Ярмарковий калейдоскоп, день перший

Ярмарковий калейдоскоп, день перший

День перший - Відкриття ярмарку

Сьогодні нарешті відбулася подія, на яку цілий рік чекала Україна – розпочав свою роботу Національний Сорочинський ярмарок – 2019!

Церемонія урочистого відкриття заходу відбулася об 11.00. на сцені етнографічної садиби Хіврі. Ярмарок відкрили гоголівські герої, сам «Микола Гоголь» та колектив організатора – ТОВ «Сорочинський ярмарок».

До численних учасників і гостей зі словами привітання звернувся заступник директора ТОВ «Сорочинський ярмарок» Ананенко Андрій. Своє мистецтво подарували та настрій підняли пісенні колективи Сумської та Донецької областей. Церемонію відкриття знімали вісім центральних та шість регіональних телеканалів. Як то кажуть, слідкуйте за новинами!

Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок

Опісля на головній сцені відкрився Всеукраїнський Фестиваль народної творчості «Ярмаринка» та Всеукраїнський Фестиваль дитячої творчості «Ярмариночка». А на сценічному майданчику «Млин» іскрометний народний гумор та різноманітні розваги зібрали купу люду./

Гоголь

О 16.00. на сцені садиби Хіврі відбулася презентація книги «Жива спадщина», в якій розміщена стаття про Національний Сорочинський ярмарок. Книга видана в Південній Кореї за кошти ЮНЕСКО і презентував її директор Центру розвитку «Демократія через культуру», представник Європейської Асоціації Фестивалів у Європі Олександр Буценко.

Представник Європейської Асоціації Фестивалів у Європі Олександр Буценко

Хоч ярмарок відкрився лише сьогодні, але жвава торгівля триває від учора. Товарів безліч та за дуже помірними цінами. І про це буде наступна картинка нашого ярмаркового калейдоскопу.

Торгівля на ярмарку

А сьогодні ввечері на ярмаркуючих чекає ще один подарунок – концерт відомого шоу-гурту «Бессарабія» з м. Одеси та молодий гурт "MARLEN".

гурт MARLEN

Шоу-гурт «Бессарабія»

Сорочинський ярмарок триватиме до 25 серпня включно. І він чекає на вас!