ПІДГОТОВКУ ЯРМАРКОВОГО ПОЛЯ РОЗПОЧАТО!

Детальніше...

Ярмаркове поле Національного Сорочинського ярмарку вже звикло, що про нього дбають, його люблять, доглядають. Дбали про нього і минулого року, хоч і було очевидно, що ярмарок не відбудеться. Підготовчі роботи цього року розпочалися після того, як поле висохло, з’явилася зелень та заспівали птахи. Поле, ніби жива істота, теж чекає цього, та сумує за своїми учасниками і гостями. А як нам, як організаторам, не вистачає того дивного особливого відчуття, яким супроводжується початок активної фази робіт по підготовці території до проведення Національного Сорочинського ярмарку!
Але зараз ми вже впевнені, що ярмарок цього року відбудеться! Цього чекає вся Україна, на це сподіваються жителі села Великі Сорочинці. Адже багато з них має роботу, в тому числі, і в підготовчий період. Батькам із задоволенням допомагають діти. Адже, любов до Сорочинського ярмарку передається у спадок, від покоління до покоління.
Не покладаючи рук, з ранку і до пізнього вечора злагоджено працює команда під керівництвом незмінного протягом багатьох років відповідального за підготовку території ярмарку Ананенка Андрія Сергійовича. Косять траву, прибирають, ремонтують споруди та обладнання, реставрують етнозону, та багато іншого. Бо, вже через місяць, ярмарок повинен «сяяти»!
Майже завершується прийом заявок від різних категорій учасників. Проводиться активна робота по формуванню програми культурно-мистецьких заходів Національного Сорочинського ярмарку – 2021.

ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ ЛУГАНЩИНІ

Детальніше...

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» є соціально відповідальною структурою з великим досвідом та обсягами надання адресної допомоги. Ми живемо тими ж проблемами, що і вся наша держава. І, як і більшість свідомих українців, більшість свідомого українського бізнесу, розуміємо, що вижити у ці важкі часи можна лише разом, лише допомагаючи один одному та, особливо, тим, хто потребує цієї допомоги якнайбільше.
Були і залишаються значні труднощі в окремих регіонах Луганщини, які постраждали внаслідок масштабних пожеж. Ми, спільно з окремими нашими учасниками, підтримали і допомогли. І, дуже приємно, що нам за це подякували. Ми, в свою чергу, щиро дякуємо небайдужим учасникам ярмарку, які завжди підтримують наші благодійні ініціативи.

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК - 2021

Детальніше...

Національний Сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково – виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га під відкритим небом в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Ярмарок надзвичайно колоритно описаний в повісті генія світової літератури Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок»

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ  ПРИЙОМ  ЗАЯВОК

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ  ПРИЙОМ  ЗАЯВОК

на  участь у Національному Сорочинському ярмарку – 2021!

      Враховуючи численні звернення наших потенційних учасників та відвідувачів, результати проведеного анкетування та усного опитування

      Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок»  оголошує прийом заявок від усіх категорій учасників на участь у цьогорічному заході, який заплановано з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області,

з  19 травня 2021року за адресою: м.Полтава, вул. Гоголя, 20              
    або через офіційний сайт www.yarmarok.in.ua

      Колектив товариства, сповнений надії та оптимізму, вже розпочав підготовку до ярмарку. Сподіваємося, що епідеміологічна ситуація в країні дозволить нам провести це, найбільш очікуване українцями, свято народної історії та культури та дасть можливість  підтримати українського товаровиробника і підприємця. А, також, гідно зустріти 30-ту річницю Незалежності України.

Previous Next

НАТХНЕННІ ГОГОЛІВСЬКИМ СЛОВОМ

212 – й річниці від дня народження М.В. Гоголя присвячується

На Національному Сорочинському ярмарку 2018 року, за ініціативи ТОВ «Сорочинський ярмарок», вперше пройшов художньо-мистецький пленер, у якому взяли участь такі митці, як Ольга Клочко з Полтави, Цезарій Ганушкевич, Андріан Бабюк, Панас Тітенко та Олена Яковенко з Києва, Сергій Носок та Наталія Носок з Житомира, Понагайба Євгеній з Луцька.

Співпраця з Українським Культурним Фондом

Співпраця з Українським Культурним Фондом

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» висловлює свою щиру вдячність Українському Культурному Фонду за надану можливість взяти участь  у Програмі «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» в рамках Лоту 8 «Культурні та креативні індустрії ( кроссекторальна діяльність)», за схвалення нашого  Проекту та за надану підтримку і   допомогу, яка дала можливість вагомо зменшити негативний вплив на Національний Сорочинський ярмарок, як захід,  та на нас, як  організатора, що його готує і проводить, від впровадження обмежень діяльності в час пандемії вірусної інфекції COVID-19.

Пошук по сайту...

Мови сайту