Співпраця з Українським Культурним Фондом

Співпраця з Українським Культурним Фондом

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» висловлює свою щиру вдячність Українському Культурному Фонду за надану можливість взяти участь  у Програмі «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» в рамках Лоту 8 «Культурні та креативні індустрії ( кроссекторальна діяльність)», за схвалення нашого  Проекту та за надану підтримку і   допомогу, яка дала можливість вагомо зменшити негативний вплив на Національний Сорочинський ярмарок, як захід,  та на нас, як  організатора, що його готує і проводить, від впровадження обмежень діяльності в час пандемії вірусної інфекції COVID-19.

Надана УКФ фінансова підтримка і допомога дозволила ТОВ «Сорочинський ярмарок» зберегти основний колектив фахівців,  утримувати офісне приміщення для їх роботи, виконувати  життєво важливі  роботи по утриманню території , на якій проводиться Національний Сорочинський ярмарок, її облаштуванню та збереженню споруд. До виконання робіт по підготовці та догляду території було залучено 15 підрядних організацій та окремих виконавців.

Завдяки цій допомозі колектив ТОВ "Сорочинський ярмарок" зміг розпочати підготовку культурно-мистецької та фестивальної програм Національного Сорочинського ярмарку - 2021 року. Розроблено 10 сценаріїв культурно-мистецьких заходів. Видано два каталога робіт художників-учасників пленеру на Національному Сорочинському ярмарку 2018-2019 рр. Випуск календаря «Сорочинський ярмарок» на 2021 рік, у кількості 500 екз.,  який ми надсилаємо нашим учасникам, партнерам, спонсорам, високоповажним гостям, закладам та установам культури , дозволив нам нагадати про те, що ми пам'ятаємо і цінуємо кожного нашого учасника і партнера.

Надані Українським Культурним Фондом грантові кошти в сумі 918261грн.20 коп. використані винятково для реалізації поєкту інституційної підтримки, в рамках затвердженого кошторису.

А, саме головне,  ми змогли розпочати підготовку до НСЯ-2021 і задекларувати його проведення з 17 по 22 серпня 2021 р. традиційно у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.