Previous Next

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК – 2021 ВІДКРИТО!

Сьогодні розпочав свою роботу Національний Сорочинський ярмарок-2021. В церемонії урочистого відкриття на сцені садиби Хіврі взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, народні депутати України, представники урядових структур, дипломати, керівництво області, організатори ярмарку, герої гоголівських творів та сам Микола Гоголь.
Ярмаркова площа заповнена учасниками, ярмаркувальниками, численними музичними, танцювальними та пісенними колективами. Відразу після відкриття розпочали свою роботу Всеукраїнський фестиваль талантів «ЯРМАРКОВА ФЕЄРІЯ», конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» та Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».
Людське море невпинно рухається ярмарковими алеями, торгується, роздивляється, купує. А також споживає різні смаколики в кафе та ресторанах, розважається в зонах відпочинку. Товари, їжа та розваги радують асортиментом та великим вибором на різний смак і гаманець.
Цікаві розваги пропонують і організатори культурно-мистецької програми ярмарку. На садибі Хіврі проходить розважальна програма «Теща чи свекруха – голова сімейної науки», на сценічному майданчику «Млин» - Фестиваль гумору «Сміємося разом з Гоголем» та ярмаркова забава «Посиденьки у Тимоша і Феньки».
А ввечері численний гостей та учасників ярмарку своєю творчістю порадують Аня Жуліна та Олег КЕНЗОВ. У якості нічної розваги – кавер-шоу «Диско 90-х».
Національний Сорочинський ярмарок-2021 проходить за підтримки Українського Культурного Фонду.
Спонсори ярмарку – ТМ «Чернігівське», ТМ «Рута», ТМ «Белая Бяроза», ТМ «Лайкамобайл».
Запрошуємо усіх на ярмарок. ЯРМАРКУЄ ВСЯ УКРАЇНА!