Previous Next

ВІТАЄМО З ЯБЛУНЕВИМ СПАСОМ!

Сьогодні третій день Національного Сорочинського ярмарку-2021. Як і два попередніх, насичений цікавими подіями та позитивними емоціями. Не припиняє дивувати культурно-мистецька програма. Окрім безпосередньо фестивальних та конкурсних заходів, були і новації. А саме: квест "Червона свитка", розважально-ігрова програма "Спасова торбина запрошує на гостину!", арт-проект українського народного костюму "З прадавньої бабусиної скрині", інтерактивна ігрова програма "Гоголь-моголь". Традиційно користувались увагою гостей і вже звичні "Караоке в Сорочинцях" та "День народження в Сорочинцях", кіно на садибі Хіврі. Ну і, звісно ж, незрівнянні та самобутні гоголівські герої і сам М.В.Гоголь.
Для любителів іпорозваг - катання на конях, а для шанувальників залізних "коней" - дружня зустріч байкерів.
Вразив яскравістю барв та витонченістю виконання відкритий регіональний огляд-конкурс творів майстрів народного мистецтва вишивки "Вишивана краса Полтавщини", який проходив у прес-центрі ярмарку.
Вечірню програму розпочав рок-гурт "Комора" з м. Одеса, а продовжили Сергій Міхалок та гурт "ЛЯПІС-98".
В торгових рядах особливою популярністю користуються промислові та продовольчі товари українських виробників та унікальні товари з В'єтнаму і Білорусі. Приваблює покупців і можливість за розумні кошти повністю зібрати дітей до школи та порадувати їх смаколиками і розвагами. Сорочинський ярмарок - це унікальна можливість і скупитись, і відпочити водночас.
ТОВ Сорочинський ярмарок" щиро дякує Українському Культурному Фонду за підтримку Національного Сорочинського ярмарку-2021.