Ярмарковий калейдоскоп, день четвертий

Ярмарковий калейдоскоп, день четвертий

День четвертий – День Державного Прапора України

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» вітає учасників та гостей з Днем Державного Прапора України. А всіх харків’ян та кременчужан – ще і з Днем міста!

Сьогоднішній ярмарковий день був традиційно гамірним та спекотним. Самотня хмарка спробувала натякнути на дощ, але, гадаємо, вона просто задивилася на веселе ярмаркове дійство, помилувалась, та і попрямувала далі.

А подивитись і справді є на що. Яскраві шедеври народних майстрів, вироби з глини, дерева, шкіри, картини, різноманітні вишиванки, прикраси та інше не залишать байдужим. З містечка майстрів ніхто не виходить без подарунку собі, родині, друзям. А кому і цього мало, може спробувати свої сили і талант на численних майстер-класах.

Вироби з глини

Цікавою і привабливою є експозиція товарів з В’єтнаму, представлених посольством цієї країни в Україні. Адже жодного із представлених там виробів не можна придбати деінде, а лише на Сорочинському ярмарку.

Експозиція товарів з В’єтнаму

Експозиція товарів з В’єтнаму

Та і розваги - одна краща за іншу. Традиційні гоголівські герої, свято іменинників, Фестиваль обрядового дійства «Українське весілля», змагання на кращу косу, козацькі забави, розваги від пивного партнера – ТМ Чернігівське. Були і більш серйозні заходи. Зокрема, в прес-центрі відбулася координаційна зустріч у форматі Networking із лідерами громадських організацій, представниками малого та середнього бізнесу, жінками-підприємницями, партнерськими організаціями з різних регіонів України.

Розваги

Розваги

Вечірній концерт буде зірковим. На головній сцені ярмарку виступить майбутня зірка Еміль Вілонджа, учасник проекту «Голос країни» та справжні зірки – гурт «БЕZ ОБМЕІІІЕНЬ».

Еміль Вілонджа

гурт «БЕZ ОБМЕІІІЕНЬ»

гурт «БЕZ ОБМЕІІІЕНЬ»