Previous Next

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК-2021 ДЕНЬ САЛА!

День сьогодні був надзвичайно насиченим на події, враження, розмаїття товарів та розваг. І, найголовніше, ярмаркове поле заполонила величезна кількість відвідувачів. Людське море з такою радістю і таким захопленням ярмаркувало, бо чекало цього аж два роки.
Ті, хто вчора не встиг скуштувати смачнющих полтавських галушок, сьогодні мали нагоду долучитися до священного продукту кожного українця - сала! П'ятий ярмарковий день був присвячений традиціям споживання та застосування цього дійсно унікального смаколика.
Напевно поважають салі і справжні українські богатирі, які демонстрували свою силу і майстерність на відкритому турнірі з богатирських ігор "STRONGMAN ATLANT", який проходив на ярмарковій площі Сорочинського ярмарку".
А ввечері на головній сцені знову запалювали зірки. Виступала заслужена артистка України Альона Карат. Її ніжні пісні надихнули юнака, який вийшов на сцену, щоб зробити пропозицію коханій дівчині і отримав таке омріяне "так".
Увесь ярмарок танцював під запальну музику та підспівував незрівнянній "королеві ночі" Олі Поляковій!
Завтра останній ярмарковий день. І його особливістю є те, що багато товарів можна придбати зі значними знижками. Тому, запрошуємо всіх поспішити поярмаркувати в останній день.
Церемонія офіційного закриття ярмарку відбудеться о 18.00.