ЗМІ

УМОВИ  ІНФОРМАЦІЙНОГО  ПАРТНЕРСТВА

НАЦІОНАЛЬНОГО   СОРОЧИНСЬКОГО  ЯРМАРКУ

Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує електронні та друковані засоби масової інформації України підтримати інформаційно найбільший в Україні та найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід  і виступити інформаційним Партнером ( Спонсором ) Національного Сорочинського ярмарку. Від Вас очікуємо:

- Розміщення інформації про ярмарок на Ваших ресурсах , а саме: прес-анонсів та прес-релізів, фотографій, рекламних оголошень, банерів і т.і. У випадку Вашої згоди на інформаційне партнерство, чекаємо листа з підтвердженням цього на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   із зазначенням  форматів та розмірів тих рекламних матеріалів, які ми маємо надати для розміщення.

Від Вас потрібно:

- Посилання на розміщення наших матеріалів на Вашому ресурсі           ( підтвердження інфоспонсорства ).

- Для розміщення в офіційному каталозі Національного Сорочинського ярмарку надати рекламний блок повнокольоровий, вертикальний, формат А-6 в corell 11 або 12, або  tif .

- Для розміщення на нашій поліграфії та на бордах на території Сорочинського ярмарку - Ваш логотип у тих же форматах.

- Для розміщення на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку - баннер з переходом , розміри 238х238 в jpg  або png .

Для приїзду безпосередньо на ярмарок  можна пройти попередню акредитацію. Якщо поїздка здійснюватиметься не громадським, а легковим транспортом, треба попередньо замовити перепустку на автомобіль і вказати точну адресу, на яку його треба надіслати. Все це потрібно надсилати на зазначену електронну адресу відразу після підтвердження Вами інформаційного партнерства. З усіма питаннями  та уточненнями стосовно інформаційного партнерства звертайтесь до керівника прес-служби Олешко Ольги  за тел. 0675327915 ( +Viber ),  0669469935.

Прес-служба ТОВ "Сорочинський ярмарок"