Ярмарковий калейдоскоп, день п'ятий

Ярмарковий калейдоскоп, день п'ятий

День п’ятий – День Незалежності України

З Днем Народження, Україно! Прекрасна, незалежна, вільна та, у мріях усіх, процвітаюча! Ми любимо тебе і щиро бажаємо тобі і нам миру, добробуту та щастя! Національний Сорочинський ярмарок, разом з усією Україною, святкує День Незалежності. На святковому столі сонце, усмішки, гарний настрій, безліч товарів, та велика кількість розваг.

Центр України на шість днів перемістився у село Великі Сорочинці, на гамірну і веселу ярмаркову площу.

З найяскравіших вражень сьогоднішнього дня: арт-проект українського народного костюму «З прадавньої бабусиної скрині»;

Арт-проект українського народного костюму «З прадавньої бабусиної скрині»

Арт-проект українського народного костюму «З прадавньої бабусиної скрині»

«Свято морозива»;

Свято морозива

конкурсно-ігрова програма «Одруження вареника з галушкою» ( а завтра буде «Свято гарбуза» ).

Конкурсно-ігрова програма «Одруження вареника з галушкою»

Ну і, звичайно, гоголівські герої, що пересуваються по полю на єдиних в Україні справжніх волах. Особливе захоплення гостей ярмарку, зокрема іноземців, викликають виступи самодіяльних народних колективів з усіх областей України. Ярмарок не лише багатобарвний, але і багатогранний. Так Представництво Європейського Союзу відкрило на Сорочинському ярмарку Креативну Територію ЄС, яка буде діяти 24-25 серпня. Сьогодні захід також відвідали журналісти з Туреччини, які знімали передачу на зразок нашої «Орла і Рєшки». До слова, ярмарком гуляла Леся Нікітюк.

Леся Нікітюк

А ввечері на ярмаркувальників чекає особлива подія – концерт надзвичайно талановитого гурту «Шосте чуття» зі Львова та зустріч зі справжньою зіркою – пісенною душею грузинського народу, справжнім другом України ВАХТАНГОМ КІКАБІДЗЕ!

гурт «Шосте чуття»

Вахтанг Кікабідзе

А для тих, хто ще роздумовує, їхати на Сорочинський ярмарок, чи ні, є хороша новина. Завтра на ярмарку розпочинається «аукціон небаченої щедрості»! Все, що раптом не встигли продати, віддається з півціни, чи майже даром ( не везти ж назад ).

b_1108_700_2734_00_images_news_2019_kaleydoskop_24_08_galushky.jpg

Приїздіть, не пошкодуєте!