Ярмарковий калейдоскоп, день третій

Ярмарковий калейдоскоп, день третій

День третій – Сорочинський ярмарок – центр народної дипломатії

Особливість Сорочинського ярмарку в тому, що він є цікавим та привабливим не лише для українців, але і для іноземних гостей – як офіційних делегацій, так і приватних осіб. Учора гуляли ярмарком гості з Білорусі, Бразилії, Аргентини, Чилі, Канади, Польщі, США. Можливо, були і інші, але не всі ж вони повідомляли про свою присутність.

Сьогодні ж на ярмарку побували дипломатичні делегації чотирьох країн: Соціалістичної Республіки В’єтнам ( очолював Надзвичайний та Повноважний Посол пан Нгуєн Ань Туан ), Королівства Іспанія ( очолював Тимчасовий Повірений у Справах пан Пабло Ган ), Словацької Республіки ( очолювала економічна дипломатка пані Соня Крайчова ), Республіки Словенія ( очолював Надзвичайний та Повноважний Посол пан Томаж Менцін ).

Дипломатичні делегації

Родзинкою стала присутність на ярмарку дуже неординарного пана зі Сполучених Штатів Америки, Ренді Сантела, який називає себе «Світовий поїдач», мандрує світом та встановлює рекорди з поїдання страв національної кухні. Він уже побував у 34 країн світу та провів 777 змагань з поїдання. На ярмарку це було вже 778-ме і «приговорив» пан ні багато, ні мало: літр борщу, кілограм вареників, великий стакан узвару та велику пампушку. Зробив він це швидко і, як видно було з виразу обличчя, отримував від споживання українських страв, приготованих на Сорочинському ярмарку, невимовне задоволення. Запрошуємо усіх повторити його «подвиг»!

Поїдання страв національної кухні

Поїдання страв національної кухні

Не зважаючи на робочий день, ярмарок вирує повним ходом: купують і продають, співають і танцюють, рікою ллється пиво від ТМ Чернігівське, тонами поїдаються полтавські галушки.

Галушки

Яскравим завершенням ярмаркового дня стане концерт оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади та кавер-гурту «Даггер».

концерт оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади та кавер-гурту «Даггер»

концерт оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади та кавер-гурту «Даггер»