СОЦІАЛЬНЕ ОБЛИЧЧЯ СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ-2021

Відгомонів, відпрацював, відспівав та відтанцював Національний Сорочинський ярмарок – 2021! Погода та епідемічна обстановка дозволили нам його провести спокійно, результативно та, як завжди, на високому рівні. Ми, як організатори, дякуємо всім, хто повірив у нас, у нашу відповідальність і взяв участь у ярмарку, чи відвідав його у якості гостя.

Вперше цьогорічний ярмарок пройшов за підтримки Українського Культурного Фонду та  сприяння Полтавської облдержадміністрації, за що ми безмежно вдячні. Адже, у ці складні для нас, як і для всіх часи,  така допомога особливо важлива та відчутна.

ТОВ «Сорочинський ярмарок», як організатор Національного Сорочинського ярмарку з 1999 року, теж має власний досвід та вагомі результати у цільовій підтримці освіти, медицини та культури Великосорочинської громади. І цього року нами надана допомога Великосорочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів у придбанні п’яти одиниць спортивних тренажерів для облаштування спортивного класу на загальну суму  91, 5 тис.грн. та Великосорочинському ліцею  Полтавської обласної ради  у придбанні оргтехніки, газонокосилки та посудомийної машини на суму 84 тис.грн. Також була надана разова матеріальна допомога окремим жителям села Великі Сорочинці.

Ми, як організатори Національного Сорочинського ярмарку, завжди допомагали, допомагаємо і будемо допомагати тим, хто цього справді потребує.