Previous Next

НАТХНЕННІ ГОГОЛІВСЬКИМ СЛОВОМ

212 – й річниці від дня народження М.В. Гоголя присвячується

На Національному Сорочинському ярмарку 2018 року, за ініціативи ТОВ «Сорочинський ярмарок», вперше пройшов художньо-мистецький пленер, у якому взяли участь такі митці, як Ольга Клочко з Полтави, Цезарій Ганушкевич, Андріан Бабюк, Панас Тітенко та Олена Яковенко з Києва, Сергій Носок та Наталія Носок з Житомира, Понагайба Євгеній з Луцька.
На прохання гостей ярмарку та і самих художників було вирішено зробити захід традиційним. В 2019 році у пленері взяли участь такі відомі українські художники, як Григорій Малород, Олександр Шепеньков, Тетяна Куліш та Олена Галицька з Черкас, Носок Сергій з Житомира, Понагайба Євгеній з Луцька та Клочко Ольга з Полтави.
Натхненні гоголівським словом та невимовно красивою атмосферою Національного Сорочинського ярмарку, художники створили ряд картин, частина яких поповнила нашу художню скарбницю та милуватиме око численних відвідувачів під час проведення наступних заходів.
Представляємо вашій увазі ярмаркову гоголівську картинну галерею.

Співпраця з Українським Культурним Фондом

Співпраця з Українським Культурним Фондом

   Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» висловлює свою щиру вдячність Українському Культурному Фонду за надану можливість взяти участь  у Програмі «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» в рамках Лоту 8 «Культурні та креативні індустрії ( кроссекторальна діяльність)», за схвалення нашого  Проекту та за надану підтримку і   допомогу, яка дала можливість вагомо зменшити негативний вплив на Національний Сорочинський ярмарок, як захід,  та на нас, як  організатора, що його готує і проводить, від впровадження обмежень діяльності в час пандемії вірусної інфекції COVID-19.

   Надана УКФ фінансова підтримка і допомога дозволила ТОВ «Сорочинський ярмарок» зберегти основний колектив фахівців,  утримувати офісне приміщення для їх роботи, виконувати  життєво важливі  роботи по утриманню території , на якій проводиться Національний Сорочинський ярмарок, її облаштуванню та збереженню споруд. До виконання робіт по підготовці та догляду території було залучено 15 підрядних організацій та окремих виконавців.

   Завдяки цій допомозі колектив ТОВ "Сорочинський ярмарок" зміг розпочати підготовку культурно-мистецької та фестивальної програм Національного Сорочинського ярмарку - 2021 року. Розроблено 10 сценаріїв культурно-мистецьких заходів. Видано два каталога робіт художників-учасників пленеру на Національному Сорочинському ярмарку 2018-2019 рр. Випуск календаря «Сорочинський ярмарок» на 2021 рік, у кількості 500 екз.,  який ми надсилаємо нашим учасникам, партнерам, спонсорам, високоповажним гостям, закладам та установам культури , дозволив нам нагадати про те, що ми пам'ятаємо і цінуємо кожного нашого учасника і партнера.

   Надані Українським Культурним Фондом грантові кошти в сумі 918261грн.20 коп. використані винятково для реалізації поєкту інституційної підтримки, в рамках затвердженого кошторису.

А, саме головне,  ми змогли розпочати підготовку до НСЯ-2021 і задекларувати його проведення з 17 по 22 серпня 2021 р. традиційно у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Шановні друзі!

Шановні друзі!

Підтримайте акцію на підтримку постраждалих від пожеж людей на Луганщині щодо збору речей, продуктів харчування та інших засобів побуту. Будемо вдячні за надану допомогу. Місце по збору допомоги розташоване за адресою м. Полтава, вул. Гоголя, 20, офіс ТОВ «Сорочинський ярмарок». Контактний номер телефону (0532) 50-82-11, 095-723-20-41.

УВАГА!

УВАГА!

Національний Сорочинський ярмарок в цьому році в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!
Прохання користуватися лише тією інформацією, яка розміщена на офіційному сайті ТОВ "Сорочинський ярмарок" та наших офіційних сторінках у Фейсбук та Інстаграм.
Шановні учасники і гості!
Ми робимо це заради вас!


З повагою ТОВ "Сорочинський ярмарок"

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК - 2020 НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!

СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК - 2020 НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!

ШАНОВНІ НАШІ УЧАСНИКИ!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" повідомляє, що Національний Сорочинський ярмарок у 2020 році в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проходити не буде!

За довідками та роз'ясненнями звертайтесьна нашу електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефони +38(0532) 50-82-11, +38(095) 723-20-41.

 

З повагою ТОВ «Сорочинський ярмарок»

 

Прес–Анонс: Національного Сорочинського ярмарку - 2020!

Прес–Анонс: Національного Сорочинського ярмарку - 2020!

ВПЕРШЕ ЗА СВОЮ ІСТОРІЮ
НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК - 2020
НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" інформує потенційних учасників та гостей про те, що нами прийнято рішення про не проведення цьогорічного Сорочинського ярмарку саме в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області !
Не зважаючи на те, що епідемічна ситуація в Україні із захворюваністю на covid-19 стабілізована, карантинні обмеження знімаються, працюють найбільші оптові ринки, а на серпень дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині, політика подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку продовжується і тому ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього, людей, яких ми також любимо та поважаємо.
До того ж, ми не дозволимо окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій "новосанжарського синдрому" в селі Великі Сорочинці, зашкодити іміджу заходу, який має багатовікову історію і який наше товариство готує і проводить з 1999 року. Ми не можемо допустити будь-яких проявів зневаги до наших учасників і гостей, які два десятки років підтримували нас, відвідували ярмарок, брали у ньому участь - тим самим згуртовували Україну навколо її історії, культури і традицій, а багатьом з них саме ярмарок давав можливість годувати свої родини.
Любимо і дуже вдячні, але не можемо інакше!

 

Прес-служба
ТОВ «Сорочинський ярмарок»

Ярмарковий калейдоскоп, день шостий

Ярмарковий калейдоскоп, день шостий

День шостий, останній – Прощаємося на рік

Сьогодні ярмарковий День Подяки.

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» дякує учасникам цьогорічного заходу, сотням тисяч гостей, які його відвідали, численним журналістам електронних та друкованих ЗМІ, які доносили свої позитивні і яскраві враження від ярмарку глядачам та читачам.

Ми дякуємо всім, хто допомагав нам готувати і проводити ярмарок.

Пошук по сайту...

Мови сайту