ПІДГОТОВКУ ЯРМАРКОВОГО ПОЛЯ РОЗПОЧАТО!

Ярмаркове поле Національного Сорочинського ярмарку вже звикло, що про нього дбають, його люблять, доглядають. Дбали про нього і минулого року, хоч і було очевидно, що ярмарок не відбудеться. Підготовчі роботи цього року розпочалися після того, як поле висохло, з’явилася зелень та заспівали птахи. Поле, ніби жива істота, теж чекає цього, та сумує за своїми учасниками і гостями. А як нам, як організаторам, не вистачає того дивного особливого відчуття, яким супроводжується початок активної фази робіт по підготовці території до проведення Національного Сорочинського ярмарку!
Але зараз ми вже впевнені, що ярмарок цього року відбудеться! Цього чекає вся Україна, на це сподіваються жителі села Великі Сорочинці. Адже багато з них має роботу, в тому числі, і в підготовчий період. Батькам із задоволенням допомагають діти. Адже, любов до Сорочинського ярмарку передається у спадок, від покоління до покоління.
Не покладаючи рук, з ранку і до пізнього вечора злагоджено працює команда під керівництвом незмінного протягом багатьох років відповідального за підготовку території ярмарку Ананенка Андрія Сергійовича. Косять траву, прибирають, ремонтують споруди та обладнання, реставрують етнозону, та багато іншого. Бо, вже через місяць, ярмарок повинен «сяяти»!
Майже завершується прийом заявок від різних категорій учасників. Проводиться активна робота по формуванню програми культурно-мистецьких заходів Національного Сорочинського ярмарку – 2021.