночас.
ТОВ Сорочинський ярмарок" щиро дякує Українському Культурному Фонду за підтримку Національного Сорочинського ярмарку-2021.

Previous Next

Національний Сорочинський ярмарок-2021 День другий

Сьогодні на Сорочинському ярмарку ДЕНЬ МЕДУ. На сценічному майданчику «Млин» пройшла розважально-ігрова програма «МЕД-ФЕСТ», а на садибі Хіврі – розважально-ігрова програма «СВЯТО МЕДУ».
Але не лише цим він був солодким. Тривають концертні та фестивальні програми. Жваво йде торгівля. Розлітаються, як метелики, прекрасні вироби ручної роботи кращих народних майстрів з усієї України. Гості ярмарку смачно відпочивають у кафе та ресторанах. Діти з задоволенням проводять час у Луна-парку. А справжні чоловіки випробовували долю на ярмарковому ствпі «За черевичками».
В прес-центрі ярмарку пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Ярмарковий рух в Україні: історія, традиції, культурна практика».
А ввечері на Головній сцені відбудеться концерт етно-джаз гурту «Євшан Zillia» та запальна дискотека.

Previous Next

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК – 2021 ВІДКРИТО!

Сьогодні розпочав свою роботу Національний Сорочинський ярмарок-2021. В церемонії урочистого відкриття на сцені садиби Хіврі взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, народні депутати України, представники урядових структур, дипломати, керівництво області, організатори ярмарку, герої гоголівських творів та сам Микола Гоголь.
Ярмаркова площа заповнена учасниками, ярмаркувальниками, численними музичними, танцювальними та пісенними колективами. Відразу після відкриття розпочали свою роботу Всеукраїнський фестиваль талантів «ЯРМАРКОВА ФЕЄРІЯ», конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» та Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».
Людське море невпинно рухається ярмарковими алеями, торгується, роздивляється, купує. А також споживає різні смаколики в кафе та ресторанах, розважається в зонах відпочинку. Товари, їжа та розваги радують асортиментом та великим вибором на різний смак і гаманець.
Цікаві розваги пропонують і організатори культурно-мистецької програми ярмарку. На садибі Хіврі проходить розважальна програма «Теща чи свекруха – голова сімейної науки», на сценічному майданчику «Млин» - Фестиваль гумору «Сміємося разом з Гоголем» та ярмаркова забава «Посиденьки у Тимоша і Феньки».
А ввечері численний гостей та учасників ярмарку своєю творчістю порадують Аня Жуліна та Олег КЕНЗОВ. У якості нічної розваги – кавер-шоу «Диско 90-х».
Національний Сорочинський ярмарок-2021 проходить за підтримки Українського Культурного Фонду.
Спонсори ярмарку – ТМ «Чернігівське», ТМ «Рута», ТМ «Белая Бяроза», ТМ «Лайкамобайл».
Запрошуємо усіх на ярмарок. ЯРМАРКУЄ ВСЯ УКРАЇНА!

ПІДГОТОВКУ ЯРМАРКОВОГО ПОЛЯ РОЗПОЧАТО!

Детальніше...

Ярмаркове поле Національного Сорочинського ярмарку вже звикло, що про нього дбають, його люблять, доглядають. Дбали про нього і минулого року, хоч і було очевидно, що ярмарок не відбудеться. Підготовчі роботи цього року розпочалися після того, як поле висохло, з’явилася зелень та заспівали птахи. Поле, ніби жива істота, теж чекає цього, та сумує за своїми учасниками і гостями. А як нам, як організаторам, не вистачає того дивного особливого відчуття, яким супроводжується початок активної фази робіт по підготовці території до проведення Національного Сорочинського ярмарку!
Але зараз ми вже впевнені, що ярмарок цього року відбудеться! Цього чекає вся Україна, на це сподіваються жителі села Великі Сорочинці. Адже багато з них має роботу, в тому числі, і в підготовчий період. Батькам із задоволенням допомагають діти. Адже, любов до Сорочинського ярмарку передається у спадок, від покоління до покоління.
Не покладаючи рук, з ранку і до пізнього вечора злагоджено працює команда під керівництвом незмінного протягом багатьох років відповідального за підготовку території ярмарку Ананенка Андрія Сергійовича. Косять траву, прибирають, ремонтують споруди та обладнання, реставрують етнозону, та багато іншого. Бо, вже через місяць, ярмарок повинен «сяяти»!
Майже завершується прийом заявок від різних категорій учасників. Проводиться активна робота по формуванню програми культурно-мистецьких заходів Національного Сорочинського ярмарку – 2021.

Пошук по сайту...

Мови сайту